DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Przystanek Brudstock

Przystanek Brudstock
MAREK LAPIS/FORUM
#PREZYDENT    #KOMOROWSKI    #BRUDSTOOCK    #WOODSTOCK    #OWSIAK    #ROCK    #HARD ROCK    #FESTIWAL    #PRZYSTANEK

Tegoroczny festiwal Woodstock odbywający się w Kostrzynie nad Odrą otworzyć mają prezydenci Bronisław Komorowski i Joachim Gauck. Czy głowie państwa przystoi wspieranie swoją obecnością tak kontrowersyjnego wydarzenia? W „postępowym i demokratycznym” państwie – jak najbardziej.


Tzw. Przystanek Woodstock każdego roku budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony mamy do czynienia ze szlachetnymi intencjami członków i wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym udaje się nazbierać znaczne sumy m.in. na ratowanie wcześniaków i odpowiedni sprzęt medyczny. Jest to jednak tylko jedna strona medalu, którą każdego roku możemy obserwować w liberalnych mediach. Pod płaszczykiem dobroczynności, o której trąbi się w posłusznych mediach do granic możliwości, na Przystanku znajdujemy wiele skandalicznych i bulwersujących faktów, które z trudem przedostają się do szerszej publiczności.

 

Członkowie WOŚP, razem z jej liderem Jerzym Owsiakiem, mówią wiele na temat pomocy wcześniakom. Nie wyrażają jednak zainteresowania pomocą najbardziej potrzebującym, czyli dzieciom zabitym ze względów eugenicznych. Obrońcy życia apelowali do Owsiaka aby podjął problem aborcji i swoim autorytetem, jaki posiada w liberalnych mediach, wpłynął na rządzących i opinię publiczną. Niestety, szef WOŚP prowadzi zgoła odmienną politykę wobec nienarodzonych. W 2009 roku organizatorzy Przystanku Woodstock zagrozili członkom Fundacji Pro – prawo do życia zniszczeniem antyaborcyjnej wystawy rozstawionej legalnie przed wejściem na festiwal. W nocy grupa zamaskowanych bandytów, uzbrojonych w noże i pałki, zdemolowała wystawę. Zaatakowano i pobito osoby, które próbowały powstrzymać napastników. Kilka godzin później członkowie tzw. „pokojowego patrolu” WOŚP przywłaszczyli sobie resztki wystawy bez zgody organizatorów. - To jest wystawa z pogranicza kryminogennego. Wstrząsająca! Gorsza niż wódka i dopalacze razem wzięte – mówił w 2011r. Owsiak w wywiadzie dla Super Expressu. Lider WOŚP był również jednym z sygnatariuszy listu otwartego tzw. autorytetów moralnych, skierowanego do władz polskich miast z prośbą, o niedopuszczenie do dalszej ekspozycji wystaw Wybierz Życie.

 

O reakcję w obliczu współczesnego holocaustu dzieci nienarodzonych apelują do prezydentów Komorowskiego i Gaucka obrońcy życia. Głowy obu państw zaszczycą swoją obecnością ceremonię otwarcia Przystanku Woodstock 2012. Kancelaria Prezydenta Komorowskiego nie podała oficjalnie do wiadomości, jakim środkiem transportu Prezydent dotrze do Kostrzyna. Dla lepszej integracji z „kwiatem polskiej młodzieży” dobrym pomysłem byłaby prezydencka podróż pociągiem, najlepiej jednym z tych, które dowożą ludzi na festiwal. W 2011 roku portal epoznan.pl relacjonował wycieczkę na Woodstock pociągiem Warszawa-Kostrzyn. „Warszawa Wschodnia. Dzicz, stado tratując się wzajemnie wpada z wrzaskiem do 8 wagonów, w których siedzą zwykli normalni ludzie niczego nie przeczuwający... Po chwili CI zwykli ludzie, którzy mieli nadzieję na spokojną i bezpieczną podróż do Poznania uciekają w popłochu z tego pociągu wynosząc bagaże i nawet dzieci przez okno...”  - pisze do nas pasażer pociągu, Paweł. „A jak zapewnia nas Paweł to dopiero początek atrakcji. Z okien leci wszystko co mają pod ręką - i to zarówno w czasie jazdy jak i na stacjach. Setki butelek (po wszystkim co ma % - przodują najtańsze wina) celowanych oczywiście w coś na czym może ona się rozbić, wtedy jest większa radocha. Puszek niezliczona ilość, firanki, papier toaletowy z WC, różne inne przedmioty, które znalazły się pod rękami tej wspaniałej młodzieży. Po pół godzinie jazdy cały pociąg już jest zalany zarówno moczem jak i innymi płynami, pozostałościami posiłków sprzed kilku dni, popisany, zdewastowany – dodaje”. W drodze na Woodstock kilkukrotnie dochodziło do tragedii, gdy pijana młodzież wypadała z pędzącego pociągu. W 2010 roku 21-latek wypadł, gdyż załatwiał potrzebę fizjologiczną przez otwarte drzwi wagonu.

