DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Przestępczość imigrancka w Europie Zachodniej - rzeczywistość Trzeciego Świata

Przestępczość imigrancka w Europie Zachodniej - rzeczywistość Trzeciego Świata
Fot. Forum

Przestępczość imigrancka w Europie zmienia swoje oblicze. Ataki skierowane na bezbronnych obywateli stają się coraz bardziej okrutne, a metody działań imigrantów-przestępców przypominają te znane z Krajów Trzeciego Świata.

 

Niemcy nie kryją, że 10 proc. przestępstw w ich kraju to dzieło imigrantów stanowiących jedynie 2 proc. ogółu mieszkańców RFN. Podobnie sytuacja wygląda w Wielkiej Brytanii, a Londyn pod względem przestępczości wyprzedził już nawet Nowy Jork.

 

Problem nie leży jednak tylko w statystykach. Przedstawiciele mniejszości etnicznych, którzy zadomowili się w Europie Zachodniej nie dość, że dokonują coraz zuchwalszych przestępstw, to jeszcze niosą ze sobą okrutny, specyficzny dla krajów afrykańskich i azjatyckich sposób rozprawiania się ze swoimi ofiarami. W Londynie na przykład w tym roku coraz częściej dochodzi do ataków z użyciem niezwykle ostrych, długich noży. Unieszkodliwianie przeciwników z ich użyciem szczególnie upodobali sobie czarnoskórzy Afrykanie. W ciągu 4 miesięcy tego roku w Londynie dokonano 1296 napadów z użyciem tego typu broni. Bandyci zabili 46 osób – to o 50 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

Seria ataków z użyciem długich noży ma miejsce także w Niemczech i w Szwecji. W tym ostatnim kraju imigrant z Erytrei zamordował w sklepie IKEA mieszkankę miasta i jej syna przy użyciu… małej maczugi (!), którą zabrał sobie ze sklepowej półki.

 

W ostatnim czasie na Wyspach coraz częściej dochodzi do ataków z użyciem kwasu. Prym wiodą mieszkańcy Pakistanu i Bangladeszu. W krajach tych w ten sposób rozprawia się z niewiernymi żonami. To bardzo tani, ale skuteczny sposób na zranienie czy spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu. W Londynie w r.  2012 dokonano 228 ataków z użyciem kwasu. Ale w roku ubiegłym aż 800! Również Berlińczycy nie mogą spać spokojnie. Przez całą ubiegłą zimę mieszkańcy byli terroryzowani przez imigranta, który jeżdżąc za rowerze, rozpryskiwał kwas prosto w twarze młodych kobiet. Okrutny rowerzysta wciąż pozostaje na wolności.

 

Osobnym problemem są narażane na gwałt mieszkanki wielu europejskich metropolii, m. in. Kolonii oraz Paryża czy Malmoe. W tym ostatnim mieście kobiety boją się same zapuszczać do coraz większej liczby dzielnic.

 

Wszystko to coraz bardziej zmienia styl i sposób życia Europejczyków, stopniowo „wciskając” ich w objęcia szariatu.

 

Źródło: www.vestnikataka.bg

ChS

 

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana


DATA: 2018-07-23 16:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wierzacy w Boga niezmiennie i do konca zpolitycy pilnie poszukiwani,zapotrzebowanie rosnie.
11 miesięcy temu / Nick
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "61716"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.