DZIŚ JEST:   21   SIERPNIA   2018 r.

Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
 
 
 
 

„Przekażmy sobie znak pokoju” - fundacja George‘a Sorosa poucza katolików

„Przekażmy sobie znak pokoju” - fundacja George‘a Sorosa poucza katolików
REUTERS / FORUM

Organizowana przez tęczowe środowiska kampania społeczna „Przekażmy sobie znak pokoju”, mająca przypominać chrześcijanom o szacunku, otwartości i dialogu wobec osób homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych, jest sponsorowana przez fundacja George'a Sorosa. Miliarder znany jest między innymi ze wspierania środowisk aborcyjnych.

 

Rozpoczęta ze sporym rozmachem akcja jest skandaliczna, o czym szerzej piszemy tutaj. I nie chodzi tylko o treści jakie płyną z billboardów, ale też o źródła finansowania kampanii. Jak informuje „Więź”, projekt „Przekażmy sobie znak pokoju” finansowany jest ze środków Open Society Foundations. To sieć fundacji, założona i kierowana przez George'a Sorosa - amerykańskiego miliardera pochodzenia węgiersko-żydowskiego – przypomina niezalezna.pl

 

„Soros to finansista, który dorobił się w rajach podatkowych - ale to jeszcze można byłoby przełknąć. Problem w tym, że sponsor akcji, w której tak ochoczo biorą udział liberalne środowiska katolickie, wspiera finansowo... aborcjonistów. Na promocję zabijania dzieci Soros wydał już grube miliony dolarów (np. amerykańska Planned Parenthood otrzymała od niego w 2013 r. 1,65 mln dol.)” – podaje portal.

 

Co więcej, Open Society Foundations planuje kampanię mającą na celu legalizację aborcji w tych państwach Europy, w których jest jeszcze nielegalna. Takie plany wynikają z dokumentu zamieszczonego przez hakerów na serwisie DC Leaks. Pierwszym celem ma być Irlandia.


 

Źródło: niezalezna.pl

MA


DATA: 2016-09-08 07:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jeśli ktoś w podaniu sobie ręki jako znaku pokoju widzi sex, to jest to objaw obsesji i homofobii.
ponad 1 rok temu / ks. Tomasz
 
Leo co z tymi orzechami, bo ciągle o nich piszesz i nie wiem o co chodzi, chyba troche zacofana jestem.
ponad 1 rok temu / AnnaN
 
widać staruchowi nie staje więc?przerzucił się jak jp2!
ponad 1 rok temu / Nikon
 
Nie chciałbym patrzeć na promowanie zachowań dewiacyjnych na bilboardach i to jeszcze sponsorowanych przez Sorosa. Znów jątrzy, za spokojnie było po Swiatowych Dniach Młodzieży w Polsce. "Kto się modli, ten się zbawi, kto się nie modli, ten się potępi." Znak pokoju jest przekazywany podczas liturgii mszy św., a poprzedza go akt skruchy, wyznanie wiary w Boga i misterium przeistoczenia. Znaki wyrwane z kontekstu są szatańską kpiną i nie dam się w nie "wkręcić". Apage Satanas!
ponad 1 rok temu / Regulamin
 
1 Tes 5, 3: Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.
ponad 1 rok temu / mmm
 
Czytam takie artykuły na pch24 i nie dowierzam temu co widzę. Czy autor już na prawdę nie ma się czym zająć, tylko drąży w brązowej materii. Katolicy z Bożej łaski. Ciekawe, czy opublikujecie ten komentarz, czy wywalicie.
ponad 1 rok temu / Gilbert
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.