DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


OK, artykuł słuszny, ale pozostaje pytanie: dlaczego doszło do tej haniebnej kandydatury i dlaczego może ona liczyć na tak wielkie poparcie? Czy nie jest to aby na życzenie PiS? Wszak w ostatnich wyborach parlamentarnych partia rządząca otrzymała wyraźne ostrzeżenie. Zamiast jednak zrewidować swoje działania - albo niedziałania, jak w przypadku bluźnierców i dewiantów - partia brnęła dalej zgodnie z wytyczną +więcej socjalizmu+! I zamiast zachować rozsądek po ogłoszeniu przez WHO panściemy, nadgorliwie rzuciła się psuć to, co jeszcze działało w gospodarce i w społeczeństwie, a obok powszechnie nielubianego premiera-bankiera postawiła drugiego dyktatora. W końcu, gdy Platforma wystawiła kandydatkę o miernym poparciu społecznym, tak długo kombinowała z wyborami, powołując się na śmiertelną epidemię przewyższającą wszystkie inne razem wzięte, że doczekała się opozycyjnego kandydata o dużym poparciu. Przypadek? Głupota? Nie sądzę.
3 miesiące temu / Republikanin
 
Nigdy nie spodziewałem się, że pojawi się "szansa" bym zagłosował na PADto nie jest prezydent moich marzeń, ale w przypadku II tury z Trzaskowskim będzie to konieczne. Więc niech wygra w pierwszej turze by zdjąć ze mnie to odium.
3 miesiące temu / PrPr
 
Polityka totalnej opozycji nie różni się specjalnie od polityki gdy była u władzy. To dążenia do wyłączania państwa tylko teraz przeszli na pozycje obrony tego co już dokonano wcześniej. Totalni maja swoje pozycje we wszystkich środowiskach oczywiście. Zatem w zamiarach wyłączają wszystko nawet rozum. Tam każda aberracja jest dozwolona. Im gorzej tym lepiej.
3 miesiące temu / Na odwrót
 
A wy znowu puszczacie wpisy typu: rAfał wsadził coś rabiejowi. Czym się różnicie od wyborczej? Katolicy, co to własnych przykazań regulaminowych nie przestrzegają.
3 miesiące temu / nie wierzę
 
Jest tuż przed wyborami , dlatego jedyne co mozna zrobic to starać sie zminimalizować straty. Nadal Polacy mogą tylko wybrać wśród kandydatów przyszykowanych nam przez zagranicę . Wiadomo ,ze Duda jest lepszy od Trzaskowskiego i na niego trzeba bedzie głosować w II turze. Partia katolicka, czyli to co powinno byc głównym celem politycznym katolików w demokracji, wciąż jest na początku powstawania . Udział Grzegorza Brauna w Konfederacji dał pewien sukces. On teraz jest pracowicie rozwijany i trzeba czekać . Nic nie da sie więcej zrobic. Trudno z Mirosławem Piotrowski wiązać jakies nadzieje , ponieważ nie wiadomo , o co chodzi. To jest jego pierwszy krok , gdzie cos ryzykuje .Czas pokaże , co z tego będzie.Nie wyobrażam sobie ,żeby katolicy w I turze nie głosowali na Bosaka.
3 miesiące temu / Mirek
 
Prezydent wszystkich polaków Formalnie zgodnie z prawem jest prezydentem wszystkich. Nie każdy uważa konkretnego prezydenta za swojego. Fundamentalny podział każdej społeczności na 3 obozy wynika z odniesienia się człowieka do Boga prawdziwego. Jest obóz wierny Bogu prawdziwemu. Obóz odrzucenia Boga. Obóz boga fałszywego ? wynika on z faktu że prawda Objawiona jest niepodzielna, jeśli ktoś pomija choćby jedną stawia się poza religią Boga prawdziwego. Tylko partie centrowe złożone z katolików, niewierzących, wyznawców innych religii /np. PiS/ unikają tak pełnej akceptacji religii jak i ideologii. Stąd partie te były określane zgniłym kompromisem lub bagnem/. Zarówno partie odrzucające Boga jak i partie centrowe skupiają się wyłącznie na doczesności i obiecują raj na ziemi a efektem jest cywilizacja śmierci. Partia katolicka proponuje ład oparty o prawo Boże. Szansą na taką partię w Polsce jest sukces wyborczy prof. M. Piotrowskiego
3 miesiące temu / fidelis
 
