DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2020 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Widziałem w pewnym mieście na ścianie wschodniej pierwszy marsz organizowany w tym mieście zainteresowanie osób postronnych było spore ludzie po prostu chcieli zobaczyć ten cyrk na żywo. W roku następnym przeszedł drugi marsz w tym mieście a zainteresowanie mieszkańców było już znikome. Cyrk objazdowy lazł hałasując niemiłosiernie, wyginał się w pokracznych pozach zdaje się że więcej było policji zmuszonej do brania udziału w tej grotesce niż tych kolorowych klaunów. Myślę że za trzecim razem klauni będą bawić już tylko samych siebie. Amen.
3 miesiące temu / Obserwator
 
LGBT plus zoofile, nekrofile, pedofile, cala owa ogranizacja to niczym sekata ludzi totalnie nieswiadomych ktorzy podcinaja galaz na ktorej sami siedza. Bialystok brawo! Polsko walcz i wygraj! Owa organizacja dazy do uczynienia z ludzi bezplodnych erotomanow! LGBT plus... uderzaja w caly Bozy Dekalog. Czyz nie uderzaja w przykazanie 6, 9 itd. Gdzie w przykazaniu 9 mowa, aby nie pozadac zony blizniego swego,hmm kto jest w tym zwiazku zona, a kto mezem? Rodzina daje zycie i jest fundamentalna. LGBT plus... cala sila dazy do zniszczenia porzadku Bozego. Precz z ta szatanska organizacja i jej slugami!!!
5 miesięcy temu / Greg
 
Następnym razem w kolejnych miastach trzeba kończyć tęczowe marsze i kontry na tym samym dużym placu, żeby ich czapkami nakryć ;-
5 miesięcy temu / esem
 
Białystok dziekuję
5 miesięcy temu / bozena
 
Żądam usunięcia ideologi neomarksistowskich z z przestrzeni publicznej w naszym kraju.Przypominam że w naszej konstytucji jest zapis o zakazie promowania takich wartości.
5 miesięcy temu / REX
 
Stary Testament,Księga Rodzaju,rozdział 19,wersety od 1 do 11.
5 miesięcy temu / Czytajcie
 
Chce wolnego kraju od Lgbt.
5 miesięcy temu / Barbara
 
Zrobić referendum kto jest za marszami a kto przeciw i po problemie.
5 miesięcy temu / Daniels
 
Brawo Białystok, dziękujemy. Wstyd dla policji, za gazowanie, pałowanie i ochronę zboków.
5 miesięcy temu / Marian
 
Jak to szło, pogrom im się marzy i masakra. Tak nazywają niewielkie zainteresowanie i brak entuzjazmu? Co tam,jeszcze niech zaczną używać określenia Shoah albo holocaust, to się dowiedzą, ze jest nacja, które leje na ich nienaruszalność i wylądują z nosem w asfalcie. wtedy dopiero zrozumieją, że swiat jest brutalniejszy niz Białystok.
5 miesięcy temu / ksee
 
Gdzie ta dobra zmiana?Kto dopuszcza teczowych do naszych dzieci,gdzie nasz rzad ???Aborcja , kasta , pusta cela plus , 447 , banksterzy itp itd.Ostala sie nam tylko konfederacja !!!
5 miesięcy temu / paulus
 
Nie chcemy takiej Polski, jaką nam Biedroń chce zbudować! Przemoc wynika z bezsilności, z braku stanowczych kroków politycznych i prawnych przeciwko LGBT+. Totalna tolerancja wszystko zniszczy... a na końcu zapanuje totalny chaos.
5 miesięcy temu / John
 
To nie byli białostocczanie, to byli zwykli prostaccy "kibole", zadymiarze, bandyci pod maską brunatnej "hołoty"...
5 miesięcy temu / "Falanga"
 
coz wiecej mowic BRAWO BIAŁOSTOCZCZANIE :D
5 miesięcy temu / lodzianin
 
To była prowokacja neo-marksistów wymierzona w Polskę rzucali jajkami kAamieniami m i i n w kibiców ,Policja zero reakcji na zaczepki sodomitów .Policja użyła środków przymusu bezpośredniego tj pałek gazu pieprzowego ,armatek wodnych ,kul gumowych przeciwko obrońcom Rodziny i Tradycji ,
5 miesięcy temu / Tomasz
 
Wywieźć Prezydenta Białegostoku - jak Jagnę na furmance gnoju za rogatki miasta województwa. Bo to on odpowiada za ten cały bałagan. Za to, że mieszkańcy miasta są pokazywani w złym świetle. A to są bohaterzy, którzy bronią swojej rodzin i swojej godności.
5 miesięcy temu / ewcia
 
