Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

„Propolska koalicja” – nadzieja czy wysiłek idący na marne? W poszukiwaniu odpowiedzi [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Czy komitet wyborczy tworzony przez Ruch Narodowy, partię Wolność i środowisko Grzegorza Brauna osiągnie sukces? Odpowiedź poznamy dopiero po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Niemniej jednak już dziś warto zająć się problemem: czy „propolska koalicja” jest wyczekiwaną od lat przez prawicowych wyborców alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości? W najnowszym numerze „PCh24 Co Tydzień” można przeczytać aż trzy teksty poświęcone zagadnieniu.

 

 

POBIERZ JUŻ DZIŚ!

 

Miniatura:FOT.Adam Chelstowski/FORUM

 

  


DATA: 2019-08-22 14:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

JKM po raz kolejny odpala świecę dymną. Tym razem dobrał sobie do kompani człowieka od teorii spiskowych i dla niepoznaki Winnickiego, który ładnie mówi o Polsce i Polakach. JKM przez całe swoje życie w polityce miał za zadanie odciągać ludzi nie obytych z polityką (najczęściej młodych) mających poglądy konserwatywne -pro polskie, pro narodowe, na manowce. Nigdy nic konstruktywnego z jego działań nie powstało. Od czasu do czasu powie tylko coś głupiego albo kontrowersyjnego po to aby było o nim słychać. Ktoś bardzo dokładnie dba aby polska prawica nie potrafiła się zorganizować w poważne ugrupowanie.
ponad 1 rok temu / Empiryk
 
Marek Jurek nie chce iść z narodowcami (i JKM i GB), bo co, bo obciach? No trochę tak. Racja. Przyznaję. Do momentu go rozumiałem. Ale teraz mam wątpliwości. Winnicki, Braun, Korwin źle, ale z Arturem Zawiszą to już spoko? A on to nie miał kontrowersyjnych wypowiedzi? Nie chodził w Marszu Niepodległości? Nie był we władzach RN? Szanuję pana Zawiszę, ale nie sądzę, żeby robił mniejszy przypadł niż Robert Winnicki (acz JKM i GB raczej większy). A z Jackiem Władysławem Bartyzelem - niegdyś zwolennikiem Ruchu Palikota, Nowoczesnej i KOD - to też spoko? Serio? Czy tylko ja mam wrażenie, że Marek Jurek się zakiwał? Mam nadzieję, że nie wyląduje na jednej liście z byłym uczestnikiem parad równości. Można zmienić poglądy, można wybaczyć błąd - owszem, ale nie słyszałem żeby pan JWBartyzel odciął się od dawnych poglądów - może nie są dawne, tylko aktualne? Jak powiedział to niech ktoś da mi znać! A na razie ta koalicja nie wygląda dobrze dla tak zacnej persony jak M.Jurek
ponad 1 rok temu / M
 
@Jan I taka ściśle katolicka koalicja zebrałaby takie poparcie ilu mniej więcej jest katolików w Polsce. Coś około 0,5%. Korwin-Mikke może się wielu osobom nie podobać, jeszcze bardziej jego zachowanie, ale poglądy i tak ma bardziej katolickie niż większość Polaków. Przynajmniej jasno deklaruje, że jest przeciw aborcji.
ponad 1 rok temu / Robert
 
Poseł popisu lub innych ugrupowań obecnie dominujących zawsze głosuje niedobrze dla nas czyli mamy 100% prawdopodobieństwo ze źle zagłosuje. A gdyby ktoś przyciskał przyciski losowo (np kot albo pies łapa naciska) to mamy 50 % szans na dobre rozwiązania. A gdy przyjdzie człowiek który jest świadomy o co w tym chodzi i chce reprezentować nasze interesy wtedy prawdopodobieństwo dobrych rozwiązań wzrasta. Więc głosujmy na kogokolwiek byle nie był z obecnych układów. No i oczywiście idźmy do wyborów. W tv dominuje narracja że tylko PIS lub PO. A w internecie dopiero widać że są inne realne alternatywy. Dlatego w internecie zniechęca się ludzi do głosowania aby właśnie obecny układ przeszedł. Więc nie słuchajmy sugestii że się głos "zmarnuje" bo znowu statystyka mówi że przejdą inni niezależni kandydaci.
ponad 1 rok temu / marek
 
Który to już raz próbuje się zjednoczyć środowiska konserwatywno-liberelne z katolicko-narodowymi? Zawsze uważałem, że te środowiska więcej łączy niż dzieli ale do głosu dochodziły ambicje partyjne. Kochani! Nie schrzańcie tego znowu!
ponad 1 rok temu / PRPR
 
@rozbawiony - właśnie taka koalicja ma sens ze względu na progi, pasuje ci Braun głosujesz na ludzi Brauna, pasuje ci RN głosujesz na ludzi RN i co w tym złego. Owszem Korwin jest na bakier z 6 przykazaniem ale nikt nie każe ci głosować na niego. Po drugie zobaczmy na taki katolicki PIS który ile to mówił jaki on wierzący i jakie mamy owoce?
ponad 1 rok temu / probin
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.