DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Głupota to największa kara boska. I obrażasz wierzących. Pogarda to twój bóg.
20 dni temu / zu2909
 
Dziękujemy Panu za te słowa - dzięki nim jeszcze raz możemy się przekonać, kim Pan jest i co Pan sobą reprezentuje
1 miesiąc temu / Alicja
 
Pocałunek jest czymś więcej, niż samo patrzenie. I wyraża większy szacunek. Ja osobiście nigdy się nie zaraziłam niczym od całowania relikwii. A po wizytach u pewnego renomowanego ortodonty w moim mieście miałam zawsze afty w jamie ustnej. PS Słownik poprawnej polszczyzny podaje, że "truchło" to ciało zdechłego zwierzęcia. Używajmy słów świadomie!!!
1 miesiąc temu / @ewenement
 
@ katolikpolak68 :D ale napisanie tego samego o dudach jest zakazane.
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Biedny goy. Jest NIKIM, tylko sługą swojej żony. O takich starsi w wierze mówią ,,psy". Dla faceta musi być to frustrujące.
1 miesiąc temu / Airam
 
PanieSikorski, wypowiadanie się na takie tematy nie należy do Pana kompetencji. Religijni analfabeci powinni milczeć. A do takich z pewnością pan należysz!
1 miesiąc temu / Mao
 
Epidemii zatrzymywać nie musi, bo żadnej epidemii nie ma, ważne żeby zatrzymał głupotę masonów co z Bożego świata próbują robić swój folwarczek.
1 miesiąc temu / brydzia
 
No cóż od niektórych ludzi nie można wymagać więcej. On jest zdaje się europosłem. To kolejny żart.
1 miesiąc temu / Grzegorz
 
Radosław Sikorski. Ex minister PiS. Autorytet moralny!
1 miesiąc temu / xxx
 
Datowanie całunu węglem C14 z 1988 roku zostało uznane za NIEWIARYGODNE - w 2000 roku stwierdzono, że niewłaściwie wtedy pobrano próbki, a w 2005 roku ogłoszono ww.shroud.com wyniki badań potwierdzające jego autentyczność
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
Panie Sikorski falsyfikatem jest ukończenie przez Pana Oxfordu
1 miesiąc temu / Jaga
 
Szkoda, że Pan Sikorski niczego nie rozumie, mimo że ma nazwisko sugerujące polskość. Ciemnota oraz brak powściągliwości w wypowiadaniu się na tematy, o których się nie czytało, albo się nie doczytało, tchnie z jego wypowiedzi tak "szczerze" pragnącego dobra Naszej Ojczyzny. Można mieć ładną i miłą powierzchowność, ale wnętrza się nie da zaszpachlować na dłużej. Wychodzi rdza, robactwo i zgnilizna. Oto Radosław Sikorski.
1 miesiąc temu / Polak i katolik
 
Czasem lepiej milczeć radek.
1 miesiąc temu / mj
 
Wstyd panie s.wstyd
1 miesiąc temu / Jurek
 
co za nieuk
1 miesiąc temu / Dario
 
Sikorski sam jest jak falsyfikat.
1 miesiąc temu / Krzysiek
 
to jest wynalazek tuptaka,a ile jest obecnie takich przebierancow falszywych,zasiadajoncych w krengu tuptaka.
1 miesiąc temu / furtian
 
"To znaki, które mają umocnić naszą wiarę. Nie mają rozbić wątpliwości czy odebrać prawa do niewiary. Chrystus całą swoją potęgę działania uzależnił od naszej wiary." - dlatego nie ma mowy o żadnych dowodach na podstawie badań całunu.
1 miesiąc temu / remrotS
 