Może przy następnej okazji zmobilizować władze miasta abby zaraz za marszem homów, jechały samochody-miotły i polewaczki z wodą egzorcyzmowaną. To byłoby skuteczniejsze jak wszystkie kontrmarsze i protesty!!!
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
W rzeczywistości filozofia empiryczna nie ma znaczenia. Ważna jest prawda. Dewiacje sodomiczne wbrew naturze i prawu odwiecznemu ustanowionemu przez Pana Boga są złem bez względu na ilość osób jakie to popierają lub nie popierają. Ta prawda się należy społeczeństwu jak pieskowi buda od rządzących - władz duchownych i świeckich - wraz z zastosowaniem prawodawstwa, które penalizuje publiczne gorszące dewiacje i chroni dzieci, słabszych itp.
5 miesięcy temu / Jeremiasz
 
Z potrzeby czytuję senegalskie gazety taki malutki kraj na w zachodniej Afryce. I nawet tam pisali o Białymstoku! Zacytowano nawet jedno z haseł, które brzmiało "Nie dla Sodomii w Białymstoku". W tym muzułmańskim kraju, który słynie z tolerancji religijnej i mieszanych małżeństw są już obecne ruchy homo opłacane np. z Holandii. Jest to kraj wieloetniczny i wielokulturowy. Wmawiają młodym ludziom bardzo otwartym na świat, że homo to jest elementem tej wielokulturowości. Promuje się to przez rozwijanie kultury hip hopowej. Ostatnim skandalem w Senegalu była prowokacja tak to oceniono polegająca na wydaniu w języku francuskim Koranu w kolorach tęczowych. Jak stwierdzili lokalni przywódcy religijni w tekstach gdzie jest mowa o homopraktykach dokonano manipulacji w tłumaczeniach. Władze będą wpierw sprawdzać i publicznie pytać pewne osoby czy są powiązane z ruchami LGBT. Oni to traktują jak zagrożenie dla porządku społecznego. Duchowni wezwali ludzi do czujności.
5 miesięcy temu / Słynny Białys
 
brawo Białystok!
5 miesięcy temu / pytanie
 
BRAWO BIAŁYSTOK!
6 miesięcy temu / :)!
 
Białystok wzorem dla polskich miast.
6 miesięcy temu / Jazzz
 
Policja masowo wyłapuje protestujących i każdemu po 500 zł mandatu daje.
6 miesięcy temu / wowuś
 
Jestem dumna z obywateli Bialegostoku, ktorzy nie przepuscili zboczencow. Musicie, kochani Rodacy, dbac o to, zeby wsrod Was nie bylo prowokatorow, bo sodomici tylko na to czekaja- to im pozwala wrzeszczec o rzekomym :przesladowaniu". Mam nadzieje, ze marsze ANTY-LGBT rozpowszechnia sie, bo DOSYC JUZ MAMY TEGO HOMO-TERRORU.
6 miesięcy temu / KARIOKA
 
Proboszcz Ks. Sławomir Marek z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stanowicach na Dolnym Śląsku zabrał głos po zamieszkach, do jakich doszło podczas Marszu Równości w Białymstoku. Skrytykował stanowisko przewodniczącego Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego, stwierdzając, że "członkowie LGBT nie są wcale naszymi braćmi i siostrami, a wrogami, szerzącymi antykulturę". Nareszcie JEDNOZNACZNA OPINIA.
6 miesięcy temu / iskierka
 
Równość polega na tym, żeby 4 mld ludzi na świecie nie żyło w nędzy i miało dostęp do edukacji, i opieki medycznej. To jest ta prześladowana większość, pozbawiona wpływu na świat. Hasła równości LGBT zamykają się horyzoncie problemów człowieka chorującego na przesyt, wariującego z egoizmu i dobrobytu.
6 miesięcy temu / Mam 14 lat i ro
 
@ ala wilk W Polsce bodaj od 1932 homoseksualizm nie jest karany, karano zgorszenie publiczne, :D czyli latanie z gołymi tyłkami po ulicach czy parkach.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT GENDER NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
6 miesięcy temu / Edu
 
W III Rzeszy, ZSRS i PRL był zakaz homoseksualizmu. Chcielibyście żyć w tych krajach?
6 miesięcy temu / ala wilk
 
