DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Protest przeciwko lewackim projektom związków „partnerskich”

Protest przeciwko lewackim projektom związków „partnerskich”
fot. Krzysztof Białoskórski / sejm.gov.pl

Mimo krytycznych ekspertyz prawnych i negatywnej opinii komisji ustawodawczej, Sejm zajmie się projektami zmierzającymi do legalizacji związków homoseksualnych, zgłoszonymi przez posłów Ruchu Palikota i SLD. Internauci zachęcają do wysyłania protestów na adres marszałek Ewy Kopacz.


Projekty zostały niemal jednomyślnie odrzucone przez członków sejmowej komisji ustawodawczej. Eksperci wydając miażdżące opinie wskazują, że projekty naruszają konstytucyjną definicję małżeństwa. Równocześnie, przewidując legalizację związków homoseksualnych, uzyskały wsparcie lobbystów. Mimo początkowych wątpliwości, marszałek sejmu podjęła decyzję o procedowaniu projektów.

 

W Internecie pojawiły się już wezwania do protestu. Maile wysyłać można na adres [email protected] oraz na adres [email protected]

 

Oto treść przykładowego maila:

Szanowna Pani

Ewa Kopacz

Marszałek Sejmu RP

 

Szanowna Pani Marszałek,

 

Stanowczo protestuję przeciwko Pani decyzji o nadaniu biegu projektom ustaw o związkach partnerskich (druki sejmowe nr 552 i 554) pomimo sprzeciwu większości społeczeństwa polskiego wobec legalizacji dewiacyjnych związków.

 

Podejmując taką decyzję nie tylko otwiera Pani możliwość dla uchwalenia prawa sprzecznego z art. 18 Konstytucji RP, chroniącym małżeństwo i rodzinę, ale również daje Pani dowody lekceważenia dla procedur demokratycznego państwa prawa, nie biorąc pod uwagę stanowiska komisji sejmowych oraz Sądu Najwyższego, które stanęły w obronie porządku konstytucyjnego słusznie sprzeciwiając się tego typu projektom ustaw.

Pani zachowanie w tej sprawie budzi słuszne obawy, że zamiast stać na straży praworządności, swoimi działaniami wspiera Pani interesy homoseksualnego lobby.

 

Uważam, że podjęte przez Panią działania są wyjątkowo szkodliwe społecznie i dlatego domagam się od Pani zatrzymania dalszych prac legislacyjnych nad wspomnianymi projektami ustaw.

 

Z poważaniem,


DATA: 2012-07-24 13:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem z natury szczerym człowiekiem, dlatego wykreśliłem ze swojego maila zwroty "Szanowna Pani" oraz "z poważaniem", gdyż nie chcę kłamać.
ponad 7 lat temu / pulsar
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.