Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Przestrzegaliśmy przed tą antychrześcijańską rewolucją! „Ja, katolik” WYDANIE SPECJALNE


Odtwórz w YouTube
 

Wielokrotnie mówiliśmy, że antychrześcijańska rewolucja nadchodzi. Dzisiaj widzimy ją na ulicach naszych miast. Zobacz specjalny odcinek programu "Ja, katolik", w którym Krystian Kratiuk wyjaśnia, co naprawdę oznaczają wielotysięczne protesty w reakcji na orzeczenie TK w sprawie aborcji. Program powstał pod jednym z krakowskich kościołów.


DATA: 2020-11-03 08:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przestrzegaliście? Może. Ale z obu stron było parcie do konfrontacji! Patrząc dziś na to wszystko z boku ma się wrażenie, że realizowany jest starannie zaplanowany, wielowymiarowy scenariusz destrukcji świata jaki znamy! Na zdrowy rozum trudno sobie wyobrazić, by elity polityczne były aż tak niemądre, zaślepione, niekompetentne i bez wyobraźni, by nie przewidzieć następstw swoich pomysłów i posunięć! Sytuacja była niestabilna i w końcu jeden mały wirus zadziałał jak kamyczek wywołujący lawinę! Tej lawiny nie da się powstrzymać, ona musi zatrzymać się sama. Epidemia też w końcu sama wygaśnie, jak wszystkie poprzednie. Ale potem trzeba wymienić elity przywódcze z obu stron sporu! Gremia ćwierćinteligentów i skostniałych w myśleniu dogmatyków nie zdały egzaminu! Problemy i priorytety społeczne są inne niż kiedykolwiek, a ludzi chętnych, by dorwać się do konfitur jest więcej, niż kiedykolwiek! Nie widzicie tego? To źle, bo na to nie pomoże nawet najlepszy okulista!
23 dni temu / Alf
 
To jest rewolucja zniszczymy wasze społeczeństwo, zobaczycie.
23 dni temu / Komunista
 
"strajkujące" twierdzą, że ataki na kościoły, to prowokacja pisowskich bojówek.
24 dni temu / ena
 
kolejny blad na zyczenie 5+ dla zwierząt i oczywiscie zaostarzenie prawa aborcyjnego / mozna bylo sie spodziewac takiej reakcji / oni czekali na iskre i sie doczekali
25 dni temu / Zdzich
 
Nie zmienimy oblicza Polski, dopóki nie odbierzemy im władzy. Niech ta wspólna obrona Kościołów, wiary i naszych wartości zapoczątkuje marsz katolików po władzę. Polacy - katolicy - pobudka !!! Najwyższy czas na uczciwe, sprawiedliwe rządy i chrześcijański obraz naszej Ojczyzny.
25 dni temu / tak tylko
 
Jako kapłan z przykrością słucham głosów księży, którzy nie życzą sobie pomocy osób świeckich w obronie kościołów. To są kapłani oderwani od zwykłych spraw, żyjący w jakimś nierealnym świecie. Ze swej strony gorąco dziękuję tym wszystkim, którzy angażują się w obronę kościołów. Zapewniam o mojej kapłańskiej modlitwie. Niech was Bóg błogosławi. Szczęść Boże.
26 dni temu / o.FF
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.