@ bogo. Świetny pomysł. Muszę go przekazać dalej!
6 miesięcy temu / Anaja
 
lgbt to podmiot apoteozy współczesnego marksizmu kulturowego analogicznie jak proletariat dla komunizmu. Ludziom z tego całego lgbt wcale nie chodzi już o równość, to teraz mają, im tak naprawdę chodzi o supremację, TĘCZOWĄ SUPREMACJĘ. Na naszych oczach toczy się wojna. Dyktatura lgbt będzie się w Polsce pogłębiać: związki partnerskie, małżeństwa, adopcja dzieci, edukacja seksualna w szkołach, hotele dla osób lgbt, przywileje gospodarczo - finansowo - edukacyjne np. 500+ dla osób lgbt, liberalizacja ustawy aborcyjnej, wyrzucanie krzyży ze szkół, burzenie kościołów, prześladowania katolików. To nas czeka! a nawet więcej!
6 miesięcy temu / cywilizowany
 
@ ala wilk ,,przywożę wam pokój,,premier uk 1938 po rozmowach z kanclerzem.,,Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli i tak,,=>komentarz do tych zapewnień następnego premiera, Winstona Churchilla.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Pokój nie jest wartością absolutną? Ktoś tu tęskni za 1914 i 1939?
6 miesięcy temu / ala wilk
 
A może manifestacja w obronie ludzi LGBT a nie ideologii LGBT? Coś w stylu: "żądamy przywrócenia dewiacji seksualnych do klasyfikacji chorób ICD10", "pozwólmy leczyć zaburzenia psychiczne każdemu", "równość w dostępie do psychiatrii", "brak ICD10 - brak szans na wyleczenie", " to nie zboczeniec, on może być chory" ..... itd. Oczywiście modlitwa za błądzących i opętanych, no i petycja na ręce Min.Zdrowia ws przywrócenia szans na leczenie ludzi zaburzonych. Co Wy na to? ;
6 miesięcy temu / bogo
 
Brawo, Białostoczanie, dziękujemy.
6 miesięcy temu / reszta Polski
 
I co towarzysze ????????? ?????? nie emitowaliście moich dwóch poprzednich postów , w których nawoływałem ????????? ??????? z Podlasia , by zechcieli być normalną Polską Piastowską. Tą prawdziwą Polską.Bogatszą i europejską.
6 miesięcy temu / ???????
 
Bardzo rzetelna informacja i prawdziwa. W procesji Bożego Ciała idą tysiące i nie ma ani jednego policjanta.
6 miesięcy temu / Wijod
 
Są tacy co lubią jeść kaka, to co w ramach niedyskryminacji będziemy w sklepach otwierać działy z tym przysmakiem ?
6 miesięcy temu / Johnny
 
chwalą Białystok za patriotyzm
6 miesięcy temu / Zenia
 
może czas już przejść do ofensywy przeciw LGBT zamiast siedzieć w defensywie!! czas powiedzieć wprost "koniec tolerancji wobec LGBT" !! zresztą nie ma ludzi absolutnie tolerancyjnych. każdy ma jakąś swoją granicę, za którą kończy się tolerancja..
6 miesięcy temu / mezus
 
@ Makdo. Piszesz, że - Kontrmanifestanci użyli tylko siły -co za bzdury! Przecież kontrmanifestujących było ok.10 tys. łącznie we wszystkich kontr-imprezach! I ci ludzie, ta większość o której jakoś się zapominasz, normalnie spędzali czas. Około 30 osób straciło niestety cierpliwość widząc 800 cyrkowców i ponad 700 policjantów... A przy okazji czy wyobrażasz sobie np. Paradę Złodzieii? No nie, bo zostałaby zakazana, ale inne dewiacje mogą się już afiszować.
6 miesięcy temu / Anaja
 
No pisowska policja granatowa godna swoich poprzedników. A tak na marginesie kiedy pis umieści swoje logo na tęczowej fladze ?
6 miesięcy temu / Johnny
 
@Magdalena Profanacje, o ktorych Pani pisze, ktore mialy miejsce w kosciolach, byly udzialem dokladnie tych samych osob, ktore ostatnio zasilily rowniez marsz w Bialymstoku. Np. aktywistki niejakiej Marty Puczynskiej. To sa jedne i te same srodowiska plus waska grupka lokalnych aktywistow.
6 miesięcy temu / Krakowianka
 
