DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2018 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Kryzys w Kościele, demoralizacja w Polsce. Czas na wspólną modlitwę Różańcową! MIEJSCA I TERMINY

Kryzys w Kościele, demoralizacja w Polsce. Czas na wspólną modlitwę Różańcową! MIEJSCA I TERMINY
Fot. PCH TV

Od wielu miesięcy w miastach naszej Ojczyzny organizowane są publiczne Różańce w intencji moralnej odnowy Polski i Polaków. We wspólnej modlitwie uczestniczy wiele osób, a inicjatywa dociera do kolejnych miast. Poniżej prezentujemy daty i miejsca, gdzie odbędą się publiczne Różańce w najbliższych tygodniach.

 

Jak powiedział św. Augustyn: „Wyobraźmy sobie wojsko złożone z żołnierzy takich, jakich formuje nauka Jezusa Chrystusa; wyobraźmy sobie gubernatorów, małżonków, rodziców, dzieci, nauczycieli, służących, królów, sędziów, podatników, poborców takich, jakich chce doktryna chrześcijańska! I niech poganie ośmielą się jeszcze mówić, że takie nauczanie jest sprzeczne z interesem państwa! Przeciwnie, muszą oni przyznać bez wahania, że taka doktryna jest ochroną państwa, jeżeli się jej wiernie przestrzega” (CXXXVIII, al. 5, Ad Marcellinum, rozdz. II, nr.15).

 

Z kolei błogosławiony papież Pius IX mówił: Dajcie mi armię modlących się na Różańcu, a podbiję świat!

 

 

Zapraszamy do modlitwy różańcowej:

 

 

JELENIA GÓRA, przed Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej, ul. Ogińskiego 6, 27 września (czwartek), godz. 18:00 (zadośćuczynienie za grzech aborcji)

 

 

KĘDZIERZYN-KOŹLE, przed wejściem głównym do SPZOZ od ul. Roosevelta, 28 września (piątek), godz. 17:00 (w intencji zadośćuczynienia za grzech aborcji).

 

WROCŁAW, pl. Kościelny przed kościołem św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, 27 września (czwartek), godz. 19:00 (w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców);

 

  

*****

 

 

W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Prosiła o nią Matka Boża objawiająca się sto lat temu trójce fatimskich dzieci. Moc Różańca jest ogromna. Może ocalić każdego z nas, ale i cały świat. Nic dziwnego, że złe moce z nią walczą.

 

 

Zobacz poruszający film o potrzebie modlitwy różańcowej:

 

 

TK

 

 


DATA: 2018-09-24 07:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
52
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Smutne, że na filmie widać tylko małe garstki ludzi modlących się za Ojczyznę. Gdzie się podziali Polacy? Na jednym kadrze pojawia się nawet ciemnoskóry mężczyzna, który jak się wydaje jest jedynym, który odmawia na klęcząco. Wydaje się, że organizatorzy zawiedli. Popatrzcie przecież na 11 listopada w większych miastach,a zwłaszcza w Warszawie wielotysięczne tłumy. Gdy Polsce zagrażała sowiecka inwazja w 1920 w Warszawie na Różańcu też się modliły tłumy tysiącami i Polska została ocalona. Ale w 1939 abp Hlond odmówił przyjęcia Jezusa na króla Polski i wiadomo jaki los nas spotkał. Dziś gdy neokomuniści rządzą krajem i niszczą powoli, na Różańcu są tylko garstki.
1 dzień temu / Niktoś
 
Totalny skansen i publiczne pośmiewisko.
8 dni temu / Michał
 
Jak to możliwe że Łódź tak duże miasto i nie ma takiego spotkania?!
11 dni temu / Andrzej
 
W żadnym mieście nie modlą się za kryzys w kościele,dlaczego?
11 dni temu / XYZ
 
Fatima pokuta pokuta ostatni ratunek nadzieja dla Polski!!
14 dni temu / Gość
 
W Bielsku-Białej taki publiczny Różaniec wynagradzający za Ojczyznę organizujemy już od 5 lat, każdego miesiąca w sobotę. Terminy podawane są w Parafiach. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem o godz.15,00 w kaplicy Parafii p/w NSPJ przy dworcu PKS. Następnie przemarsz ulicami miasta - pod przewodnictwem wspaniałego Kapłana Księdza Andrzeja Pacholika- Opiekuna naszego marszu różańcowego, zatwierdzonego przez Ks.Biskupa Ordynariusza Romana Pindla - do Kościoła Św.Stanisława Biskupa, gdzie kontynuujemy modlitwę różańcową i uczestniczymy we Mszy Św. za Ojczyznę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielska- Białej i okolic ! Jeśli nosisz w sercu miłość do Ojczyzny, chcesz ratować grzeszników, modlić się za Twoich Bliskich dołącz do nas, nie ociągaj się ! Obudźcie się śpiący, póki czas ! Polska zwycięży pokutą i RÓŻAŃCEM - pamiętaj i uwierz w to !
18 dni temu / Maria
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.