Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Przegląd prasy PCh24TV: XXI wiek to renesans niewolnictwa! Cierpią także chrześcijanie


Przegląd prasy PCh24TV: Między innymi o trudnym czasie dla Kościoła, współczesnym niewolnictwie, cenzurze nakładanej w internecie na kazania ojca Augustyna Pelanowskiego, najnowszym numerze magazynu "Polonia Christiana", rozmawiają redaktorzy: Krystian Kratiuk, Jacek Ożóg i Piotr Relich.


DATA: 2019-03-08 09:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niezależnie od końca czasu, czujnie obserwując jego znaki ? warto poddać renowacji zbroję Chrystusowej wiary i miłości, a hełmem nadziei zbawienia przykryć zdezorientowany umysł. Powierzyć opiece Maryi nasze rodzime ''pusillus grex''. Troszczyć się o sakramentalną osłonę w czasach każdej - nie tylko ostatniej - próby Kościoła, który dotąd powstrzymywał i nie ustępował miejsca ujawnieniu się największego oszustwa i największego odstępstwa. Wytrwać w majestacie prawa moralnego, modlitwie o łaskę oraz odwagę stawania w prawdzie Ewangelii przeciwko dyktaturze relatywizmu i politycznej poprawności. A jeśli trzeba będzie - nawet w obliczu kosmicznego wstrząsu - wytrwać w gotowości do poświęcenia na ostateczną Paschę, ponowne przyjście Chrystusa i Jego zwycięstwo. Bo kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony. Amen.
3 miesiące temu / +RCH+
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.