Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Przerwijmy zmowę milczenia, czyli jak pokonać homoherezję w Kościele [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W Rzymie doszło do poruszającego protestu. Dziesiątki katolików zebrały się na jednym z placów by w milczeniu, trwając modlitwie, a także przy lekturze tekstów wielkich świętych Kościoła, dać wyraz swojemu sprzeciwowi wobec skandalowi nadużyć w Kościele. Uczestnicy wydarzenia podkreślali – co niezwykle rzadkie – że ogromny kryzys wśród duchowieństwa wiąże się wprost z niepodejmowaniem walki z homoseksualizmem.

 

Zapraszamy na specjalny odcinek programu JA KATOLIK. Prosto z Placu Świętego Sylwestra w Rzymie na pytanie „Jak pokonać homoherezję w Kościele?” odpowiadają Krystian Kratiuk (redaktor naczelny PCh24.pl) i Arkadiusz Stelmach (Instytut Ks. Piotra Skargi).


DATA: 2019-08-13 20:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS", a nie żadne "dzień dobry" ! O dewastacji Kościoła nie decydują głównie sprawy obyczajowe. Taki scenariusz daliśmy sobie narzucić przez nieprzyjaciół Kościoła ku ich ogromnym zadowoleniu . Dewastacja następuje na skutek wprowadzania do Kościoła "nowoczesności " i oczekiwań współczesnego świata przy równoczesnym niekiedy odstępstwie od Ewangelii i nauczania Jezusa Chrystusa. To jest prawdziwy dramat!
ponad 1 rok temu / Mirosław Kubic
 
Bog, Ktory jest Kosciolem, zatem jest jasnoscia i biela nieskalana, ktorej na swiecie nie znajdziecie. Ci natomiast co kosciol z cegly chca ratowac, ociekajacy zlotem, drogigimi kamieniami tego swiata - to upadli anolowie pokazali ludziom kamienie drogocene i zloto, nauczyli jak z zelaza wykowac miecze ku zgubie czlowieka...nie wiedza co czynia. Ci zatem co swiat chca ratowac - pelni nadziei na reformy - niech bacza by sami w grzech nie popadli, nie sprzeniewierzyli sie Bogu. Czlowiek swiadom do grzechu sie nie zbliza, nie staje sie rozjemca, bo nie ma takiej mocy, ktora pochodzilaby od Boga, a ktora sprzeniewierzenie przeciwko Bogu mogla zwalczyc.
ponad 1 rok temu / Lester
 
Zgorszenia jak powiedziano musza przyjsc...juz sa. Bog nie kara za cudze, kazdy czlowiek odpowiada za swe czyny - indywidualnie. Czynow swoich nie da sie zrzucic na innych. Bezowocne sa tez dzialania majace na celu oczyszczenie zbiorowe, wchodzenie w cudze sprzeniewierzenia przeciwko Bogu, branie na siebie cudzego jest niedoscignione...zakrawa na bolszewizm, ktorego tworca jest szatan - sprawca zla. Zgorszenie musi przyjsc...tak jak wsrod 12 byl zdrajca judasz, tak apostolowie nie walczyli o judasza oczyszczenie - nie majac na czyny judasza najmniejszego wplywu - tak i wy nie waldcie ze zlem, ktore od zlego pochodzi, bo nie udzwigniecie, nie dacie rady, bowiem jeden jest Pan, Ktory zlo pokonal...Bog poprzez Syna swego, ktory Ojcu jest poslusznym. Nie wszyscy zatem sa zapisani w Ksiedze Zycia - jeszcze przed stworzeniem swiata.
ponad 1 rok temu / Lester
 
6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. - Mateusza
ponad 1 rok temu / Lester
 
Humanae Vitae to kluczowa encyklika naszych czasów.
ponad 1 rok temu / sp
 
Ach, ach... mniemam, że nowy kardynał kamerling z cało moco swego zaangażowania w dzieło miłosierdzia będzie walczył z homoherezją...
ponad 1 rok temu / ma
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 161 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.