Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Przestańmy trywializować homoseksualizm w Kościele! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia francuskiego publicysty, przewodniczącego stowarzyszenia Odrodzenie Katolickie (Renaissance Catholique) Jeana-Pierre’a Maugendre’a pt. „Przestańmy trywializować homoseksualizm w Kościele”. Wykład został wygłoszony w Rzymie podczas konferencji poświęconej problemowi homoherezji oraz kryzysowi w Kościele (19.02. 2019).

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Prof. Roberto de Mattei: ignorowanie plagi homoseksualizmu w Kościele jest hipokryzją 

 

 


DATA: 2019-08-16 13:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Od stwierdzania winy jest na ziemi prokurator, a nie prasa. Za PRL służby robiły naloty na seminaria, wychodziły z kartonami świerszczyków, a potem prasa pisała o zboczonych księżach. Prawda czy fałsz? Jak rozróżnisz? Jedno jest pewne: jeżeli każdego dnia media piszą o pedofilii w Kościele, a Kościół się ciągle kaja, to dla szarego człowieka jest winny. A jakoś nie słyszalem, by prokuratury na całym świecie skazywały księży częściej niż pedofili z innych grup zawodowych. Arabowie żenią się i uprawiają seks z 9-latkami i nikomu to nie przeszkadza, wręcz Zachód ich zaprasza. A wręcz, Zachód niedługo to zalegalizuje. Jak dla mnie to nie jest obiektywna ocena, tylko nagonka. Niech prokurator decyduje o winie albo o zatajaniu. Dopóki tak się nie stanie, temat powinien zostać wygaszony z braku dowodów. A reakcja KK powinna być współmierna do wyroków.
ponad 1 rok temu / Jeffs
 
Zawsze i wszędzie trzeba mówić prawdę. A prawda jest taka, że grzechy sodomskie wołają o pomstę do Nieba. I gdziekolwiek są takie grzechy, trzeba przeciwko nim grzmieć, przede wszystkim z ambony!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
To jest właśnie pytanie: czy pedoflia w Kościele jest faktycznie większa niż gdziekolwiek czy rozdmuchana przez wrogów? Bo jeśli rozdmuchana, rozdrapywanie jej publiczne tylko szkodzi. Niech prokuratura rozstrzyga: czy to podejrzenia, czy zniesławienia. I zero komentarza, bo to wiatr na ognisko rogatego.
ponad 1 rok temu / Jeffs
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.