DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A te tajne więzienia CIA w Polsce to też ściema ?
ponad 5 lat temu / Swarożyc
 
No niestety zaraza weszła do Ukrainy z Polski tyle że pochodzi z Brukseli i nie ma z nami nic wspólnego. Pociągają za sznurki ci sami co doprowadzili Polskę do ruiny. To samo zrobią z Ukrainą
ponad 5 lat temu / Tomek
 
Precedens nastąpił w Kosowie z inicjatywy Amerykanów i Niemców.Putin trochę poczekał i zrobił to samo z Ukrainą.
ponad 5 lat temu / cynik
 
tego jeszcze nie było, nasza niezwyciężona armia nie nadaje się ani do pilnowania koszar i pustych magazynów, ani do kierowania ruchem ulicznym w godzinach szczytu, a Tusk z Kaczyńskim szkolą komandosów z Ukrainy; i to gdzie, znowu te Kiejkuty; no cyrk, że głowa boli; jak to się skończy i dla kogo dobrze, trudno zgadnąć; Eurokołchoz w przededniu bankructwa nie jest w stanie sfinansować ekspedycji karnej do Rosji; a do tego ma takich żołnierzy, jak nie przymierzając Holendrów, że jeden strzał z drugiej strony i wszyscy są natychmiast w schronach (pokazali jak to wygląda w praktyce dokładnie w Jugosławi); a było swego czasu wypowiedzieć wojnę Ameryce lub Chinom i poddać się natychmiast; teraz jedni to zniewieściali kowboje, a drudzy jakby trzymali z Rosją; jest jeszcze wyjście, marne bo marne ale; trzeba szybko sadzić lasy, kupować broń, ćwiczyć strzelanie i walkę wręcz, opanować podręcznik outdoorowy partyzanta z wyciętego lasu i ...; może się jako uda dotrwać końca;
ponad 5 lat temu / jaro
 
No cóż, " za wolność Naszą i Waszą " trochę przyjdzie pocierpieć. Na pociechę Józef Piłsudski: "Polacy pragnęliby wolności, ale za dwa grosze i dwie krople krwi". Z pewnością na dwóch groszach się nie skończy.
ponad 5 lat temu / Pecuniatus
 
Ruscy szachiści odpowiadają na działania Yankesów, twardo i na zimno, broniąc się przed śmiertelnym ciosem. Będzie się jeszcze działo. A Polszcza między łapskami tych niedźwiedzi...
ponad 5 lat temu / John Galt
 
To jest szczyt BEZCZELNISCZ ,a moze szczyt, szczytow ! Dalej bez KOMENTARZA .
ponad 5 lat temu / Krystyna
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.