Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

RAPORT PCH24. Zobacz najnowsze wiadomości


Odtwórz w YouTube
 

System PEGASUS, dyskryminacja nauczyciela za sprzeciw wobec ideologii LGBT, problem celibatu i kryzys w Kościele. ZOBACZ RAPORT PCH24. Prowadzi Jacek Ożóg.


DATA: 2019-10-01 11:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Posłuchajcie red. S. Michalkiewicza ze spotkania PCh na you tube : Nie mam pewności czy istnieje jeszcze coś takiego jak świat chrześcijański. DOSKONAŁA ANALIZA TEGO CO SIE DZIEJE. Pan Redaktor zawyża POZIOM i trafnie wzywa DO UŻYWANIA ROZUMU A NIE WPISYWANIA SIĘ w DURNE DEBATY i BOJAŹLIWE PRZYJMOWANIE GŁUPOTY.
10 miesięcy temu / iskierka
 
Będąc w szpitalu rozmawiałem przez komórkę z kolegą z dawnej pracy, w pewnej chwili zeszliśmy na temat książki,którą czytałem w szpitalu. W tej książce było nazwisko i imię pewnego naszego znajomego,który w latach osiemdziesiątych przeszedł do CIA i o tym fakcie było w tej książce i to komentowaliśmy. Nagle nasze telefony wyłączyły się, wyglądało to tak, jak by został wyłączony system i trzeba było telefony włączać.
11 miesięcy temu / mietek
 
LGBT się panoszy, rozpiera się w przestrzeni publicznej i w głowach dygnitarzy.
11 miesięcy temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 150 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.