DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pokazali w TV demonstracje na Białorusi, głowa przy głowie, Unia popiera, my oczywiście też, i co nikt nie nawołuje, że zagrożenie koronawirusem, żeby się nie gromadzić. To oni są odporni albo w imię wyższych celów mogą się zarażać. Jaka hipokryzja.
2 miesiące temu / Johnny
 
na pomoc POPISU ruszyly bojowki sorosobolszewi/doskonale zoragnizowani oplaceni przez miedzynarodowe i rzadowe centrale/i o to chodzi bo teraz mamy miec przekonanie ze ten rzad jest obronca kosciola a to tak ma sie do prawdy jaby przestepca szukal sprawcy .Od kiedy mamy eskortowane przez policje tabuny profanatorow ale gdy Polacy chca prawdy i zrzucenia zniewolenia opetanych msonow to brutalne represje i pranie umyslu przez wszystkie informatory oraz likwidacje polskich przedsiebiorcow rolnikow;Likwidacja owym wirusem calego dorobku w sumie Narodu a Kosciol ma byc skasowany pusty a wiedza ze Polska bez wiary nie istnieje
2 miesiące temu / janek
 
"Uczestnicy protestów zwracają uwagę w mediach społecznościowych, że manifestacja przeciwników obostrzeń spotkaał się z brutalną reakcją policji. Jednocześnie manifestacje środowisk lewicowych i feministycznych, które miały miejsce w ostatnich dniach, nie były pacyfikowane."\\ Widać jak komunizm upadł.
2 miesiące temu / Ryś
 
Byłem tam wczoraj i jestem z tego dumny. Policja straciła dla mnie resztki honoru... Brawo Polacy, Grzegorz Braun i Justyna Socha.
2 miesiące temu / Polak
 
marsz o debilizm chyba...
2 miesiące temu / janek
 
Nie rozumię dlaczego w tytule napisano "brutalne", sugeruje, złe zachowanie się policji. Raczej "zdrcydowane" albo coś podobnego. Co mieli zrobić, jeśli w ich stronę leciały kamienie i wulgaryzmy?
2 miesiące temu / Leo
 
Skoro Antykowidowcy mają rację to czemu nie zorganizują pozwu zbiorowego przeciwko działaniom władzy?
2 miesiące temu / LN11
 
Wszystkie o ostrzenia są bezprawne. Nowej Ustawy nie podpisał ani Senat ani prezydent. I tak ta ustawa jest niezgodna z konstytucją. PiS jest zorganizowaną grupą przestępczą. Niczym Jaruzelski wprowadzają stan wojenny na raty.
2 miesiące temu / rem
 
@samaprawda - nick który przybrałeś, przeczy temu co piszesz, to świadczy albo o niskim poziomie wykształcenia albo o tak zaprutym przez tv czymś co powinno być mózgiem, że w tym gremium wyglądasz na lewackiego trolla. Jak powiedział Azja do Wołodyjowskiego "... kończ Waść wstydu oszczędź..." - powieść Sienkiewicza kiedyś lektura, dla ciebie nakręcili film byś się nie trudził
2 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
Pseudowolnosciowcy, rozszerzacie zakażenie covid19, jeśli Warszawa będzie drugim Bergamo, to wy będziecie za to odpowiedzialni. A także wydzierajacy sie aborcjonisci.
2 miesiące temu / Sama prawda
 
Ten scenariusz wydarzen idzie po kolei: 1 fale wirusu COVID - 2 lockdowns - 3 kryzys gospodarczy i finansowa depresja - 4 "ratunek" banksterow i wchodzi NWO
2 miesiące temu / Gosc
 
Kiedyś pałowali w imie Marksa Engelsa i Lenina teraz w imie swojego boga. Ale to nie dziwne ,jest powiedziane przyjdą pod moim imieniem Mają rogi baranka ale mowe smoka.I choćby pozorowali pobożność uwierzą tylko.głupcy.
2 miesiące temu / Andrzej.
 
Tym razem ani jedna banda, ani druga nie miały racji. Obie godne są, żeby w sadzie wysłuchać prokuratora. Rolą policji jest wypisywać mandaty. Pałowanie to już działka milicji.
2 miesiące temu / studencjapolska
 
MO nigdy nie była z Narodem
2 miesiące temu / andrzej
 
@atanazy. Szpital na narodowym tak jak inne szpitale zostaną zapełnione ludźmi bez wskazań medycznych do hospitalizacji, za to z pozytywnym wynikiem niezweryfikowanego testu. Są ludzie z przeróżnymi dolegliwościami, którzy są kierowani do szpitali tylko dlatego że są pacjentami covidowymi. Covid jest w PL od grudnia i wtedy ci ludzie byli normalnie leczeni przez swoich lekarzy POZ, mieli stosowną pomoc, bo nie było testów. To szopka. Mają być pełne szpitale żeby była epidemia, a nie odwrotnie.
2 miesiące temu / Gosc
 
