DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Rafał Trzaskowski udzieli patronatu tzw. Paradzie Równości w Warszawie i... weźmie w niej udział

Rafał Trzaskowski udzieli patronatu tzw. Paradzie Równości w Warszawie i... weźmie w niej udział
Fot: Krystian Maj/FORUM

Tegoroczna, czerwcowa Parada Równości w Warszawie będzie miała mój patronat – poinformował w środę na antenie Radia ZET prezydent miasta stołecznego Rafał Trzaskowski, który zapowiedział również, że tak jak w ostatnich latach, tak i w tegorocznej edycji homomarszu weźmie udział.

 

Trzaskowski był pytany o realizację postulatów zawartych w podpisanej przez niego na początku tego roku deklaracji LGBT+. – Ta deklaracja jest pewnym początkiem całego długotrwałego procesu. To nie jest tak, że będziemy wcielali wszystkie zapisy tej karty w przeciągu jednego miesiąca. Rozmawiamy przez cały czas o pełnomocniku, a w tej chwili przede wszystkim o paradzie równości, która będzie miała mój patronat. Po kolei – odpowiedział prezydent Warszawy.

 

Polityk zapowiedział również, że po wakacjach w warszawskich szkołach ruszą zajęcia z edukacji seksualnej według zaleceń WHO oraz że już niedługo zostanie powołany pełnomocnik ds. spraw społeczności LGBT.

 

Jak podkreślił Trzaskowski, zalecenia WHO będą tylko jedną z wytycznych dla programu tych zajęć. – Ostateczny program opracują nasi eksperci. Zobaczymy czy będziemy gotowi od września. Przygotowujemy te zajęcia, chcemy je zaprezentować, (...) chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że te lekcje są absolutnie dobrowolne i nie ma w tych lekcjach nic takiego, na co światły Polak mógłby się nie zgodzić – zaznaczył.

 

Trzaskowski wyjaśnił również, że zajęcia edukacji seksualnej poprowadzą nauczyciele warszawskich szkół, w związku z czym miasto przygotuje dla nich specjalne kursy. Przypomniał też, że WHO mówi w swoich podręcznikach o tym, że „nauczyciele mają wiedzieć jak się dziecko rozwija, a nie jak uczyć masturbacji”.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

TK


DATA: 2019-04-17 15:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To Warszawa skończy jak Sodoma i Gomora jak tak dalej pójdzie
ponad 1 rok temu / xyz
 
Dzieci usunął z nauki religii, syna od Pierwszej Komunii Świętej. To ci prezydent Warszawy, godny większości jej mieszkańców!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Kamieniem z szańca...
ponad 1 rok temu / Gość
 
Panowi na zdjęciu powyżej wyglądają, jakby prowadzili następujący dialog: - Widziałeś w niedzielę wieczorynkę? Puszczali Kubusia Puchatka. - Ale tego prawdziwego, czy Tygrys i Przyjaciele? - No właśnie tego prawdziwego. Aż sam nie mogłem uwierzyć. - Nagrałeś to dla mnie? - Oczywiście. - Dziękuję!!!
ponad 1 rok temu / rozbawiony
 
Negatywna
ponad 1 rok temu / Gruby
 
Tak mi przyszło teraz do głowy ta myśl. Powtórzę za klasykiem.Moze prezydent kiedys poleci ... . Moze ten prezydent bedzie maszerował i się potknie ....
ponad 1 rok temu / Qwerty
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.