Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

PWN wykluczył julkę więc ogłaszamy własny konkurs na młodzieżowe słowo roku || BEZ ŻADNEGO TRYBU #11


Odtwórz w YouTube
 

Bez nagród, bez regulaminu i oczywiście bez żadnego trybu. Michał Wałach i Piotr Relich ogłaszają własny konkurs na młodzieżowe słowo roku. Propozycje prosimy składać w komentarzach, a prowadzący zdyskwalifikują kogo trzeba.

 

 


DATA: 2021-01-12 13:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

nowa normalność
1 miesiąc temu / maja
 
Ciekawe to co Panowie mówicie o Julkach. Tyle, że to nie ma raczej nic wspólnego z poglądami politycznymi. Po prostu w naszych sfeminizowanych czasach na porządku dziennym jest obrażanie i poniżanie mężczyzn. Czasem można odnieść wrażenie, że wśród niektórych osób wręcz zapanowała na to moda. Natomiast kobiet krytykować nie wolno w żadnym wypadku. I tu pewnie tkwi najprostsze wyjaśnienie. A jeśli chodzi o lasy, to akurat TVP ma rację. Gdyby PO je sprywatyzowała to faktycznie byśmy już pomału nie mieli gdzie wchodzić. Byłyby ogrodzone, oczywiście te, których by nie wycięto.
1 miesiąc temu / Damian Szymczak
 
plandemia
1 miesiąc temu / słowo
 
Czas najwyższy zawrócić do pięknej Polszczyzny, jaką mówili Wielcy Polacy jak m.in. Święta sprawa Ojczyzny nas wzywa ,By przyszły ład, jaki zapanuje na świecie, opierał się nie na gwałcie i sile, lecz na zasadach nauki Chrystusa, na sprawiedliwości i na zgodnym współżyciu Wielkiej Rodziny Wolnych Narodów Ignacy Jan Paderewski, Doylestown USA Nowomoda i pustosłowie napełniło już każdą dziedzinę, a szczególnie reklamy, również język wielu dziennikarzy, poli tyków i in.
1 miesiąc temu / Gola
 
Ogarnąć
1 miesiąc temu / Leliwa
 
Ograniczenie do 15 osób na 1 m2. Autor Mateuszek.
1 miesiąc temu / Trotyl
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.