Życzymy policjantom by mieli mozliwość i 5 propozycji innej pracy, by mieli problem ,którą wybrać.....by nie musieli robić tego ,co w wielu przypadkach nie uważaja za słuszne. Np. noszenie leżących i protestujących starych bab, i in.
2 miesiące temu / Viktor
 
bolszewia
2 miesiące temu / szpulas11
 
Co za niesprawiedliwość społeczna, że protest wolnych, dobrych ludzi, którzy chcą merytorycznie rozmawiać i otworzyć oczy przestraszonemu społeczeństwu został spacyfikowany a protesty feministek w wielu miastach , które są nielegalne mogą sobie bezkarnie manifestować. Tak właśnie wygląda ich pandemia. Marsze promujące śmierć mają rację bytu, nawet w tej pseudo pandemii i one nie stanowią zagrożenia epidemicznego. Wiadomo dlaczego - bo lewica i rząd wiedzą, że pandemii nie ma. Policja nie reaguje na te licealistki zmanipulowane przez lewicowe media więc dlaczego tak bardzo skupili się na manifestacji, która od dawna była zapowiedziana i była legalna. Zamordyzm nie z tej ziemi. Wierzę jednak, że zwyciężymy. Brawo Grzegorz Braun i Justyna Socha
2 miesiące temu / Tina
 
@atanazy profesor Religa, powiedział, ze jak są łóżka a nie ma personelu to tylko burd.. można zrobić nie szpital, zastanów się co i gdzie pisze
2 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
Jeśli nie ma epidemii, to kto lada moment wypełni szpital na Stadionie Narodowym? Bo wypełni! To są złe demonstracje, inspirowane zza granicy, by Polaków dobiła pandemia. Policja dobrze zrobiła.
2 miesiące temu / Atanazy
 
@Myśliciel Naprawdę myśliciel? Serio?
2 miesiące temu / Sławomir
 
Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
2 miesiące temu / Mateusza 24
 
"Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chylonii dzisiaj milicja użyła broni ..." ta banda bylych ubeków i innych cwaniaków czuje się coraz bardziej bezkarna i przeraża swą brutalnością. To skandal ile razy w ostatnim czasie nadużyli prawa do użycia broni. Przy okazji ile niewinnych osób zostało rannych lub straciło życie. Coraz bardziej przypomina to państwo policyjne. Najgorsze jest to że w większości są to kryminaliści w przebraniu milicjantow.
2 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
MACIE ODPOWIEDZ CO WYBRALISMY TO GESTAPO I FASZYZM
2 miesiące temu / zbigniew
 
Brawo Policja!
2 miesiące temu / Korsarz
 
Jest zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób? Jest. "Obrońcy wolności" łamią zakaz? Łamią. Policja w takim razie ma prawo interweniować. A jak ktoś uporczywie nie stosuje się do zaleceń, to policja ma prawo stosować przymus. Tym bardziej jak, ktoś wszczyna awantury. To samo było tymi, co protestowali przeciwko wyrokowi TK. Chyba jesteście lepsi od nich. Zrozumcie wreszcie, że stosując się do obecnych ograniczeń pomagamy pokonać tę pandemię. I na koniec jeszcze proponuję przeczytać List do Filipian, rozdział 4.
2 miesiące temu / Myślcie!
 
Prawo policja. Do wiezienia z lewakami.
2 miesiące temu / Wertynousz
 
Brutalne działanie policji? A co mieli robić? Jak mieli odpowiadać na rzucanie w nich kamieniami i butelkami? Mieli rysować tęczowe znaki pokoju na chodnikach?
2 miesiące temu / Ja.
 
Dobra postawa Policji.
2 miesiące temu / Korsarz
 
Ave Maria! Oglądałam relację, jestem wstrząśnięta postawą policji, coraz więcej znaków i wydarzeń oznaczających mocne uderzenie w daną przez Boga wolność człowieka.
2 miesiące temu / ewcia
 
Za bierność Polaków wobec wprowadzania ustroju mordowania covidiańskiego dzieci wasze was znienawidzą- tych chowających głowy w piasek w ciepłych kapciach pozostających w domach w nadziei że covidianizm jakoś samoistnie zniknie bo jeszcze nie puka do drzwi mieszkania pielęgniarz w asyscie policji do coroczego wyszczepienia rodziny pod przymusem.Głupi naród.
2 miesiące temu / Bez nadziei
 
Mogliście państwo zobaczyć jak działało ZOMO,widocznie są jeszcze w policji ludzie z tamtego okresu,którzy szkola tych młodych funkcjonariuszy,jakoś nie są tacy zaangażowani jak robią rozróby LGBT KO,czy osoby które są przeciw wyrokowi TK z ostatnich dni
2 miesiące temu / Kazimierz
 
Tak objawia się w histori i teraźniejszości słabość i mierność tzw władzy.Jest to charakterystyczne dla formacji u swojego schyłku.Takie działania są domeną miernot.Nic więcej już nie potrafią. A policja to tylko ich pretorianie.A bicie brawa jest cechą prymitywnej bezmyślnej populisrycznej gawiedzi.Taki tępy tłum co też nic nie potrafi.Ten tłum chce tylko dwóch rzeczy chleba i igrzysk.
2 miesiące temu / Andrzej.
 
