Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

Rafał Ziemkiewicz krytykuje hasło „My chcemy Boga”. A czym byłaby Polska bez Chrystusa? [VIDEO]


Redaktorowi Ziemkiewiczowi nie podoba się hasło tegorocznego Marszu Niepodległości – „My chcemy Boga”. Ale czym Polska byłaby bez wiary katolickiej? Jedynie rezerwatem trudnej mowy i gestów pozbawionych treści za sprawą wypłukania Wiary.

 

 

Zobacz również: Przestrogi dla Polski księdza Piotra Skargi. Ta niewielka książka to biografia świętego kapłana ale nade wszystko jego wciąż aktualne przesłanie do swoich rodaków: przestrogi dla umiłowanej Ojczyzny.

 

 


DATA: 2017-10-23 15:05:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cudowni, dumni młodzi ludzie na miarę ks. Popiełuszki , Swiętego już Karola Wojtyły.
7 miesięcy temu / Karol
 
Lewacy latami podkreślali, oddzielenie kościoła od państwa.... Czy księdza, posiadającego w dowodzie osobistym obywatelstwo polskie obowiązuje art. 82 Konstytucji RP?? Obowiązkiem Obywatela polskiego jest wierność Rzeczpospolitej Polskiej i troska o Dobro Wspólne. Jakie mają w dowodzie Ci , wrzeszczący,że są ewropejczykami/
7 miesięcy temu / Mateusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.