Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Przez Maryję Pan Bóg działa cuda. Mocne świadectwa Wojowników Maryi || Rozmowa PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Matka Boża działa w naszym życiu po cichu. My chcemy pokazywać ją w naszym życiu taką, jaka jest – skromna i cicha, ale to poprzez Nią Bóg działa wielkie cuda – mówi Przemysław Janiszewski, vloger i rzecznik prasowy wspólnoty Wojownicy Maryi, autor książki „Odnieść zwycięstwo”.

 

 


DATA: 2020-11-20 13:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@iskierka mądrze powiedziane
9 dni temu / Anonimm
 
Gdzie oni byli i są jak trzeba było bronić kościołów i wiary. Ksiądz celebryta który rapuje i chlopcy skaczący z różancem i figurą Matki Boskiej w teledyskach. Jak to mi powiedział jeden ks. Atrapa wiary i pobożności.
9 dni temu / Cc
 
Jak uczy Pismo św. mamy oblec sie w szatę wiary ...Rzecza oczywistą jest jest że wielu mężczyzn za przykładem Księdza posiadacza trzeciego stopnia mistrzowskiego dan w karate podzieli jego zamiłowanie do walki a nawet przyjmie jego terminologię religijną i określali się jako WOJOWNICY Maryi. Jednakże jest to sprzecznośc pomiędzy tym o co prosi Matka Boża pokora, cichość, służba, modlitwa a tym hałaśliwym wojowaniem w przestrzeni medialnej młodych chrześcijan, no chyba że ten hałas jest odpowiedzia na wezwanie BP Bergollio w Neokościele. Męskie wieczory oparte na ODCZUCIACH i subiektywnych wrażeniach przeżywania braterstwa WSPÓLNOTY WOJOWNIKÓW są miłym spędzaniem czasu w gronie kolegów. Warto jednak pamiętać, że w piśmie jest uwaga UWAŻAJCIE JAK SIE MODLICIE i Nie każdy kto mi mówi Panie , Panie..Co ten człowiek gada RÓŻANIEC jest najbardziej EKUMENICZNĄ MODLITWĄ. Różaniec opowiada o naszym własnym życiu. Dodaje nawet własna metodę... Pomieszanie z poplątaniem.
9 dni temu / iskierka
 
Maryja to najwspanialszy cud Pana Boga.To moje życie.Kto miłuje Maryję ten miłuje Trójcę Przenajświetszą.Jest naszą Arką.Jej się trzymając nie zginiemy.Ona prowadzi prostą drogą do Nieba.Zawierzajcie sie Jezusowi przez Maryję.Bądżcie Niewolnikami.Traktat prawdziwego nabożeństwa do NMP.
9 dni temu / Marri
 
Maryja rozpoczęła bosko plan zbawienia. Już w raju istniała w myśli Boga, który Ją zapowiedział jako Tę która zetrze głowę węża siedlisko diabelskiej pychy. Nie dano ludziom innego imienia w którym mieliby zbawienie jak Jezus Chrystus Jej Syn i do Niego prowadzi Maryja. Jej orędownictwo jest wszechpotężne; Jest osłonięta płaszczem majestatu bożej miłości w sposób jedyny i wyjątkowy - gdyż Jest Matką Boga-Człowieka; Jest szafarką zbawczych łask duchowych, kto Ją pozna znajdzie Życie.
10 dni temu / t
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.