DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Przeprosiny wobec Polskiej Misji Katolickiej w Hannowerze

Przeprosiny wobec Polskiej Misji Katolickiej w Hannowerze
źródło: pixabay.com

Portal PCh24.pl przeprasza Polską Misję Katolicką w Hannowerze za opublikowanie listu od Czytelnika, w którym znalazły się niesprawdzone informacje na temat funkcjonowania tamtejszej wspólnoty.


List dotyczył sposobu przeprowadzania przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, która w Niemczech, zgodnie z zarządzeniem biskupów, musi być teraz udzielana na rękę.

 

Przesłany do naszej redakcji list Czytelnika zawierał informacje krzywdzące wobec proboszcza Polskiej Misji Katolickiej w Hannowerze oraz informacje, które mogły źle świadczyć o tamtejszej wspólnocie parafialnej.


Za pochopną decyzję o opublikowaniu listu od Czytelnika bez uprzedniego zweryfikowania prawdziwości zawartych w nim słów przepraszamy wszystkich urażonych.


Prosimy naszych Czytelników o modlitwę w intencji Polskiej Misji Katolickiej w Hannowerze, a w szczególności w intencji wszystkich dzieci przygotowujących się tam do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

 

Jak zapewnił nas Proboszcz Misji, jeżeli tylko będzie to możliwe i niebezpieczeństwo dużego i szybkiego rozprzestrzeniania się koronawirusa ustąpi, to Komunia św. będzie udzielana do ust. Nigdy z tym nie było problemu. Powstał w związku z pandemią.

 

Redakcja portalu PCh24.pl


DATA: 2020-11-19 11:17
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.