DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kto im dał prawo wypowiadać i działać w imieniu nas obywateli świata i poszczególnych narodów? Może dlatego, że nas okradli i mając władze i potężne pieniądze uzurpują sobie prawo do tego! Niebywałe!!!!
3 miesiące temu / RoRo
 
Podatki od mercedesow i innych luksusowych zabawek po300 procent. Limity na latanie samolotem.Jedna para. Jeansów raz na piec lat. Przydziały mięsa dwa kilogramy na osobę miesięcznie. Powyżej akcyza 100euro za kilogram. Limity na kilometry przejechane w rodzinie. Żeby było lepiej trzeba się poświęcać. Taki efekt wybierania ludzi do rządzenia bez wyobraźni.
5 miesięcy temu / Bombardier malc
 
Ostatni akapit jest najbardziej wymowny. Mówi wiele, co do tego, co winniśmy sądzić o kierunku polityki i treści reform Franciszka. Niech Bóg ma nas wszystkich w opiece. Zaiste żyjemy w "ciekawych" czasach.
ponad 3 lata temu / Blaise
 
Wielki ucisk przed nami. Polecam słuchac Ks. Murzińskiego.
ponad 3 lata temu / Izydor
 
Liczba osób na świecie rzeczywiście powinna się nieznacznie skurczyć. Najlepiej o członków "klubu rzymskiego"
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
To czysty chiński komunizm. Masoneria już nie kryje się ze swoimi ideami. Rządy państw, służby i mafie ma na swoich usługach, nie muszą się ukrywać.
ponad 3 lata temu / pl
 
Uwaga pytanie retoryczne: Ciekawe czemu te lewaki nigdy swoich pomysłów nie stosują do siebie. Skoro tak im leży na sercu dobro , hm właściwie czego , to czemu nie dadzą przykładu i pierwsi tego nie zrobią?
ponad 3 lata temu / 100mk
 
"Polityka jednego dziecka" ( w Polsce mamy ideał niemal: 1,2 dziecka na kobietę) dla wszystkich, czy dla wybranych nacji? (Które nie muszą?). W sumie program jest przejrzysty: chcemy mieć niewolników zależnych od nas (łaski "państwa", które zamiast dzieci wypłaci bonus za brak wsparcia od dzieci.) Kasę do wypłat zedrze się w podatkach z tych obrarowywanych (bo dzieci nie będzie za wiele). A jak już nie będzie populacji, to zajmie się wyludnione tereny celem eksploatacji przez populacje dopuszczone do rozrodu.
ponad 3 lata temu / Arturo
 
"Idealnie byłoby, gdyby nawet liczba ludności na świecie skurczyła się znacznie" - proponuje więc panom ekspertom zaczęcie od siebie i przestać żyć i korzystać z zasobów.
ponad 3 lata temu / matylda
 
Jeden z priorytetów bohatersko wdrażają od lat wszystkie nasze rządy bez względu na to czy rządzą nasi czy nie nasi. Efekt uboczny wysokich podatków to ... realizacja drugiego priorytetu czyli " stać nas tylko na jedno dziecko". A, że szalone pomysły w stylu 500+ prowadzą do zadłużenia i podniesienia podatków to mamy "vicious circle" błędne kółko. Spokojnych snów niewolnicy.
ponad 3 lata temu / Leaf427
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.