DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mysle, ze nalezy uznac ow ustawe i wyplacic Zydom odszkodowania. Jednak zeby zachowac jakas kolejnosc, Stany Zjednoczone powinny stworzyc artykul 446 ,krory mowilby o odszkodowaniach dla Polski przez Niemcy ,za straty poniesione podczas 2 wojny swiatowej.
ponad 1 rok temu / mariola
 
Łatwo się gra na strachu społeczeństwa. To że trwają rozmaite rozmowy to jedno, ich skuteczna realizacja to drugie. Trzeba stawiać kroki ostrożnie, często się rozmawia aby poznać zamiary przeciwnika, to dyplomacja. Nie dajcie się zastraszyć, nie wzbudzajcie gniewu i nienawiści wobec drugiego człowieka.
ponad 1 rok temu / zenek
 
Po co ta cała dyskusja, nie obchodzą mnie żadne uchwały,ustawy, zarządzenia itp."wynalazki" obcych państw,mam to głęboko w dupie, mnie obowiązuje Prawo Polskie!!!!!!
ponad 1 rok temu / Wojciech
 
Ameryka to nasz wrog
ponad 1 rok temu / Ela
 
No to niech Amerykanie czynią naciski na Polskę, nawet niech wygrają dla swoich obywateli te odszkodowania, a my ich odeślemy do umów indemnizacyjnych z lat 60-tych, zawartych m.in. z USA. Czyli sami swoim obywatelom będą płacic. Pacta sunt servanda...
ponad 1 rok temu / Piotr P.
 
Bandytka w białych kołnierzykach !!! Obudzimy się pod zaborem USRAELA !
ponad 1 rok temu / x-x
 
wierchuszka Pis ma w szufladach inne paszporty.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
"Zwyczajowo majątki bezspadkowe zasilają kasę państw, na terenie których się znajdują". Nie "zwyczajowo"! Takie jest PRAWO - w Polsce i w USA!
ponad 1 rok temu / sarkafarka
 
Rzeczywistość ukazuje nadejście zdrady Judasza. Zarówno władze duchowne i świeckie wyprzedają za srebrniki to co najdroższe - Kościół i Naród. Biada tym co podpisali z Judaszami oficjalny cyrograf i tym trwającym z nimi w zmowie milczenia. Kto ma uszy niechaj słucha!
ponad 1 rok temu / Jeremiasz
 
Anioł Stróz POlski - tam jest napisane ze PIS nie jest rzadem ktory zrealizuje prośbę Pana Jezusa o Kego Intronizację. Od nas zalezy czy Polska ostanie sie czy podzieli los Europy Zachodniej
ponad 1 rok temu / Ra
 
NIE byłoby tego gdyby nie ich sługusy u władzy w Polin!
ponad 1 rok temu / tyla
 
Kłamstwo o współudziale Polski jako państwa w holokauście miało na celu wywarcie presji na polskim rządzie w sprawie reparacji wobec żydów. Niestety nasza służalcza postawa wobec USA temu nie służy. Niemcy do tej pory nie wypłaciły Polsce reparacji za y lat mordów, grabieży i zniszczeń a my mamy płacić zydom?
ponad 1 rok temu / Chris
 
A mnie się wydaje, że oni wycisną PiS jak cytrynę, bo ci myślą że jak będą posłuszni to pozwolą im zachować władzę. Jak już ich wykorzystają do tego, żeby podpisali cyrografy to ich wykopią na zbity... wtedy sobie wezmą tych drugich sługusów, żeby robili pozorację zarządzania poli.
ponad 1 rok temu / wmgnieniuoka
 
Albo pisiorki zrobią co im ich panowie rozkażą albo będzie afera taśmowa albo jakaś inna i korytka nie będzie. Jeden ruch i i ich nie ma. Polska za korytko, Polska za stanowiska, biurko w Brukseli, za fotel prezesa przez parę miesięcy itd. itp. A ludzie jeszcze będą na nich głosować.
ponad 1 rok temu / Koala
 
A ja myślę, ze Zydki znalazły piękny sposób na odsuniecie pisowcow od władzy. To jest taka win-win situation dla nich. Soros sie smieje nad lampka szampana. Taka wrzuta przed wyborami to pocałunek śmierci.
ponad 1 rok temu / marcin
 
Ponieważ na całym świecie majątek pozostawiony bez spadkobiercy staje się własnością Państwa tak jest w USA i innych państwach, Żydzi postanowili rozpocząć kampanię twierdzącą, że Polacy są współwinni holocaustu. Różni "historycy", w tym z polskimi nazwiskami, urodzeni grubo po IIWŚ, twierdzą, że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców, że zadenuncjowali 150-200 tys Żydów za litr wódki- za Żydahistoryk Paczkowski na jakiejś konferencji w Niemczech, ur. w 1952 roku, Gross, artykuły w Gazecie Wyborczej, dyrektor Instytutu Historycznego Żydów - Śpiewak i wielu, wielu innych. To ma na celu doprowadzenie do sytuacji, gdzie współwinny nie może być właścicielem dóbr pozostawionych przez jego ofiarę - Żyda. Szał domagania się zawrotnych sum, ok. 300 miliardów dolarów, które całkowicie zrujnują nasze Państwo i oddadzą je pod zarząd żydowski, bo do tego sprowadza się przejęcie majątku wartości 300 miliardów $, wymaga bardzo zdecydowanej polityki od rządu i prezydenta.
ponad 1 rok temu / rewers
 
Tu nie tyle chodzi o majątki a o "zadośćuczynienie". Obstawiam że będzie ono realizowane naszymi złożami surowcowymi, które zostaną podarowane lub oficjalnie "sprzedane" odpowiedniemu kapitałowi. Po to były prowadzone "poszukiwania" gazu łupkowego. Gazu nie odnaleziono, ale uzupełniono mapy geologiczne kopalin. Teraz dokładnie wiadomo jakie tereny zakupić, potem drobna zmiana prawa własności kopalin i jesteśmy goli i wcale nie weseli...
ponad 1 rok temu / PM
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.