DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


My już nie jesteśmy w Europie. Po uchwalenia 447 jesteśmy w Azji.
11 miesięcy temu / nomik
 
Macierewicz w Polskie Radio 24 ogłosił wieki sukces. Dodał kłamliwie, że instytucje międzynarodowe uznały wyniki dochodzenia jego komisji. Bzdura.... Orzeczenie Rady Europy ma taką samą moc jak ogłoszenie sołtysa Pcimia. W orzeczeniu nikt nie wspomina o komisji Antoniego. Prawo jest tu po stronie Rosji. Dopóki komitet śledczy nie zakończy śledztwa, wrak jest dowodem w sprawie i musi pozostać w dyspozycji śledczych. Amen.
11 miesięcy temu / tadek
 
To wydarzenie nic nie znaczy. O jakiej Europie mówimy i jakich broni ona wartości? Jeżeli wyrzucają Boga skąd się da, to tak naprawdę nie ma znaczenia to poparcie.
11 miesięcy temu / Krakusik
 
Lewacką Radę Europy cechuje naprawdę wyjątkowy heroizm. Będziemy czcić ten wyjątkowy dzień! Część ich pamięci!
11 miesięcy temu / Chwała bohaterom
 
No cóż jako wieloletni członek wspólnoty europejskiej rosja radziecka (czy też post) wystraszy się bardzo i na pewno odwoła ambasadora na konsultacje. A po tych konsultacjach ów ambasador wystawi notę protestacyjną przeciwko mieszaniu się w wewnętrzne sprawy radzieckie bo przecież tupolew to wybitny produkt sowiecki. I szlus. A tusk nadal pozostaje na wolności. Kaczorek nie wsiadł do samolotu bo wiedział. A komisja ds. wyjaśnienia sprawy smoleńskiej jakoś dziwnie się rozmyla. Zdrada na każdym kroku. Winą Lecha było zabranie tylu wybitnych Polaków na pokład tego samolotu. Nam pozostaje modlitwa za duszę ofiar, i chyba już tylko czekanie Boskiej sprawiedliwości.
11 miesięcy temu / Kpt. Żbik
 
Podobno Putin sfajdał się w portki jak się dowiedział rezolucji. Ale ze śmiechu...
11 miesięcy temu / Wojtek
 
rozbawiony - Już widzę przerażenie Putina, trzęsie się ze strachu jak osika, nie będzie mógł spać teraz po nocach. Rada Europy protestuje! Co robić? Co robić?!!
11 miesięcy temu / space
 
Rafa Europy radziła 7,5 roku, Toż to kompromitacja tej rady.
11 miesięcy temu / DNA
 
Rada Europy pogroziła Rosji palcem! Ojej, nie chciałbym być w skórze pana Putina, gdy Rada Europy wystosuje PROTEST. To najpotworniejsza broń przeciwko nieposłusznym przywódcom. Jeśli Rada Europy zdecyduje się na taką opcję atomową, żeby ZŁOŻYĆ PROTEST, to czarno widzę przyszłość pana Putina. Musimy, jako Polacy, Słowianie, towarzysze, stanąć ramię w ramię z naszymi uciemiężonymi braćmi zza wschodniej granicy i tylko wtedy jest szansa, żeby ten straszliwy PROTEST został złagodzony. Czarno to widzę, oj, czarno...
11 miesięcy temu / rozbawiony
 
Samolot powinien być sprowadzony do Polski w kwietniu/maju 2010r. To był święty obowiązek rządu PO i PSL ale potrzebowali wyprzedać Polskę, zawrzeć umowę gazową przez Pawlaka w IX 2010r. na najdrozszy gaz dla Polski i in? Jak postąpił Izrael , gdy CH53 rozbil się w lipcu 2010r. na terenie Rumunii - nikt nie mógł go dotknąć 86 osób przyleciało na 2-3 dzień? Po i PSL nie wystarczyło 8 lat? Samolot Malezyjskich linii lotniczych zestrzelony na Ukrainie (2014r.?) w trzy miesiące wrak był przewieziony (również przez terytorium Polski) do Holandii gdyż najwięcej zginęło Holendrów.
11 miesięcy temu / Dionizy
 
I tak nie odda! Z tego mogą być kłopoty, tam są dowody że to był zamach.
11 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.