DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Przeciwko przymusowi szczepionkowemu. Wysoka frekwencja na warszawskim marszu „Stop NOP”

Przeciwko przymusowi szczepionkowemu. Wysoka frekwencja na warszawskim marszu „Stop NOP”
Fot. You Tube/Ewa Nowicka

„Jest ryzyko, musi być wybór” – pod takim hasłem w sobotę demonstrowali przeciwnicy państwowego przymusu zaszczepiania dzieci. Manifestacja zgromadziła około dziesięciu tysięcy uczestników.

 

„W celu ochrony zdrowia i życia dzieci postulujemy o nowy system identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), utworzenie specjalnego funduszu odszkodowań wzorem 14 państw europejskich, utworzenie listy niezależnych ekspertów, zniesienia sankcji wynikających z ustawowego obowiązku szczepień oraz wprowadzenia dobrowolnych, refundowanych szczepień wzorem 18 państw europejskich” – tak identyfikuje swoje cele Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”. Gromadzi ono między innymi osoby, których dzieci ucierpiały w wyniku komplikacji po przyjęciu szczepionek.


Demonstranci zgromadzili się przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia. Zapalili znicze na pamiątkę dzieci zmarłych i tych, które poważnie zachorowały w efekcie powikłań. Wskazywali na przykłady środowiskowych represji stosowanych wobec lekarzy propagujących niewygodną dla koncernów farmaceutycznych wiedzę o szczepionkach.


Maszerujący pod hasłem „Jest ryzyko, musi być wybór” przeszli następnie przed Pałac Prezydencki, gdzie zaapelowali do prezydenta Andrzeja Dudy o poparcie ich postulatów. Finał demonstracji nastąpił na Placu Zamkowym.


Spodziewaliśmy się pięćset, do tysiąca osób. Ta liczba przekroczyła nasze marzenia – tak frekwencyjny sukces manifestacji skomentowała Justyna Socha, wiceprezes stowarzyszenia „Stop NOP”.

 

 

Źródło: polsatnews.pl

RoM
  


DATA: 2017-06-03 20:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ludzie w końcu przeglądają na oczy teraz koncerny próbują upchnąć barachło w Afryce, bo to biedni ludzie minie czas zanim się połapią na stronie fundacji Redemptoris Missio świadczącej pomoc medyczną dla Afryki cała propaganda szczepionkowa rozwinięta w najlepsze wstyd i żal po prostu
ponad 2 lata temu / nickola
 
Przymus do czegokolwiek (a w szczególności szczepień) jest objawem desperacji państwa totalitarnego. Nawet gdyby pro-szczepionkowcy mieli rację to wybór w państwie zwanym demokracją należy do suwerena tzn do nas indywidualnie a nie do sprzedajnych przemysłowi farmaceutycznemu urzędasów.
ponad 3 lata temu / Niktoś
 
Czekam na kolejny marsz niestety nie dowiedzieliśmy się i nie byliśmy. To jest jedyna możliwość by społeczeństwo mogło wznieść zrozpaczony krzyk do władzy jakim prawem robią to nam i naszym dzieciom. Jestesmy bezsilni.To my i jedynie my mamy prawo decydowac o naszych dzieciach. Nigdy nie darowalibysmy sobie gdyby naszym dzieciom stało sie cos takiego posiadając wiedze co jest przyczyną.Jestem całym sercem ze skrzywdzonymi rodzinami.Kolejnego marszu nie przegapimy
ponad 3 lata temu / Agb
 
Neurotoxicology. 2005 Jan;26(1):1-8. Thimerosal neurotoxicity is associated with glutathione depletion: protection with glutathione precursors. James SJ1, Slikker W 3rd, Melnyk S, New E, Pogribna M, Jernigan S. Thimerosal-induced cytotoxicity was associated with depletion of intracellular GSH in both cell lines Although Thimerosal has been recently removed from most children's vaccines, it is still present in flu vaccines given to pregnant women, the elderly, and to children in developing countries.
ponad 3 lata temu / cedric
 
Badanie Effect of Routine Vaccination on Aluminum and Essential Element Levels in Preterm Infants A rise in selenium level was the only significant urine change. mówi o utracie selenu z moczem w wyniku szczepienia. Selen jest m.in. wymagany do produkcji glutationu, hormonów tarczycy, aktywacji t4 do t3( ale tylko dejodynaza typ 1) i reduktazy tioredoksyny - regeneruje witaminę c. A więc te 4 enzymy sprzegają kontrolę antyoksydacyjną z produkcja energii. Spadek poziomu selenu powoduje katastrofalne skutki dla organizmu.
ponad 3 lata temu / cedric
 
Nie mów nam co mamy robić z naszymi dziećmi. Zajmij się swoją ignorancją na fakty, lewaku. Choroba którą tutaj prezentujesz dowodzi że sam jesteś ciemnotą i zacofańcem.
ponad 3 lata temu / do Michu
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.