ZOMO w akcji
2 miesiące temu / mj
 
Pisowskie ZOMO! Pod pretekstem walki z pandemią zabiorą nam wolność.
2 miesiące temu / Marcin
 
W całej Europie są ruchy antycovidowe i to niestety dużo mocniejsze niż u nas. Ale nikt z nimi nie współpracuje, bo wszyscy udają jedynych sprawiedliwych i jedyne źródło niezależnej informacji - może boją się podziału kasy z darowizn ?. Polskie protesty to jakieś 5 % w skali niemieckich protestów.
2 miesiące temu / Pejot
 
Wreszcie właściwa postawa Policji.
2 miesiące temu / Korsarz
 
a jak używała siły wobec margotów to było spoko... ludzie, policja używa środków przymusu bezpośredniego, taka robota, obrywa lewak, narodowiec i szur
2 miesiące temu / M
 
Gazem potraktowano także protestujących lewakow w sprawie aborcji. czy użycie gazu zalezy od "rodzaju" protestujących? Pytam serio
2 miesiące temu / he
 
To że ludzie protestują na ulicach to NORMALNE. Występują w OBRONIE SWOICH PRAW. Natomiast WIDZIMY PROTESTY w Kościołach w OBRONIE SACRUM, WIARY , TRADYCJI. Ostatnio jak doniosły media w Białostockiej Kurii Wierni ZAPROTESTOWALI przeciwko świeckim/ kulturalnym imprezom w Kościele . Głośno modlili się i śpiewali pieśnin religijne. Do Kościoła weszła Policja i próbowała przerwać modlitwy , co oznacza że policja została wezwana przez Proboszcza / albo Biskupa. To SKANDAL. Zwyczaj imprezowania w Kościołach stał się ZARAZĄ dla wiernych, którzy podejmując protest słyszą >
2 miesiące temu / iskierka
 
A czarne protesty przeciw życiu miały się dziś dobrze... Koniec swiata
2 miesiące temu / Yt
 
Obyśmy nie zniechęcili się, nie przestraszyli, bo jeśli tak się stanie to po nas i naszych dzieciach
2 miesiące temu / Maria
 
Niewola masek... Co za bzdury. Oby tylko taka niewola byla
2 miesiące temu / Paw
 
Do @idk zacytowałem kogoś kto właśnie tak się wypowiedział pod protestami pro choice
2 miesiące temu / Idk
 
Iwazajcie, bo choroba to nie sciema. Chrzescijanin powinien szanowac władze.
2 miesiące temu / Second
 
PiS przez kilka lat nie mógł nic zrobić w sprawie ustawy antyaborcyjnej. teraz kiedy zaczęły się demonstracje, rolników, przedsiębiorców i przeciwników obostrzeń kowidowych to nagle podjął takie działania. Oczywiście przeciwnicy tej ustawy organizują swoje demonstracje a w telewizji wszystkie inne też zostaną pokazane jako zwolenników aborcji, intencja jest jasna. Ludzie dziwią się, że Policja egzekwuje bezprawne przepisy. Przecież to, że się zmieniło mundurki z niebieskich na granatowe to nie zmieniło mentalności w główkach.
2 miesiące temu / Johnny
 
Wlasnie przez takich jak Ty w kraju bez problemu wprowadzono niewole masek
2 miesiące temu / @idk
 
Protest przeciw mordowaniu ludzi
2 miesiące temu / Grzegorz
 
idk ty módl się o rozum
2 miesiące temu / Adam
 
Brawo policja !
2 miesiące temu / retro
 
@Idk, zło rośnie w siłę gdy dobrzy ludzie milczą.
2 miesiące temu / Katarzyna 2
 
lewaki nie dostaną pałką po głowie, mogą nawet biegać po radiowozach, ale inni, to nie mają szans, bo ormo/zomo czuwa
2 miesiące temu / qazek
 
Brawo policja
2 miesiące temu / Bob
 
Cytując czytelnika pch24 "bunt nie pochodzi od Boga" więc nie powinniście się buntować, bo to złe
2 miesiące temu / Idk
 
Totalitaryzm pełną gębą
2 miesiące temu / Polka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.