DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Rafał Trzaskowski dotrzyma słowa. Zwolennik aborcji i homoseksualista wiceprezydentem

Rafał Trzaskowski dotrzyma słowa. Zwolennik aborcji i homoseksualista wiceprezydentem
Fot. Andrzej Hulimka/Forum

Wybrany na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, że zgodnie z umową koalicyjną, wiceprezydentem stolicy będzie Paweł Rabiej z Nowoczesnej. Jest on homoseksualistą, który publicznie się z tym afiszuje. Jest też zwolennikiem zabijania dzieci nienarodzonych, o czym wielokrotnie mówił w swoich wypowiedziach udzielonych mediom. 

 

Nowo wybrany prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, dziękując za oddane na niego głosy, powiedział: „Warszawa wybrała swoją drogę – europejską, tolerancyjną, otwartą”. Jaka jest dokładnie ta droga, sprecyzował zaraz potem zapewniając, iż  podpisze samorządową kartę LGBT. Kolejnym zapewnieniem o tym jakie nowe porządki zapanują w stolicy, jest potwierdzenie przez Trzaskowskiego wywiązania się przez niego z umowy koalicyjnej z Nowoczesną. Mówiąc o tym, z kim podzieli się władzą, stwierdził: „Decyzje personalne pozostawiam na później, ale dzisiaj jedno jest pewne, że wiceprezydentem będzie Paweł Rabiej”.

 

Paweł Rabiej jest aktywnym homoseksualistą, który publicznie się do tego przyznaje. Oficjalnie pokazuje się też i pozwala fotografować ze swoim partnerem - dziennikarzem podróżnikiem Michałem Cessanisem. Bywa też z nim, jako tzw. para, w mediach. Rabiej wielokrotnie w wypowiedziach dla mediów ubolewał, że nie może zawrzeć ślubu cywilnego ze swoim partnerem w Polsce, bo jest to tu nielegalne. Ma nadzieję, że zmieni to zwycięstwo w wyborach parlamentarnych PO i Nowoczesnej. - Liczę, że zawarcie naszego „małżeństwa” w Polsce będzie możliwe i wierzę, że Rafał Trzaskowski nam go udzieli – opowiada o swoich nieskrywanych marzeniach Rabiej.

 

Paweł Rabiej jest też zwolennikiem zabijania dzieci nienarodzonych, o czym wielokrotnie mówił w mediach, m.in. w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, gdzie podczas dialogu z Kają Godek, powiedział o tym wprost.

 

Wyniki ostatnich wyborów samorządowych w niektórych miejscach Polski, tak jak w Warszawie, wzmocnią lub utrzymają wpływy środowisk homoseksualnych. Tak jest w Słupsku, gdzie kurs otwartości na LGBT zostanie utrzymany, pomimo tego, iż w wyborach nie startował były prezydent tego miasta, znany homoseksualista, Robert Biedroń, który ma nadzieję na rychłe dostanie się do europarlamentu. W Słupsku prezydentem będzie jego była zastępczyni i członkini jego formacji Krystyna Danilecka - Wojewódzka. Podobny kierunek otwartości na inicjatywy środowisk homoseksualnych najpewniej zostanie utrzymany w Gdańsku, gdzie największe szanse na prezydenturę ma Paweł Adamowicz, zwolennik rchów LGBT. Obecnie, po poparciu Adamowicza przez Jarosława Wałęsę, sondaże dają mu prawie 57 procent głosów w drugiej rundzie wyborów.   

 

Adam Białous


DATA: 2018-10-25 15:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jesli bedą rzadzic dobrze to mam gdzies ich orientację.
7 miesięcy temu / Bars
 
Myślałem że P.Jaki gdyby wygrał skończy jakimś skandalem. Więc Warszawiacy powinni wiedzieć kto lepszy i liczyłem że ten okaże się taki ale wygląda na podobnego.
ponad 1 rok temu / plus i minus
 
Nie będą dobrze rządzić skoro popierają zboczenia i mordowanie niewinnych dzieci.
ponad 1 rok temu / do Marq
 
...oj święta naiwności...
ponad 1 rok temu / @Marq
 
I co z tego??? Po prostu mają dobrze rządzić. A jeśli to właśnie będą robić to kogo będzie obchodziło jakiej jest orientacji????
ponad 1 rok temu / Marq
 
Patryk Jaki również deklarował współpracę z homoseksualistą czy mi się tylko wydawało?
ponad 1 rok temu / jeden pies
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.