Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2018 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Przywróćmy Austrii katolicki blask! Niezwykła akcja katolików w Wiedniu. ZOBACZ VIDEO


Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Austria stanowiła jeden z wzorcowych przykładów państwa katolickiego. Dzisiaj jednak jest ona zdominowana przez wszelkiej maści lewicowe wymysły i ideologie.

 

Nie pozwólmy na to! Przywróćmy Austrii jej katolicki blask!

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z niezwykłej akcji zorganizowanej na ulicach Wiednia przez katolików ze Stowarzyszenia Obrony Tradycji, Rodziny i Własności w ramach Europejskiej Krucjaty dla Rodzin.

 

Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ.


DATA: 2018-09-12 08:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak to jest, że katolicka Austria dokonała rozbiorów katolickiej Polski?
18 dni temu / Hanka
 
Nieprzypadkiem Wieden jest jedna ze stolic swiatowej masonerii. Dzis widzimy to zniwo, przeszlo stuletniej roboty, podkopywaniahttps://www.pch24.pl/images/2016/btn-wyslij-komentarz.png Kosciola i wiary.
21 dni temu / Moimzdaniem1
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 76 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.