DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Rafał Trzaskowski: jestem przekonany, że jak policzymy głosy to wygramy

Rafał Trzaskowski: jestem przekonany, że jak policzymy głosy to wygramy
fot. Facebook.com / Rafał Trzaskowski

„Tak się złożyło, że ja się tu wychowałem – Górka Najświętszej Maryi Panny zawsze przynosiła mi szczęście. Jestem absolutnie przekonany, że będzie dobrze (…) dwa miesiące temu miały się odbyć wybory i wszystko miało być zadecydowane, ale obudziło się społeczeństwo obywatelskie i dlatego wygramy ” - powiedział rywal Andrzeja Dudy w wyścigu o fotel prezydencki po ogłoszeniu pierwszych wyników sondaży exit poll.

 

- To właśnie Polki i Polacy w całej Polsce stworzyli nadzieję na Polskę otwartą, uśmiechniętą tolerancyjną, gdzie najważniejsza jest równowaga i zdrowy rozsądek – podkreślał. - Już wygraliśmy, niezależnie od tego jaki będzie wynik, udało nam się pobudzić, stworzyć nadzieję – dodał obecny prezydent Warszawy.

 

- Jestem przekonany, że wygramy, a po drugie że już to się tak łatwo nie zmieni, jeżeli już nawiązaliśmy więź, w całej Polsce spotykając się tysiącami (…) Chcemy równowagi, chcemy patrzeć władzy na ręce. Oni mieli miliony, imperium medialne, aparat państwowy, a my jedynie społeczeństwo obywatelskie i zdrowy rozsadek – mówił podczas wieczoru wyborczego.

 

Zdaniem Rafała Trzaskowskiego, nawet pomimo przegranej dalej będzie prowadził starania na rzecz zmiany obecnej sytuacji politycznej. - Będziemy walczyć o równowagę, żeby Polska była otwarta, europejska, tolerancyjna, będziemy walczyć o wolne sądy, w obronie konstytucji, w obronie praw kobiet, obiecuję – ja i wszyscy ludzie dobrej woli - że będziemy zawsze stać przy słabszych, którzy są atakowani, przy tych, na których leje się nienawiść ze strony tzw. mediów publicznych, zawsze będziemy przy nich stać, zawsze będziemy ich bronić – zaznaczył. To słowa pokazują, że w misji politycznej Rafała Trzaskowskiego słuszne miejsce nadal zajmować będzie promocja aborcji i ruchu LGBT+.

 

Według wstępnego sondażu IPSOS exit poll z wynikiem 50,4 proc. wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski zdobył 49,6 proc. głosów.

 

Źródło: Facebook.com / Rafał Trzaskowski

PR


DATA: 2020-07-12 21:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jeszcze raz POzwolę sobie to skomentować już był w ogródku już witał się z gąską kiedy skok robiąc wpadł w beczkę wkopaną gdzie szambo zbierano
25 dni temu / helena
 
my tzn. Niemcy.
26 dni temu / tak tylko
 
Miażdżącą przewaga Trzaskowskiego w Areszcie na Białołęce - 86,48 %
26 dni temu / Syk
 
Gdyby geniusz czskoski-czajka ze ss-pecem od liczenia tusekiem liczył głosy na pewno by wygrali. Może nawet ze 110% przewagi.
26 dni temu / Trzaskprask
 
Jak wy policzycie to napewno wygracie, bo was uczył liczyć minister Rostowski.
26 dni temu / Iza
 
ups ;-
26 dni temu / Aga
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.