DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

Publiczny Różaniec. Sprawdź datę oraz miejsce i przybądź! [CZERWIEC]

Publiczny Różaniec. Sprawdź datę oraz miejsce i przybądź! [CZERWIEC]
Fot. Krucjata Młodych

Już od wielu miesięcy w miastach naszej Ojczyzny organizowane są publiczne różańce w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków. Cieszą się one wśród wiernych dużym zainteresowaniem, czego dowodzi uczestnictwo w publicznych modlitwach oraz zaangażowanie w ich organizacje mieszkańców kolejnych miast.

 

Jak powiedział św. Augustyn: „Wyobraźmy sobie wojsko złożone z żołnierzy takich, jakich formuje nauka Jezusa Chrystusa; wyobraźmy sobie gubernatorów, małżonków, rodziców, dzieci, nauczycieli, służących, królów, sędziów, podatników, poborców takich, jakich chce doktryna chrześcijańska! I niech poganie ośmielą się jeszcze mówić, że takie nauczanie jest sprzeczne z interesem państwa! Przeciwnie, muszą oni przyznać bez wahania, że taka doktryna jest ochroną państwa, jeżeli się jej wiernie przestrzega” (CXXXVIII, al. 5, Ad Marcellinum, rozdz. II, nr.15).

 

Z kolei błogosławiony papież Pius IX mówił: Dajcie mi armię modlących się na Różańcu, a podbiję świat!

 

Zapraszamy do modlitwy różańcowej:

 

 

BYTÓW,  25 czerwca, godz.17:30, Rynek przy Placu Wyszyńskiego

 

KĘDZIERZYN-KOŹLE, przed wejściem głównym do SPZOZ od ul.

Roosevelta, 22 czerwca (piątek), godz. 17:00 (w intencji zadośćuczynienia za grzech aborcji)

 

NOWY SĄCZ, Park przy ruinach Zamku Królewskiego, 13 czerwca (środa) godz. 20.00 - różaniec odbywa się także 13 dnia każdego miesiąca 

 

WROCŁAW, pl. Kościelny przed kościołem św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, 28 czerwca (czwartek), godz. 19:00 (w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców)


ZIELONA GÓRA, Plac Pocztowy 3/2, pod biurem PiS, 20 czerwca (trzecia środa miesiąca, stały termin), 18.00  

 

 

 W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Prosiła o nią Matka Boża objawiająca się sto lat temu trójce fatimskich dzieci. Moc Różańca jest ogromna. Może ocalić każdego z nas, ale i cały świat. Nic dziwnego, że złe moce z nią walczą.

 

Zobacz poruszający film o potrzebie modlitwy różańcowej

 

 

 

TK

 

 


DATA: 2018-06-20 09:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
32
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dlaczego wśród miast powyżej nie ma Katowic?Za każdym razem to samo.Dlaczego?
5 dni temu / Aneta
 
W Łomży, jako przedstawiciele Kościoła walczącego wychodzimy 2-go czerwca 2018 r. o godz.17-tej na Stary Rynek, na PUBLICZNY RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY Niepokalanemu Sercu NMP, o odnowienie elit Polski, Europy, świata. Zaczynamy o 16:45 Koronką do Miłosierdzia Bożego za braci błądzących i dusze w czyśćcu cierpiące. +++ Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!
25 dni temu / Krucjata Różańcowa za Ojczyznę
 
tereferek- co to za straszne przepowiednie? Dzięki Panu Bogu i Maryji królowej Polski mamy kościoły i dużo kapłanów tylko trzeba się za nich modlić. Nie ma narazić żadnych strasznych wiadomości ze nam mają kościoły zamykać no chyba że PO i N dojdą do władzy to kościoły znikną. Nieważne gdzie trzeba ratować Polskę bo zachód Europy to już piekło. Chrystus król Polski powinien zostać królem Polski i to szybko to jest ratunek dla Polski!
1 miesiąc temu / Wierna
 
proponuję przenieść się z różańcem do kościoła, lub przynajmniej odmawiać również w kościele póki jeszcze mamy nasze kościoły, póki w ramach ekumenizmu pastorzyce jeszcze nam tam nie udzielają Komunii Świętej do ręki. Boję się, że zostaną już nam tylko ulice a i stamtąd nas przepędzą
1 miesiąc temu / tereferek
 
Do wszystkich, którzy skarżą się, że nie ma różańca w ich mieście: np. wspomniane niżej Wadowice, czy też Szczecin. Mamy ograniczone zasoby. Sami wykażcie się inicjatywą. Po pierwsze taki różaniec trzeba sobie wymodlić. Po drugie zgłoscie się do Krucjaty Młodych: [email protected] .
1 miesiąc temu / jan
 
A gdzie papieskie Wadowice? Smutne.
1 miesiąc temu / mieczmat
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.