DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jeżeli dobrze rozumiem, nie jest to dogmat wiary ani nauczanie w sprawach moralnych, więc to może zostać bez problemu zmieniono.
4 miesiące temu / Homeomorfismus
 
Międzynarodowa Firma robiąca ogólno distępne ciasteczka ORIO już miała taką krypto reklamę rozdającą czarne krążki jak komunię. Może i teolog się ich nałykał?
4 miesiące temu / Czarnotowidze
 
@pz Taka wizja Kościoła byłaby straszna bo ludzie zostaliby pozbawieni sakramentów, zwłaszcza sakramentu pokuty/pojednania.
4 miesiące temu / Filip S
 
@ marian: A w domu wszyscy zdrowi?
4 miesiące temu / Anna
 
@pz Zgadzam się z Panem. Etapy historii zbawienia zaczynały się zawsze od "garstki" wyznawców bo większość odpadała od głównego pnia wiary. Teraz pewnie też tak będzie, wierną 'garstkę"czeka Kościół "katakumbowy".
4 miesiące temu / Katarzyna
 
Czy w czasie postu wolno spożywać Ciało Chrystusa ?
4 miesiące temu / marian
 
Ponieważ jest spory kryzys w Kościele pod wieloma względami i wygląda na to że się będzie pogłębiać, chciałbym rzucić na forum pewną myśl z którą borykam się w myślach od dłuższego czasu. Wszyscy piszą bez przerwy że Kościoła nic nie złamie i on przetrwa bo tak powiedział Chrystus. Jednak Chrystus powiedział także że w czasie kiedy ohyda spustoszenia dotknie miejsca święte czas będzie bliski. Uważam że Kościół przetrwa tylko w nielicznych sercach i ten Kościół tak rozumiany nie zostanie pokonany. Natomiast Kościół rozumiany obecnie jako zespół wiernych i biskupów i papieża i jako instytucja którą znamy i rozumiemy obecnie taki Kościół może nie przetrwać. Taki pogląd według mnie nie kłóci się ze słowami Chrystusa że bramy piekielne go nie przemogą. Tak nie przemogą nielicznych wiernych w ich sercach.
4 miesiące temu / pz
 
Cyt. "Nie ustawajmy w modlitwie pamiętając, że Bóg dopuszcza czasem zło po to, by wyprowadzić z niego jeszcze większe dobro." miejmy nadzieje ze tak sie oddziela ziarno od plew i aby poubijac myszy to musza zaczac harcowac.
4 miesiące temu / Nick
 
Ze zgrozą stwierdzam, że jezuici dominują wśród ewidentnych heretyków. Chyba czas na powtórną i ostateczną kasatę!
4 miesiące temu / Karol
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.