Jasnie pan hrabia z Chobielina/Dyzma PO Oxfordzie
1 miesiąc temu / widać i czuć
 
Martwi mnie fakt, że tacy pożyteczni idioci rządzą Polską. Niestety, na przestrzeni ostatnich lat, a przynajmniej lat mojego dość długiego życia obserwuję "na żywo", że do władz rożnego szczebla , ale także różnych okresów politycznych dostają się ludzie beznadziejnego intelektu, kompletni laicy, ale też, co gorsze, wyjątkowi wrogowie naszej Ojczyzny. Są też ludzie żądni władzy, złośliwi, perfidni, charakteryzujący się wyjątkową pogardą dla innych, niestety także złodzieje, a bywało,że mordercy,jak w czasach powojennych. Martwi mnie obecnie jeszcze jeden fakt, mianowicie, kim są wyborcy tak lekką ręką przykładający się wyborach do ich wygranych?
1 miesiąc temu / Mela
 
Z pkt naukowego- nieuk i ignorant. Mnóstwo dowodów na autentyczność jest. Z pkt wychowania,nie cham ale zwykły prostak. Nie musi wierzyć ale niech nie obraża. Żal mi go. I taki człowiek był ministrem spr zagranicznych? Dno
1 miesiąc temu / Jacek
 
- Po sześciu i pół roku pracy z Całunem dochodzę do wniosku, że najważniejsze pytanie jakie sobie można przed nim zadać, to nie pytanie o jego autentyczność, I tu mamy odpowiedź pana Sadło. Czy całun jest autentyczny? Też mam wątpliwości. Jednak pan Sikorski przesadził. To nie jest temat do rozważania w Wielką Sobotę. Uważam też że całowanie różnych szczątków czy trucheł tzw. relikwii nie powinno mieć miejsca. Można wystawiać, odprawiać modły itd, ale całować i roznosić bakterie i wirusy-nie powinno to mieć miejsca.
1 miesiąc temu / ewenement
 
Nie chodzi o modlenie się do płótna. To relikwia, którą sam Jezus w nam zostawił, tkanina, której dotykało Jego ciało. Jest to więc rzecz bardzo dla nas ważna. Nie dziw się więc, że ludzie są oburzeni, gdy byle ignorant kpi z takiej relikwii.
1 miesiąc temu / @Czytelnik 1945
 
najlepsze co można o nim powiedzieć to że ma za żone inteligentną i wykształconą Żydówkę
1 miesiąc temu / katolikpolak68
 
Radosław wie najlepiej bo pytał swojego Teścia rabina z Nowego Jorku hehe. Swoją drogą co za kretyn. Zamiast pluć na Całun Turyński proponuję zająć się Talmudem...Ale czeo tu się spodziewać po tego pokroju człowieku...
1 miesiąc temu / Jan
 
Pomimo swojego wykształcenia, na które tak lubi się powoływać pan Sikorski, w tym temacie nie ma nawet podstawowej, elementarnej wiedzy. Przeczytałem wiele opracowań naukowych na temat Całunu, obejrzałem też filmy dokumentalne o tej niezwykłej relikwii,zatem jestem świadomy tego co piszę. W przeciwieństwie do Pana Marszałka, który na wzbudzaniu emocji, obrażaniu innych, próbuje we właściwy sobie sposób ciągle przypominać o swojej nieskromnej, zadufanej, pseudo szlacheckiej osobie.
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
Czytelnik 1945. Dośc pouczania jak i czy katolicy mają przebaczać. Mają obowiązek dbać o swoją godność Polaka i katolika, Dla .... uległośc oznacza słabośc. Chirurg kroi dla ratowania życia , czy przystoi mężczyźnie takie zachowanie?
1 miesiąc temu / Wide
 
Takich mieliśmy ministrów. Zgroza.
1 miesiąc temu / Syk
 
Pan Jezus w ewangeliach prosił i nadal prosi o wiarę. To się nie zmieniło i nie zmieni, jak mówił, choćby ktoś z najbliższych im zmartwychwstał i dał świadectwo, to i tak nie uwierzą. Przypowieść o bogaczu i Łazarzu.
1 miesiąc temu / Luk
 
Protestanta mający kiedyś żonę konwertytkę, zawsze będzie miał kłopoty ze zrozumieniem podstawowej prawdy o śmierci, zmartchwystaniu i ukazaniu się Jezusa Apostołom.
1 miesiąc temu / g12
 
