Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Psychologia – oręż wrogów Kościoła? Mocny wykład Anny Wasiukiewicz!


Odtwórz w YouTube
 

„Niebezpieczna psychologia – próba zastąpienia religii?” – to tytuł wykładu jaki wygłosiła 10 stycznia w Klubie „Polonia Christiana” w Warszawie Anna Wasiukiewicz. Zapraszamy do zapoznania się z tym treścią wystąpienia.

 

 


DATA: 2018-01-17 07:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani mówi o redukcjoniźmie psychologicznym obrazu Boga ... ale posobór do tego samego zmierza.
ponad 2 lata temu / ddd
 
Pani Anna robi bardzo złą robotę, ponieważ to nie pomaga osobnikowi Dionizjusz pozyskać nowych klientów.
ponad 2 lata temu / bjs
 
Skoro główni myśliciele psychologii byli sprzeczni z doktryną Kościoła, skoro część świadomie tworzyła systemy ideologiczne przeciwne chrześcijańskiej wizji człowieka to nadal mamy udawać, że psychologia przynosi dobre owoce? Psychologia humanistyczna została skompromitowana i nie ma co z niej zbierać. Fakt, że wykład ten otwiera oczy i może wiązać się z wychodzeniem ludzi poza schematy wypracowane przez reżim ateistyczny, to może wiązać się także z szaleńczym atakiem tych tracących kontrolę lub/i pieniądze. Niech Bóg i jego Armia chroni prelegentkę bo piekło nie lubi jak się rzuca światełko na jego brudne i nieczyste zagrania.
ponad 2 lata temu / Mataleo
 
Co ta kobieta opowiada ?! Normalna ideologia katolicka walcząca z psychologią i w ogóle z wszystkim co nie jest katolicyzmem. Masakra robi Pani bardzo złą robotę bo ludzie tego słuchają i zostanie im w głowach że psychologia to wytwór szatana. Ale tak nie jest, to tylko w Pani przekonaniu i grupy popleczników.
ponad 2 lata temu / Dionizjusz
 
Psychologia to religia! Na pewno nie chrześcijańska.
ponad 2 lata temu / Ber
 
@MufTur - poczytaj sobie książkę o psychologii niewierzącego autora Tomasza Witkowskiego "Zakazana psychologia" i oglądnij na youtube jego wystąpienie Zrozumiesz, że Wasiukiewicz ma rację, nawet jak nie wierzysz w szatana. Myślenie jest bardzo wskazane, a osoby myślące mają sporo zastrzeżeń do psychologii. C.G.Jung i jego psychologia (bardzo mocno obecna w psychoterapii) to stara gnoza w nowym wydaniu.
ponad 2 lata temu / Ber
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.