Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2019 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

Putinowska interpretacja historii


Obowiązująca w Rosji interpretacji historii to karkołomna próba połączenia dwóch tradycji: carskiej oraz radzieckiej. Nowa tożsamość opiera się na antykatolicyzmie, mającym antypolskie oblicze.


DATA: 2014-06-12 08:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po co rozważa się Putinowską interpretację historii, kiedy Putin reprezentuje Rosję i jak każdy przywódca państwowy dąży do znaczenia historycznego własnego państwa.Jeżeli chodzi o historię i nie tylko.Nie będzie prowadził polityki korzystnej dla Polski,to rzecz oczywista i bez dyskusyjna.Polska w stosunku do Rosji jest mało znaczącym państwem na arenie politycznej świata.Wszelkie dywagacje co zrobi Putin dla przyszłości Rosji i jej znaczenia na świecie,jest wróżenie z fusów.Gdy komuś akurat przypadkowo udaje się,że trafia swoim przewidywaniem uważa się za znawcę.Ale jest to jak wygrana w grze liczbowej.
ponad 3 lata temu / Kazimierz S
 
A kto możnemu zabroni?
ponad 5 lat temu / Gabriel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.