Po przeczytaniu tych komentarzy o godz. 18:40 doszedłem do wniosku, że od Jezusa ważniejsze jest płótno, które po nim pozostało. Wierzący katolicy, zastanówcie się, czy należy modlić się do Boga, czy do płótna. Na R.Sikorskiego wylaliście tyle żółci. Nie przystoi takie zachowanie katolikowi! Może lepiej zignorować jego wypowiedź. Opuszczona zasłona milczenia jest bardziej wymowna niż pouczanie, które i tak nie przyniesie zmiany postawy, tego człowieka do którego jest adresowane. Milczenie oznacza: nie będę się zniżać do Twojego poziomu.
1 miesiąc temu / Czytelnik 1945
 
Biedny człowieczku. A co takiego czytałeś i jak głęboka jest Twoja wiedza techniczna czy historyczna aby wydawać opinie na temat Całunu i tak się ośmieszać na tym forum ? Ale Ci "szczęka" opadnie jak twój Anioł Stróż zaprowadzi cię na sąd szczegółowy a Jezus Ci powie:"..a nie mówiłem, że Całun jest i był prawdziwy ?". Żal mi ciebie. Słów brakuje. Puknij się w globus.
1 miesiąc temu / szary.robak
 
Po co cytować gościa z ekipy która cała powinna już co najmniej siedzieć ?
1 miesiąc temu / Mar
 
Skulls and bones...
1 miesiąc temu / weronika
 
1. Dzięki takim wypowiedziom Platforma powoli odchodzi do historii. 2. Sikorski to nie zbrodnia, to błąd. 3. Konfederacja na razie pozostaje najlepszą opcją. 4. Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / Kasandra
 
Sikorski to dwulicowy cynik i egoista, który dla pieniędzy i kariery zrobi wszystko! Bardzo wyrachowany typ człowieka.
1 miesiąc temu / Król Artur
 
Falsyfikat ? Ten człowiek/falsyfikat pół życia udawał, że pochodzi z dobrej rodziny, że potomek/wnuczek generała Władysława Sikorskiego. A przecież nie ma nic złego wywodzić się z sikorów z czworaków.
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Sam jesteś falsyfikatem Sikorski, bo na słowo Pan to trzeba sobie zasłużyć.
1 miesiąc temu / Jo
 
Smarkacz...
1 miesiąc temu / Poleszuk
 
W psychologii nazywa się to chyba projekcją.
1 miesiąc temu / @Tom Bombadil
 
Z tym pięknym to trochę przesadziłeś, Aleksandrze.
1 miesiąc temu / @aleksander
 
On już wybrał. Dla Boga nie ma jednak rzeczy niemożliwych i nawet jego może jeszcze doprowadzić do prawdy.
1 miesiąc temu / @layon
 
Naukowiec-teolog nam się objawił. Pewnie zgodnie z zaleceniem tych którzy mu takie "mądrości" suflują w czerwoną jałówkę wierzy, a na nocnym stoliku w szkatułce trzyma tanio kupiony szczebel z drabiny Jakubowej..
1 miesiąc temu / Tytus
 
falayfikat autorytetu jakim ów człek jest niewątpliwie na pewno nie zmieni niczyjego poglądu a jedynie się publicznie ośmiesza. To jest ten przypadek w którym nie trzeba czekać do starości by Pan Bóg chcąc pychę ukarać rozum odebrał. Jego poprzednik o tym samym nazwisku zdradził Polskę i Polaków dokonując zamachu stanu i naruszając Konstytucję i obwołał się zbawca narodu a kolaborował z ruskimi.
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
To chłopisko jak do tej pory nic mądrego nie powiedziało
1 miesiąc temu / andrzej
 
Cytowanie ćwierćinteligenta w dodatku odciętego od stołka jest co najmniej niestosowne.
1 miesiąc temu / Stefan
 
