DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

„Rachunek” za fałszywe tabliczki. Kolejna gmina chce pozwać aktywistę LGBT za fake newsy

„Rachunek” za fałszywe tabliczki. Kolejna gmina chce pozwać aktywistę LGBT za fake newsy
źródło: pixabay.com
#LGBT    #DYKRATURA LGBT+    #AKTYWISTA    #TABLICZKI    #SAMORZĄD    #GMINA    #RODZINA

Władze gminy Wilkołaz rozważają pójście w ślady sąsiada - gminy Zakrzówek, a to oznaczałoby skierowanie do sądu pozwu przeciwko aktywiście LGBT, który swoją „akcją tabliczkową” rozpowszechnia nieprawdziwe informacje o „strefach wolnych od LGBT”.

 

Wiele wskazuje na to, że Bart Staszewski będzie musiał rozliczyć się ze swojej aktywności w mediach. Aktywista LGBT wieszał na znakach drogowych z nazwami gmin podejmujących prorodzinne uchwały tabliczki z fałszywym komunikatem: „Strefa wolna od LGBT”. Jego akcja zyskała międzynarodowy rozgłos i stała się pretekstem do uderzenia w gminy oraz Polskę. Tyle, że rzekome strefy wolne od LGBT nie istnieją. Są wymysłem aktywisty.

 

Przeciwko Staszewskiemu kroki prawne podjął już samorząd gminy Zakrzówek, który chce bronić dobrego imienia gminy przed sądem. Władze uważają, że akcja aktywisty jest kłamstwem sugerującym, że rzekomo w gminie istnieje dyskryminacja czy segregacja ludzi na podstawie jakichś kryteriów.

 

Podobne działania rozważa Paweł Głąb, wójt gminy Wilkołaz, który jest zdania, że działanie aktywisty LGBT psuje wizerunek gminy i Polski na świecie. - To co zrobił pan Bart Staszewski, jest naprawdę wielce krzywdzące, bo zwykły obywatel w Unii Europejskiej, wyobraża sobie „strefę wolną od LGBT” – jak głosiła tabliczka wieszana przez pana Staszewskiego – jako to, że nie może tutaj przyjechać, wjechać i geje, lesbijki lub inne osoby nie mają tutaj wstępu. Jest to całkowicie nieprawdą – podkreślił w rozmowie z Radiem Maryja.

 

Najlepszym dowodem na szkodliwość działań aktywisty jest fakt, że nieprawdziwą narrację podjęła np. szefowa KE Ursula von der Leyen czy kandydat Demokratów na prezydenta USA Joe Biden, zaś KE – kierując się fałszywymi przesłankami - nie przyznała sześciu polskim gminom, które podjęły prorodzinne uchwały, środków z unijnego programu „Partnerstwo miast”.

 

Co ciekawe, materiał „rozbrajający” działalność Barta Staszewskiego opublikowała nawet „Gazeta Wyborcza” w swoim internetowym wydaniu, w którym przyznano, że „strefy wolne od LGBT” to wymysł. Autor akcji po tej publikacji rozważał skierowanie sprawy na drogę prawną. Materiał został dość szybko „zdjęty”. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-09-26 20:14
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Stefan Czyli dzielisz ludzi tylko ze względu na zdolność posiadania potomstwa? Czyli,według Ciebie,większą wartość ma na przykład narkomani,który ma piątkę dzieci,niż chirurg,który dzieci nie ma? Gratuluję
1 miesiąc temu / ollek
 
@ollek. Ty też, nieszczęsna istoto, zostałeś powołany do życia na skutek żądz. Przywileje, o których mowa, należą się wyłącznie parom heteroseksualnym i ich rodzinom, bo tylko one są w stanie w naturalny sposób zapewnić rozwój demograficzny społeczeństwa, "dostarczać" mu nowych obywateli. Z punktu widzenia społeczeństwa pary sodomickie i gomoryckie są nic nie warte, są wręcz aspołeczne, dlaczegóż więc miałyby mieć te same prawa, co heteroseksualne? A co do słynnego już niedostępu do informacji medycznej, proszę nie kłamać, bo pacjent może upoważnić do dostępu do niej KAŻDĄ dowolna osobę, więc i swojego "partnera" również. Z Panem Bogiem.
3 miesiące temu / Stefan
 
Ten bart to przeróbka imienia Bartłomiej jest? Dziwne. Bardzo dziwne. Bart Margot Onyx Sebion...dziwnie siebie nazywają
3 miesiące temu / Pan Jan
 
Uważam, że jest to zbędna dyskusja. Sprawy należy nazywać po imieniu, a nie je rozmydlać. Strefy powinny się nazywać, jak najbardziej - wolne od ideologii zboczeńców i dewiantów. I w nosie z tym co mówili robią szaleńcy z unii europejskiej. Sprawę zdamy przed Panem Bogiem, a nie przed szatanem. Cała ta unia to wrzód na .....
3 miesiące temu / Piotr Zakrzewsk
 
takie poglądy maja tylko ich podpisano
3 miesiące temu / ale
 
podejmując działania na podstawie informacji, które nie zostały zweryfikowane, ujnia bolszewicka udowadnia, że stoi - chwiejąc się - nad przepaścią. Wyjdźmy z UE, bo pociągnie nas ze sobą w przepaść. Bądźmy znowu niepodległym państwem a nie łajaną przez bolszewickich komisarzy republiką związkową.
3 miesiące temu / zielony
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.