DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Przez lata żyła w bagnie homoseksualizmu. Odmieniły ją słowa z Pisma Świętego

Przez lata żyła w bagnie homoseksualizmu. Odmieniły ją słowa z Pisma Świętego
Emily. FOT.YouTube.com/Anchored North

Jako nastolatka utrzymywała intymne relacje z innymi kobietami oraz stylizowała się na mężczyznę. Dziś ma męża i spodziewa się dziecka. Głęboka przemiana Emily nastąpiła pod wpływem słów z 1 Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian.

 

Emily przyznaje, że przez 7 lat żyła w związkach z kobietami. Jako homoseksualistka zadeklarowała się w wieku 15 lat. Zdecydowała wtedy również o zmianie wizerunku na męski – ścięła włosy, zaczęła nosić męskie ubrania i korzystać z męskich toalet. Mając 18-20 lat, jak sama wyznaje, była „super dzika” i miała wiele relacji.

 

Twierdziła też wtedy, że Pan Bóg nie ma zastrzeżeń do jej zachowania. W tym samym czasie jej homoseksualne życie stawało się coraz bardziej perwersyjne. Emily na zewnątrz sprawiała wrażenie szczęśliwej, zaś w środku jej serce było puste. Mimo tego nie od razu porzuciła praktykowanie zwyrodniałych skłonności. Zdążyła się nawet „zaręczyć” z inną homoseksualistką.

 

Gdy miała 22 lata wzięła udział w spotkaniu biblijnym. Planowała opuścić zgromadzenie, gdyby poruszony został temat zdegenerowanych układów, w jakie angażują się przedstawiciele subkultury LGBT. W trakcie spotkania kobiety dzieliły się różnymi doświadczeniami Boga – informuje gosc.pl. Wtedy też Emily zrozumiała, że w jej życiu nie ma żadnego tego typu doświadczenia.

 

Postanowiła w internecie znaleźć cytaty z Pisma Świętego dotyczące homoseksualizmu. Szczególnie mocno wstrząsnął nią 1 List św. Pawła do Koryntian : „Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10).

 

W końcu zrozumiała, że jako osoba dopuszczająca się homoseksualnych praktyk dobrowolnie dołącza do grona tych, którzy nie odziedziczą Królestwa. Nadzieję dały jej jednak dalsze fragmenty Listu: „A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego” (1 Kor 6, 11).

 

Nadzieja na odpuszczenie grzechów, nadzieja Bożego Miłosierdzia odmieniła jej serce i wpłynęła na zmianę zachowań. –  Ludzie mówią mi: urodziłem się takim. Odpowiadam: ok, ja też. Nie urodziłeś się z dobrymi uczuciami wobec innych, dlatego Jezus przyszedł. Pożądasz grzechu, to tylko udowadnia, że tak jak ja, bardzo potrzebujesz łaski – mówi Emily, która dzisiaj żyje w zdrowym związku: ma męża i spodziewają się dziecka.

 

 

Źródło: gosc.pl

MWł

 

 


DATA: 2018-01-09 14:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Piękne świadectwo dla innych błądzących. Bóg jest WIELKI! Amen.
ponad 1 rok temu / John
 
Papiez Benedykt powiedzial: bez modlitwy nie ma nawrocenia. Wiec fakt, ze w ogole istnieja takie dewiacje, nie powinien byc dla nas, katolikow, wyrzutem sumienia, ze tak malo sie modlimy?
ponad 1 rok temu / Marcin
 
Boże, błogosław jej. I natchnij wszystkich, idących jej wcześniejszą drogą, do takiej samej naprawy swojego życia, jakiej ona dokonała.
ponad 1 rok temu / darek
 
Deo Gratias!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Tylko KK, wiec jesli do niego nie nalezy wraz z rodzina to jej podroz jeszcze trwa
ponad 1 rok temu / mola
 
Chryste, Panie nasz w Tobie nadzieja ocalenia świata. Ludzie stają się bezwolni, siły nieczyste posiadły ich ciała i myśli. Ludzie zatracają podstawowe cechy człowieczeństwa.
ponad 1 rok temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.