DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2019 r.


Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Przerażona matka o promocji gender w brytyjskiej szkole. To może spotkać polskie dzieci!

Przerażona matka o promocji gender w brytyjskiej szkole. To może spotkać polskie dzieci!
zdjęcie ilustracyjne. źródło: pixabay.com

Matka 13-letniej córki z niepokojem opisuje sytuację w szkole w Zjednoczonym Królestwie. Głównym tematem z życia szkolnego są perypetie związane ze zmianą „gender”. Dzieci są narażone na propagandę mniejszości seksualnych.

 

Sytuacja w dzisiejszych szkołach w Zjednoczonym Królestwie znacząco różni się od tej sprzed lat. Wskazuje na to artykuł Suzanne Glover opublikowany na łamach Daily Mail. Przerażona matka zauważa, że współcześnie rozmowy z jej 13-letnią córką-uczennicą dotyczą głównie kwestii polityki seksualnej i tzw. zmian gender. To radykalna zmiana zainteresowań uczniów w porównaniu z czasami, gdy do szkoły chodziła matka. Wówczas poruszano głównie tematy sportów w szkołach, studiów i życia społecznego.

 

13-latka szacuje, że około 12 procent jej koleżanek z rocznika (w szkole żeńskiej) ujawniło się jako homoseksualiści, biseksualiści czy transgenderowcy. Podobnie dzieje się w innych szkołach, zarówno dysedukacyjnych jak i koedukacyjnych.

 

Jak zauważa zatroskana matka, jej córka uczestniczyła w seminarium o preferencjach seksualnych prowadzonych przez przedstawicieli mniejszości. Nie było zaś odpowiedniego „szkolenia” z punktu widzenia „normalnej orientacji seksualnej". Ta jest przedstawiana jako jedna z równorzędnych opcji: obok transgenderyzmu, aseksualizmu et cetera.

 

Sytuacja w brytyjskich szkołach, to przestroga także dla polskich rodziców. Do takiej patologii może dojść bowiem również w naszym kraju, jeśli zgodzimy się na forsowanie ideologii gender. W kontekście jej promocji warto zacytować fragment przemówienia Benedykta XVI poświęconego tej kwestii.

 

Jak mówił papież „oczywiste jest, jak głęboko błędna jest ta teoria i wynikająca z niej rewolucja antropologiczna. Człowiek kwestionuje, że jego natura jest wcześniej ustanowiona przez jego cielesność, co cechuje istotę ludzką. Zaprzecza swojej własnej naturze i decyduje, że nie została mu ona dana jako wcześniej określona, ale że to on sam ma ją sobie stworzyć. […] Nie, teraz uważa się, że nie On stworzył ich mężczyzną i kobietą, ale że dotychczas określało to społeczeństwo, a obecnie my sami o tym decydujemy. Płeć męska i żeńska jako rzeczywistości stworzenia, jako natura osoby ludzkiej już nie istnieją. Człowiek kwestionuje swoją naturę”.

 

Źródła: lifesitenews.com / dailymail.co.uk / w2.vatican.va /

mjend

 

 

 


DATA: 2019-04-26 12:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak..akceptowanie zboczen i dziwactw sie powtarza. Jak upadlo cerastwko rzymskie tak upadnie i europa. Sodoma i gomora powraca,obrzydliwy gnoj
3 miesiące temu / espada
 
Ideologia gender to akceptowanie siebie za to kim się jest i pokazywanie innym, że nie ma w tym nic złego. W żaden sposób nie wiąże się z wyrządzaniem krzywdy innym. To co tutaj przedstawiono jest smutnym przykładem homofobii i indoktrynacji w kościele katolickim. Nikt nikomu nie każe zmieniać orientacji albo prowadzić inny tryb życia. Chodzi tutaj o AKCEPTACJĘ ludzi innych od nas, zrozumienie ich problemów i tego że są tacy sami jak wszyscy. Dziewczynka opisana w artykule nie będzie nagle innej orientacji . Zostanie sobą i nic nie jest w stanie tego zmienić, a na pewno nie zajęcia o akceptacji. To że coraz więcej młodych osób ujawnia się z tym kim jest nie jest zasługą takich zajęć. 20 lub 30 lat temu zostali by pobici na śmierć lub nigdy nie zostali by zaakceptowali w społeczeństwie. Teraz dzięki szerszej akceptacji mogą nareszcie być sobą i nie spotykać sie z falą nienawiści że strony homofobów i debili tym podobnych.
3 miesiące temu / E
 
Tak się kończy szukanie szczęscia poza własnym Krajem.
3 miesiące temu / Ryś
 
Należy wprowadzić penalizację promocji tzw. gender. Wysokie grzywny i zagrożenie karą od roku do pięciu lat pozbawienia wolności.
3 miesiące temu / emk
 
Dzieci najłatwiej jest zdegenerować i to jest cel ideologii gender.Chłopcy zostaną alfonsami,a dziewczynki prostytutkami.Gender ma usunąć zahamowania i wstyd a potem dojdzie alternatywny sposób zarabiania kasy.30 euro od klienta w burdelu.7 klientów dziennie to 210 euro za same stosunki.Gdy klient wynajmie pokój w burdelu 60 euro za pokój na dzień.10 dni to 600 euro od jednego klienta.Tego ma nauczyć edukacja gender+zadowalanie pedofilów.Te dzieci już potem nie będą miały zahamowań,seks za nową komórkę będzie normalką.Rodziny już są rozwalone.
3 miesiące temu / Johny Mnemonic
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.