Chrystus Zmartwychwstał prawdziwie. Alleluja!. Pan minister jednak pośrednio przyznaje że fałszywy nie może przeszkodzić pandemi ale prawdziwy już jak najbardziej. Więc można się spokojnie na tym oprzeć i do przodu. Jakby nie było żadnego ratunku to z fałszywych czyniono by prawdziwe z całą pewnością.
1 miesiąc temu / hh
 
"W czasie deszcz dzieci się nudzą"...
1 miesiąc temu / Jasio
 
Problemy są dwa. 1. 95% mediów jest zjadliwie antychrześcijańkich. 2. Na jedno zdanie kłamstwa potrzeba 1000 zdań prawdy aby się obronić. Poza tym pisze on do swoich: zobaczcie jaki jestem anty... Dzisiaj 2020 może kilka instytutów na świecie potrafiłoby przy użyciu lasera o mocy 34 miliardów watów zrobić negatyw odbitki fotograficznej na tkaninie. Ciekawe gdzie Sikorski znajdzie 38 z 41 pyłków kwiatowych występujących wyłącznie w Judei. Itd i itp...Bracia i siostry w Chrystusie Panu Jezus jest drogą, prawdą i źyciem. To my jesteśmy na właściwej drodze i nie dajmy się zwieść szatańskiemu wyciu. Dla nas Chrystus Zmartwychwstał i radujmy się.
1 miesiąc temu / Dariusz
 
Niepojęte jest dla mnie, ze osoby niewierzące tak chętnie wypowiadają się o wierze. Złota zasada jest taka, aby nie wypowiadac sie zwłaszcza publicznie o sprawach, o których się nic nie wie. Człowiek się nie ośmiesza i wygląda na inteligentniejszego, panie Sikorski.
1 miesiąc temu / Me
 
Kto to jest Sikoryski??? Prosze nie pisac o postaciach wyrzuconych na "smietnik" historii!!!
1 miesiąc temu / Brat
 
Czy kogoś to dziwi? Pan Radosław pewnie musi sukcesywnie opłacać prawo przynależności do Klubu...
1 miesiąc temu / Frondo z Krainy
 
Ignorant. Czy on jeszcze jest, choćby formalnie, katolikiem? A może już dokonał konwersji na wiadome wyznanie?
1 miesiąc temu / Jan
 
Przecież Radek już dawno pozbył się skórki to co może innego gadać. Ożenek z Jabłoneczką zobowiązuje.
1 miesiąc temu / Marcin Stolarcz
 
Średniowieczny falsyfikat? Chciałbyś, bratku, co?
1 miesiąc temu / Tom Bombadil
 
No i co ucieszył się,że "dowalił"katolikom w ich najważniejsze święta?Uprzedzam!Kiedyś przyjdzie czas,że padnie na kolana i będzie wielkim głosem wołał "Panie,Panie!",ale czy On będzie go chciał usłyszeć?Nikt,panie Radku,nie jest całe życie piękny,młody,zdrowy,silny,bogaty,rozchwytywany,w jednej chwili można to wszystko stracić!I zostaje tylko jedno,Ten,z którego w taki bezczelny sposób kpisz.Pamiętaj,ty też masz dzieci!
1 miesiąc temu / aleksander
 
nic dziwnego .że tak Radzio Zdradzio pisze przecież to mason niskiego stopnia ,ale chce u lucjana awansować na wyższy stopień . PO prostu nie wie co robi i mówi ,a Pan Jezus jego też odkupił od śmierci wiecznej i piłeczka teraz jest PO jego stronie czy bedzie chciał być PO stronie dobra czy zła! JEGO WYBÓR !
1 miesiąc temu / layon
 
"Znawca" się znalazł : Szkoda czasu na zajmowanie się jego opiniami.
1 miesiąc temu / Esperado
 
Po co przytacza portal katolicki wywody osoby która jest przeciwnikiem Kościoła?
1 miesiąc temu / Ron
 
Sikorski -21wieczny falsyfikat inteligencji
1 miesiąc temu / ela
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.