Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Raport PCh24: NIE dla Kościoła w pobliżu Auschwitz, droga synodalna, dramat chrześcijan z Syrii


Odtwórz w YouTube
 

Czterem amerykańskim rabinom nie podoba się obecność Kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski, znajdującego się obok obozu Auschwitz-Birkenau. Niemieccy katolicy wstępują na drogę reform, a sytuacja chrześcijan w Syrii jest coraz bardziej dramatyczna. Zapraszamy na przegląd prasy PCh24.pl


DATA: 2020-01-31 14:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czterem amerykańskim rabinom nie podoba się obecność Kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski.... Czy Księża Katoliccy dyktują, gdzie może a gdzie nie... synagoga tak jak to robią rabini? Czy tam jest rozdział państwa od kościoła,że mogą się wtrącać do polityki???
5 miesięcy temu / AVE
 
Niech sobie blokuja w Izraelu
5 miesięcy temu / Wierny
 
Pierwsze info o ofiarach w Auschwitz mówiły o ok.5 mln istnień ludzkich,ok.3 mln Polaków ok. 1 żydów,Romów innych glownie Slowian.obecnie chyba Żydzi z Niemcami ustalili sobie na Ok.1,1-1,3 mln ofiar.Duda sie nawet o Polakach nie zająknał.gdzie jest prawda
5 miesięcy temu / Ciekawy
 
Np. w Syrii to mają prawdziwe problemy.
5 miesięcy temu / PI Grembowicz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.