DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Rada Miasta Krakowa odrzuciła rezolucję przeciwko kurator oświaty!

Rada Miasta Krakowa odrzuciła rezolucję przeciwko kurator oświaty!
Fot. Pixabay

Krakowscy radni odrzucili projekt rezolucji wymierzonej w osobę Barbary Nowak, małopolskiej kurator oświaty.

 

Podczas środowego posiedzenia Rady Miasta Krakowa samorządowcy głosowali nad zgłoszoną przez grupę radnych „Rezolucją w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty i przywrócenia należytego nadzoru nad placówkami edukacyjnymi na terenie województwa małopolskiego”. Projekt prezentowany w imieniu grupy radnych przez Artura Buszka z Nowoczesnej, był w istocie formą nacisku na odwołanie małopolskiej kurator oświaty. Barbara Nowak w ostatnich tygodniach jednoznacznie zabrała głos w obronie dzieci zagrożonych demoralizacją ze strony seksedukatorów. Zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych, ostrzegała ona przed skandalicznymi treściami Karty LGBT+, przyjętej przez prezydenta Warszawy, w tym deklaracją wprowadzenia w stołecznych szkołach edukacji według pro-pedofilskich standardów WHO.

 

Wypowiedzi małopolskiej kurator stały się przyczyną olbrzymiej kampanii, którą prowadzą cały czas przeciwko niej lewicowo-liberalne media. W ten sam ton chciała się wpisać część krakowskich radnych, oskarżając Barbarę Nowak o propagowanie tak zwanej mowy nienawiści. Uciekając od meritum sprawy antagoniści przypisują pani kurator intencje wrogiego odnoszenia się do uczniów z zaburzoną tożsamością płciową.

 

Rezolucja została poddana pod głosowanie w środę wieczorem. Poparło ją 19 radnych, przeciwko opowiedziało się 24. Nikt nie wstrzymał się od głosu.

 

Zanim RMK odrzuciła rezolucję, odbyła się dosyć długa debata nad nią, przerwana skandalicznym zablokowaniem przez wiceprzewodniczącego rady Sławomira Pietrzyka wystąpienia Magdaleny Czarnik ze stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”. Reprezentantka strony społecznej usiłowała uświadomić radnym i mieszkańcom Krakowa, jakie treści kryją się za seks-instruktażami promowanymi przez środowiska homoseksualne. Prowadzący obrady bardzo szybko odebrał głos Magdalenie Czarnik, a ponieważ  sprzeciwiła się próbie cenzurowania jej wypowiedzi, polecił strażnikom miejskim siłowe wyprowadzenie jej sprzed mównicy.

 

 

Źródło: Krakow.pl

RoM

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom


DATA: 2019-04-03 14:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niestety , w większości, posłowie , radni różnych szczebli, to ręce do głosowania
9 miesięcy temu / mario
 
Biedny ten radny. Nie wiem na czym polega jego nowoczesność, gdy Pismo św. nazywa jego poglądy na temat pewnych zjswisk po imieniu...
9 miesięcy temu / Krakusik
 
Aż 19 radnych było za ta rezolucją? Krakowianie wstydźcie sie.
9 miesięcy temu / admirał
 
@mm wejdż i zobacz przez internet :D niżej masz, jak wejść
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Niech się PiS uczy. Jak się ma "władzę" to należy ją używać zgodnie z wolą większości wyborców. Brak determinacji to objaw słabości zachęcający środowiska lewackie to ekstremy. Biedroń już ogłosił , że będzie karał osoby heterosex. Panie Morawiecki , Panie Kaczyński nie widzą Panowie że Rewolucja zboczeń idzie i zdobywa siłą miasta. A gdzie się schowała Nadrzędna Władza Cywilna pakuje walizki do Brukseli ? Ci co zostali np. A.Jaworski zachęcają przez R.M. do pogadanek o zboczeniach aby się zapoznać - co w pewien sposób jest promocją i jak się indywidualnie bronić - ŻENADA. Marszałek Karczewski prawdziwy światowiec oznajmia w TV, że wszystkich szanuje- co każe domniemywać, że zboczeńców także. Taki tolerancyjny. Podobnie pomysł z oświadczeniami dla szkoły od rodziców. To wszystko oznacza , że PiS AKCEPTUJE bezprawne WYTYCZNE u.e. ŁAMIĄC konstytucję R.P. W partii PiS nie ma ani prawa ani sprawiedliwości. Ale jak zawsze jest osobisty interes.
9 miesięcy temu / iskierka
 
W zasadzie ta uchwała Rady Miasta Krakowa w sprawie odrzucenia "rezolucji w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty..." nie miała żadnego znaczenia "wykonawczego" w stosunku do małopolskiego kuratora oświaty. Kurator oświaty wchodzi w skład zespolonej administracji rządowej, który jest powoływany i odwoływany przez Ministra Edukacji Narodowej na wniosek właściwego wojewody. Więc ta uchwała Rady Miasta Krakowa, nawet gdyby przyjęła ową "rezolucję" nie miałaby żadnego znaczenia dla być albo nie być małopolskiego kuratora oświaty w osobie pani Barbary Nowak, chyba tylko poza wymiarem medialno - propagandowym. Administracji samorządu wojewódzkiego nic do tego, kto jest powoływany na stanowisko kuratora oświaty. Natomiast bez wątpienia mogłaby ona posłużyć w sprawie wywierania nacisku na wojewodę małopolskiego, celem wystosowania przez niego wniosku do ministra o odwołanie pani Barbary Nowak.
9 miesięcy temu / Druh Ryszard
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.