DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Barbarzyński kraj, barbarzyńskie obyczaje, witaj Europo!
5 miesięcy temu / agricola
 
W Holandii to aż strach iść do lekarza. Starsi ludzie to jadą do lekarza do Niemiec i robią sobie tatuaż "Nie poddawajcie mnie eutanazji"
5 miesięcy temu / trooper
 
Witam wszystkich. Nie stety do tego prowadzi nazi feminizm i głupota. Stwierdzam to z przykrością ale niszczenie rodziny jakiekolwiek wiary i neoliberalna propaganda. Daje takie owoce,wiele osób pomija nie powdarzalny fakt o partetach i feminizmie na wszelkich stanowiskach co jest bardzo szkodliwe. Dlaczego ta bandytka nie dostała przykładnej kary za zabujstwo bo są parytety. I to nie tylko na tym polu. A zakorzenie leninizmu wciąż żywe, kobiety do pracy po karierę, a dzieci do teczowych pionierów. Nie jest tajemnicą że kobiety nie potrafią gotować ani opiekować się dziećmi, mężem, domem. Ale za to romanse i moda poświęcają cały cenny czas na te głupoty. Rezultat- ełtanazja aborcja i wszelkie dewiacje. Kobiety są jeszcze bardziej naiwne i programowalne niż mężczyźni. Taka sytuacja musi doprowadzić do katastrofy. Kiedy się obudzi władza będzie zapóźno.
5 miesięcy temu / Centurion
 
Przecież to oczywiste w którą stronę zmierzamy. Najpierw oswajają nas z eutanazją i aborcją. Pokazują biedne kobiety, cierpiących starców. Tak długo wtłaczają nam te obrazy, aż zaczynamy akceptować zło. Potem rozszrzają wachlarz zła. Aborcja już nie w pierwszym trymestrze, ale i w szóstym miesiącu, a potem aż do narodzenia. Eutanazja już nie dla ludzi, którzy strasznie cierpią, ale dla tych co są w depresji czy chorują na demencję. Oczywiście ten wachlarz będzie systematycznie rozszerzany. W momencie kiedy zostanie przełamany ostatni opór i aborcja oraz eutanazja zostanie wyparta z ludzkich sumień jako zło zacznie się je wprowadzać przymusowo dla pewnych grup ludności. Konieczne jest jednak najpierw rozbicie rodziny. Czy to się właśnie nie dzieje na naszym własnym podwórku????? Wszyscy trąbią o tolerancji a wokół same rozwody. Wszystko się rozpada.
5 miesięcy temu / Banita
 
Do Kids. To jedz na starość do Holandii skoro nikt prawa nie złamał. Pierwsze to prawo boskie a potem potem cywilne i nie zawsze dobre prawo, natomiast Boskie zawsze dobre.
5 miesięcy temu / Alan
 
Nie ma pewności czy podpisując papierek wiedziała co robi.Może już jakieś maleńkie przesłanki pojawiały się i 'zapobiegliwa' rodzina podsunęła jej 'dokument'?Takie choroby rozwijają się latami,czasem nawet we wczesnych stadiach są mylnie diagnozowane.Tam też lekarzami są tylko ludzie,a człowiek,jak wiadomo,jest omylny.Niezależnie czy była świadoma czy nie co podpisuje,została ZAMORDOWANA.Oprócz tego,jak można prosić rodzinę o siłowe przytrzymanie chorej by jej wstrzyknąć śmiertelną truciznę?Ani 'lekarz',ani rodzina nie stanęli na wysokości zadania i nie potraktowali kobiety jak człowieka.Wychodzi na to,że dla nich to był chory,stary pies lub kot,z którymi idzie się do weterynarza by je 'uśpić'.Nawet skazańca,jeśli urwie się z nim stryczek ułaskawiano,ta pani nie maiła takiej szansy.Odebrał ja 'szpital','lekarz','rodzina'.Życzę im wszystkim żeby nigdy nie doświadczyli tej 'nowoczesności'na własnej skórze i od własnych dzieci lub krewnych.Żeby tam spadek nie mieszał.
5 miesięcy temu / @kid
 
Akcja T4 ponownie nabiera rozpędu... - cyt. z wikipedii: Akcja T4 niem. Aktion T4, E-Aktion ? program realizowany w III Rzeszy w latach 1939?1944, polegający na fizycznej ?eliminacji życia niewartego życia?
5 miesięcy temu / PM
 
Kara Boża dla morderców osób bezbronnych - starców i dzieci - będzie szczególnie sroga!
5 miesięcy temu / Karol
 
Przymusowa eutanazja to, nie używając poprawności politycznej, nazywa się morderstwem lekarskim.
5 miesięcy temu / razar
 
224 zaufanych przyjaciół Sorosa w EP realizuje plany?
5 miesięcy temu / Nikt
 
Jest to dla mnie szczególnie straszne, gdyz kilka lat opiekowałem się w domu mamą z chorobą alzheimera. Była już na ostatnim etapie choroby, bez świadomości, nikogo nie rozpoznawala itd. Zmarła na wskutek zatrzymania krążenia. W życiu bym nie pozwolił żeby ktoś jej coś zrobił, a co dopiero jak powyższy przypadek gdzie pani stawiała opór, masakra.
5 miesięcy temu / Rogalmr
 
Wydała zgodę, gdy była w pełni sił umysłowych. Oczywiste jest, że jako osoba niezdolna do samodzielnego funkcjonowania z powodu demencji nie mogła już decydować o sobie w ważnych sprawach. Liczy suę decyzja podjęta w pełni sił umysłowych. Nie popieram eutanazji, ale w tym wypadku nikt nie złamał prawa. Stało się to, czego ta kobieta chciała. Na przestrogę dla innych.
5 miesięcy temu / kid
 
Hitler byłby dumny.
5 miesięcy temu / Mirrro
 
Fajnie tam w tej holandii mają,nie ma co.Matka,albo babcia trafia do szpitala,a tam zamiast leczyć,to w przytomności rodziny zabijają.U nich strach chorować i pójść do 'lekarza',bo może człowiek żywy od niego nie wyjść.Katar będzie podstawą do wypełnienia punktów jakiegoś pisemnego oświadczenia,sporządzonego,być może,wyłącznie pod wpływem chwili.Jeszcze trochę i średnia wieku w tym kraju osiągnie 60 lat i ani grosza więcej.Państwo będzie działać prewencyjnie,bo nóż widelec taki 'starzec' w wieku 61 lat zachoruje i trzeba będzie go leczyć.Lepiej zapobiegać i to skutecznie.Wypracował do wieku,jest już mało wydajny,do 'szpitala',pod kroplówkę,uspokoić i 'wyleczyć'.Wykurować radykalnie i na cmentarz!
5 miesięcy temu / rgt
 
Ta nieszczesna staruszka w sumie to podpisala cyrograf ludzac sie ze ktos potem uszanuje jej wole tyle ze z szatanem nie ma zartow i jest to ojciec klamstwa tym bardziej nie ma co polegac na jego slugach w kitlach a dalej jaki sad jaki wyrok nie wart funta klakow w swietle Bozym bluznierczy.
5 miesięcy temu / Nick
 
W stanie Kolorado katolicki szpital-Centura Health w mieście Centennial został pozwany za odmowę eutanazji!!! Smierć przyszła na świat przez szatana, Bóg jej nie chciał, ja się nie dziwię się, że z takim uporem chcą eutanazij i aborcji...wykonują zamysł swego pana szatana tfuuu
5 miesięcy temu / Halodenver
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.