 

Jakie atrakcje, poza koncertami, czekają na prezydenta, gdy już dotrze na miejsce? Tzw. Akademia Sztuk Przepięknych, każdego dnia podczas trwania festiwalu, będzie prowadziła dla uczestników Woodstocku zajęcia i wykłady. Jak możemy dowiedzieć się z harmonogramu, tematami warsztatów będzie m.in. radosny seks (opis wydarzenia słowem nie wspomina o małżeństwie) oraz obalanie mitów na temat tzw. orientacji seksualnej. Członkowie ASP przekażą również młodzieży wiedzę na temat tego, czym jest „homofobia” i jak z nią walczyć. Osoby znudzone seksualną indoktrynacją będą mogły udać się do wioski, którą co roku na terenie festiwalu prowadzi sekta Kryszny. Jej członkowie serwują uczestnikom Woodstocku dania wegetariańskie oraz propagują wiedzę na temat reinkarnacji, medytacji i innych praktyk okultystycznych. Kolejną grupą obecną na Przystanku Woodstock jest skrajnie lewicowe Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które organizuje podczas festiwalu tzw. antyrasistowskie mistrzostwa piłki nożnej. Na co dzień Stowarzyszenie zajmuje się „walką z polskim nazizmem, rasizmem, ksenofobią  i nietolerancją” oraz prześladowaniem polskich środowisk nacjonalistycznych i patriotycznych. Po całym dniu wrażeń i artystycznych występów, zmęczeni woodstockowicze mogą wziąć udział, w towarzystwie swoich pijanych kolegów i koleżanek, w zbiorowej kąpieli błotnej.

 

Co takiego widzi w Woodstocku prezydent Komorowski, że zgodził się na udział w otwarciu tego demoralizującego młodzież wydarzenia? Zapewne potencjalnych wyborców – „młodych, wykształconych z wielkich miast”, którzy w kolejnych wyborach zagłosują na osobę, którą wskażą im liberalne i ateistyczne media.  Zagubionej młodzieży pomoże w podjęciu decyzji Jerzy Owsiak apelując „róbta co chceta”. Byle nie antyaborcyjne wystawy i akcje w obronie krzyża, które również przeszkadzały szefowi WOŚP.

 

 

Marcin Musiał


DATA: 2012-08-07 11:40
AUTOR: MARCIN MUSIAŁ
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"serwują uczestnikom Woodstocku dania wegetariańskie" pisane takim tonem jakby to było przeciwne czyimś uczuciom religijnym "Jeden jest zdania, że można jeść wszystko, drugi, słaby, jada tylko jarzyny. Ten, kto jada wszystko, niech nie pogardza tym, który nie wszystko jada, a ten, który nie jada, niech nie potępia tego, który jada" Rz 14,2n
ponad 4 lata temu / JAWA
 
taak, to bardzo zle, ze na woodstocku organizuje sie akcje przeciw homofobii, rasizmowi itp. to naprawde bardzo zle, ze ktos probuje przekonac ludzi do szacunku do drugiego czlowieka niezaleznie od jego wygladu czy upodoban. idioci.
ponad 8 lat temu / hteah6u
 
podoba mi się komentarz nigdy tam nie byłem, ale są dam wszędzie narkomani i strzykawki. Przykro mi ale muszę ludzi propagujących takie opinie zdziwić. Po pomimo poruszania się po calym terenie Woodstocku nie widziałam ani jednej strzykawki czy narkomana. Wręcz przeciwnie ludzie chodzili z opaskami nie biorę. Panowała miła atmosfera, ludzie nie kłócili się a współpracowali. Po terenie chodziło też wiele osób duchownych i spowiadało młodzież. Najpierw zobaczcie, potem oceniajcie
ponad 8 lat temu / tyś
 
Te wasze pseudo reportaże są żałosne:)Nie jestem wyznawcą Owsiaka, ale na woodstock jeżdżę co roku, dla kilku koncertów. Faktycznie woodstock nie jest sterylnie czystym miejscem,ale nie jest też żadnym demoralizującym zjawiskiem. Każdy swój rozum ma;) Pod płotami faktycznie leżą nawaleni w trupa,ale jest to mały odsetek,a większość z nich to miejscowe żule, narkomana na woodstocku istnieje, ale też nie jest to jakiś duży procent( w tym roku można było zauważyć więcej tego typu zjawisk niż zawsze) Woodstock jest przede wszystkim dobrą zabawą o którą na miejscu każdy dba na własną rękę. Nie widziałem nigdy pociągu ociekającego moczem, czy innymi ekskrementami, jedyny minus podróży to duży ścisk( kilka piwek w podróży nie jest niczym starszym ) Moim zdaniem jest kilka zjawisk, które powinno się eliminować np. wspomniani wyżej śpiący pod płotami, ale z drugiej strony ich wybór, chcą się nie szanować i spać w własnych odchodach, niech śpią. Ja na woodstocku jestem czysty i pa
ponad 8 lat temu / :D NORMALNY
 
Woodstock powinien być prawnie zdelegalizowany. Sam nigdy nie byłem, ani nie mam zamiaru się tam wybierać. Wszędzie tam leżą narkomani, strzykawki, dilerzy sprzedają narkotyki, prostytutki świadczą swoje usługi. Wszędzie roznosi się zapach odchodów. Nie wspominam nawet o kwestii okultyzmu i czarnych mszy, które jak wiadomo są tam powszechnie praktykowane. Rozpusta, lewackie organizacje, ekoterroryści. Moje dziecko od najmłodszych lat wychowuję w Tradycji Kościoła Świętego. Dobrze wie, że budstok to bramy do piekła. NIE pozwólmy na to! Piszmy listy do ministrów, posłów i kogo tylko się da. Musimy uchronić nieświadomą młodzież przed tym szatańskim zezwierzęceniem!
ponad 8 lat temu / anex
 
Towarzystwo Świadomości Kryszny nie jest sektą. Treść ta obraża moje uczucia religijne. Zgłaszam do prokuratury.
ponad 8 lat temu / Outi
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.