DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nadchodza cieksze czasu bardzo. Mnie to obojetne jest chcecie to tak macie
ponad 1 rok temu / Miki
 
"Mogą naruszać dobra osobiste"? Co to za mowa jest? Gdzie jasne wskazanie że ideologia LGBT jest od diabła? o 'instrumentach' i 'przepisach' to się sami możemy dowiedzieć, nie potrzeba nam do tego KEP, Ordo Iuris jest od tego i świetnie robi swoją robotę. Biskupi mają głośno mówić co jest złem! Pasterze...
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
A BĘDZIE JAKIŚ DOKUMENT SKIEROWANY DO RZĄDU ? Należy domniemywać, że NIE. Jakby co to KULTURA DIALOGU, PLURALIZM, MIŁOŚĆ i SZACUNEK DO WSZYSTKICH, Prawa Człowieka, respektowanie i wdrażanie etapowo NOWYCH TRENDÓW KULTUROWYCH WYKLUCZA RACJONALNE DECYZJE rządzących/ świeckich czy kościelnych. Przecież Rada Episkopatów Europejskich uczestniczy w transformacji i budowaniu nowego jednorodnego społeczeństwa bez państw narodowych z odrzuceniem Tradycji. Warto zauważyć 2 ZJAWISKA potwierdzające ABSURDALNOŚĆ SYTUACJI, NIENORMALNOŚĆ i CHAOS czyli ANARCHIĘ :1. Ochrona dzieci przed pedofilią w Kościele i związane z tym debaty. 2. Ochrona dzieci przed deprawacją w Polskich Szkołach i debaty. Warto zauważyć, że obecnie nastąpiły zmiany w prawie innych państw w przedmiocie INTERPRETACJI PRAW i DÓBR OSOBISTYCH DZIECI. Rodzice NIE MOGĄ pozbawiać dzieci "wiedzy" powszechnie rozumianej jako DOBRO nawet jeśli uważają tą wiedzę za deprawację. To jest WOJNA i potrzeba ustaw Sejmu
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Episkopat powinien zwrócić się do rządu, by takich praktyk zakazał i było by po sprawie, gdyby rząd to zrobił, bo niby dlaczego nie. Jeśli jeden Rydzyk potrafi, to tylu biskupów tym bardziej powinno. Część rodziców pracuje od świtu do nocy i kiedy niby ma działać. Od tego są pasterze i rząd. Za co im płacimy? Podatki i składki
ponad 1 rok temu / L
 
Antek 84, rodzice wyrażają zgodę lub nie i w zależności od tego dziecko uczęszcza na religię lub na etykę, podczas gdy tę "edukację seksualną" niektórzy starają się wprowadzić podstępem lub przymusem.
ponad 1 rok temu / @Antek 84
 
Niech Ich Eminencje sobie obejrzą. Może coś do nich dotrze. Naszym bliźnim jest w końcu każdy człowiek. Yt: Nadchodzi era strasznych totalitaryzmów dr Leszek Sykulski
ponad 1 rok temu / antysystem
 
RS KEP nie bierze pod uwagę dzieci tych rodziców, którzy są na bakier z Kościołem. Spisuje je na straty? System może te dzieci zgnoić, zniszczyć ale KEP to nie obchodzi? Może KEP powinien poprzeć Konfederację i ogłosić w kościołach pospolite ruszenie przeciw POPIS? Tak się składa że tylko Konfederacja po katolicku wola głośno za każdym Polakiem, najbardziej bezbronnym i systemowo prześladowanym bez względu na wyznanie i światopogląd przez ten rząd, jelyty.
ponad 1 rok temu / antysystem
 
W szkole są katecheci, niech oni ostrzegają i zapobiegają przed deprawacją dzieci. Nie wszyscy rodzice są świadomi, że dzieciom w szkole coś grozi, nie wszyscy też wiedzą, że mogą podpisać jakieś oświadczenia o udziale w zajęciach nieobowiązkowych, a poza tym można też przemycać deprawujące treści na zajęciach obowiązkowych. Katecheci powinni przeprowadzić zajęcia wskazujące dzieciom co KONKRETNE może być dla nich deprawujące, bo i ta kwestia może być dla dzieci niezrozumiała. Np. dzieci mogą nie wiedzieć, że np. częste hasło na paradach sodomitów: "miłość nie wyklucza" jest zwodnicze, bo tu chodzi nazywanie miłością tego, co nią nie jest, itp.
ponad 1 rok temu / tradycja
 
Teksty KEP są coraz bardziej ogólnikowe, rozmyte i ugładzone, niby cos mówią, ale brakuje tu stanowczości, jednoznaczności i nazwania zła po imieniu.. Brukuje mi tutaj potępienia seksedukacji w szkole, powiedzenia wprost, że żaden katolik nie może zgadzać się na te treści i tą propagandę. Oni mówią co rodzice, którzy się nie zgadzają mają robić, ale nie mówią że żaden katolik nie powinien pozwolić na takie praktyki, że zgoda jest grzechem!!!
ponad 1 rok temu / Polka
 
Nowy porządek mszy demoralizuje duchownych i wiernych bardziej tak zwane treści demoralizujące.
ponad 1 rok temu / Sal
 
No i mamy tutaj przykład tego o czym napisał Benedykt XVI. Ani słowa o Bogu! "Demoralizujące treści mogą naruszać dobra osobiste dzieci". I tylko tyle? I to jest najgorsze? A co z Bogiem i Jego przykazaniami? Oto obraz tego co pozostało!
ponad 1 rok temu / Ireneusz
 
Dobrze, że Rada Stała KEP ostrzega rodziców, często ludzi biednych i zastraszonych. Dlaczego jednak nie ostrzega rządu, z którym ma konkordat. Dlaczego nie domaga się reakcji od KATECHETÓW. Przecież ci stoją w szkole na straży wiary katolickiej.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Rodzice ostrzegają Radę Stałą KEP: albo jasno zdecydujecie po której jesteście stronie, albo nie zawracajcie nam głowy.
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Wszyscy, którzy troszczą się o dzieci, czyli rodzice , nauczyciele,osoby duchowne, rzad powinni stanąć wspólnie do walki za złem,zgorszeniem ,demoralizacją,którĄ chcą wprowadzić do przedszkoli,szkół środowiska LGBT,GENDER,LEWACTWO ORAZ OBECNA OPOZYCJA PO I PODOBNI
ponad 1 rok temu / cichy
 
Analogicznie wysyłanie dziecka na religię to łamanie jego prawa do wolności wyznania
ponad 1 rok temu / Antek84
 
jeśli zgodzimy się ze podpowiadanie niewinnym dzieciom grzechów o których one by w swej niewinności jeszcze nie pomyślały i to nazywamy seksualizacją, to należałoby tez zmienić pytania do pierwszej spowiedzi -broszurka wydawnictw Jak " bo one tez podpowiadają i zakładają że 9 latek nagrzeszył w taki sposób ,zawsze zaczynajmy od siebie bo ta belka w oku jest aktualna
ponad 1 rok temu / klik
 
Gdy się niektórych ze zdjęcia ogląda to przekonanie o czasach ostatecznych ugruntowuje się.
ponad 1 rok temu / VittorioAndreas
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.