Lwy nadchodzą...
3 miesiące temu / Trąbolot
 
Myślę że dla deprawatorów mogą być zamienniki czy koniecznie kamienie młyńskie? Nie może być jakiś krawężnik? W sumie jaki problem uruchomić produkcję kamieni młyńskich?
3 miesiące temu / Jot
 
rafał chyba wsadził coś rabiejowi stąd ta mina
3 miesiące temu / Lolo
 
pajacyki i tyle.
3 miesiące temu / kolo
 
Po to właśnie spotykają się w tej grupie bildenberg, aby dyktować jakie deprawacje społeczeństw wprowadzać i jak te społeczeństwa skłócić, podzielić, aby łatwiej było im wprowadzać kolejne bzdury na świecie. Politycy powinni mieć zakaz uczestnictwa w tych spotkaniach, pod karą zdrady stanu.
3 miesiące temu / dunko
 
Co to za maniera, że każdy redaktor na tym portalu musi we wszystkim "podpierać się" komunizmem i marksizmem? Lansując się poprawnością polityczną?, boi się wymienić nację, która jest rozsadnikiem wszelkiej demoralizacji na świecie zachodnim.
3 miesiące temu / jestem
 
Lepsza tęczowa niż brunatna
3 miesiące temu / Fritz
 
Mamy szansę na normalność, Polsko wybierz dobrze, choć raz!
3 miesiące temu / Dawid
 
A teraz wpada w agendy dyktatorskie. Tego właśnie chcecie?
3 miesiące temu / Skan
 
najwyższy czas na Krucjatę różańcową za ojcyznę!!!!!!!
3 miesiące temu / apel
 
To prawda ze Komorowski w 2015 wprowadzil konwencje stambulska, prawda tez ze PiS obiecal ze nas stego wyciagie gdy wygra wybory, prawda tez ze jej nie wypowiedzial KLAMCY i ze pozwala aby bluzniercze parady zboczencow terroryzowaly miasta. Na pochybel z taka prawica to oszusci. W tych wyborach nie wyberajmy, neomarksistow, marksistow, masonow , przechrzt udajacych chrzescijan.
3 miesiące temu / wybory
 
Nie mam pojęcia czemu w artykułach krytykujących Trzaskowskiego zawsze musi być jego zdjęcie z Rabiejem któremu się zdarzyła dziwną miną. W sumie to nawet jak wygra wybory nie ma co się zbytnio przejmować bo Prezydent w Polsce zbyt wielkiej władzy nie ma. Wspominanie o wojnie polsko-bolszewickiej i porównanie jej do LGBT to też lekka przesada a moim zdaniem nawet pomniejszenie godności walczących w niej polskich żołnierzy. O zachęcaniu kilkulatków do masturbacji nie słyszałem. Co do edukacji seksualnej wogóle to moim zdaniem powinna dotyczyć już nastolatków bo oni w dzisiejszych czasach są totalnie nieodpowiedzialne, ale jednocześnie powinny to być zajęcia nieobowiązkowe a rodzice powinni wiedzieć co się na tych lekcjach dzieje i mieć wpływ na to. Ja jestem przeciwko silnemu propagowaniu LGBT ale w sumie jakby się zastanowić to hostel LGBT złym pomysłem nie jest bo zdarza się że takie osoby są z domów wyrzucane no a gdzieś muszą się podziać a w zwykłych przytułkach mogą być dyskrymin
3 miesiące temu / Eric
 
a ten obok, co zawsze ma dziwną minę to co za jeden ?
3 miesiące temu / Pejot
 
Nie byłoby tak wielkiego problemu, gdyby nie ciche popieranie tego przez partię rządzącą. Czy ktokolwiek z tych bluźnierców odpowiedział swoje czyny? Na to wszystko są paragrafy! Ale partia rządząca wolała nasyłać policję na prawicowych kontrmanifestantów albo tak jak niedawno - na pielgrzymów. Czyli: najpierw w istocie popierają to całe LGBT, a potem, gdy ich kandydat ma szanse przegrać wybory, straszą tym, co popierali?
3 miesiące temu / Republikanin
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.