Niestety Timmmermans ma przewagę nad von der Leyen !!!
6 miesięcy temu / albert
 
Gender to fałszywa ideologia, mająca na celu zwiedzenie mas. Fałszywie pojęta tolerancja, to kolejna pokusa szatana, zatruwająca umysły wielu z Was. Czy Wiecie, że tolerancja dla inności, to zrujnowanie granicy pomiędzy dobrem a złem? Zło trzeba nazywać złem, a dobro, dobrem. Nigdy inaczej. Dlaczego pozwalacie, aby dobro było złem, a zło dobrem? To potworność, która godzi w imię Stwórcy! Czy Sodoma i Gomora nie zostały zrujnowane ze względu na te występki? Czego jeszcze szukacie w fałszywych ideologiach? Usprawiedliwienia? Ode mnie go nie otrzymacie! Ja będę karał nieposłusznych. Czy nie powiedziałem Wam o kole młyńskim? Czy myślicie, że Was ominie kara? Wy dobrze wiecie, komu służycie. Miejsce w piekle jest dla Was przygotowane. Już szatani rozpalają ogień wieczny, w tym ogniu palić się będziecie bez końca. A teraz Ci, którzy idą w czarnych marszach i wzywają do eutanazji i aborcji. Dla Was został przygotowany specjalny zestaw mąk piekielnych. Nie wywiniecie się spod ręki Pana, ja ka
6 miesięcy temu / cała prawda
 
Co? Powinniśmy to ignorować?! Poważnie?! Ignorować to, że takie parady częstokroć wiążą się z bezczeszczeniem narodowej flagi i godła. O wizerunkach z Matką Boską też zapomnieliście?! Ignorujcie dalej, bierni ludzie. Tylko potem nie płaczcie, że lesbijki robią w poznańskim kościele prowokacyjną sesję zdjęciową, że kilka osób w warszawskim Kościele św. Anny zrobiło sobie zdjęcie trzymając m.in. czarną parasolkę - symbol zwolenników aborcji i tęczową flagę na tle przybitego do krzyża Chrystusa. Nie dziwcie się, że na homoparadzie są profanacje mszy Świętej, a ''odważne'' nastolatki robią sobie sesję zdjęciową z cmentarnym krzyżem, chodząc po nagrobkach i siadając na nich. Skoro nie ma żadnego sprzeciwu to przecież kto im zabroni, no nie? TAK, TAK - IGNORUJCIE DALEJ, ZGODNIE Z WASZĄ DEWIZĄ i tym co piszecie w komentarzach. Tylko żebyście się nie obudzili, kiedy będzie za późno.
6 miesięcy temu / Magdalena
 
Brawo Białystok!!! Gdyby każde miasto tak reagowało na indoktrynacje zboczeńców zwanych dla zmylenia przeciwnika środowiskami LGBT, to w Polsce bylibyśmy wolni od tej neomarksistowskiej propagandy.
6 miesięcy temu / BONITAS
 
Za dużo hałasu ze trony przeciwników LGBT. Bo to powoduje sprzeciw tych środowisk. Lekceważyć, tą ideologie.Ośmieszać.Bagatelizować.A nie walczyć z nią.Kościół powinien wcale tym się nie zajmować.Robią to na złość sprzeciwom.
6 miesięcy temu / nn
 
Przede wszystkim nalezy mowic i naglasniac to, o czym wspomnial pan posel Rzymkowski. W tych marszach biora ciagle udzial te same osoby. Sa to w wiekszosci aktywisci, a glownie aktywistki z wszelkich feministycznych i "rownosciowych" organizacji. Czesto tez "goscie z zagranicy". Wystarczy sprawdzic ich profile fb, a tam juz wspaniala lektura, gdzie zdaja relacje z tych wydarzen, w ktorych cyklicznie biora udzial. Osobiscie znam kilka takich osob wiec wiem, ze pan Rzymkowski mowi 100% prawde. I to warto by uswiadomic ludziom, bo lewackie media robia z ludzi idiotow.
6 miesięcy temu / Krakowianka
 
LGBT to mniejszość..Wiadomo że jest ich mniej. To nie walka ma.ilosc i siłę ale na argumenty. Kontrmanifestanci użyli tylko siły. Tłum i masa to przemoc. Szacunek dla.drugiego i przyzwoitosc nakazuje przyjac inne formy sprzeciwu. Popieranie siły i przemocy jest moralnie złe.
6 miesięcy temu / Makdo
 
To nie kibole powinni bronić wartości ale BISKUPI gdzie oni są?W każdym mieście gdzie jest marsz sodomitow naprzeciw nim powinna iść procesja wiernych z biskupem na jej czele ochraniana przez policję. Za tchórzostwo hierarchów zapłaci cały kościół
6 miesięcy temu / Ann
 
Byłam na kilku kontrach do marszu lgbt, jednak takiej mobilizacji nie było nigdzie. BIAŁYSTOK - WSPANIALE, frekwencja niebywała. Wiadomo, że niektóre agresywne zachowania nie powinny mieć miejsca, ale uważam, że TYSIĄCE OSÓB zachowały się jak trzeba. Tak właśnie należy postępować - wyjść na ulicę i pokazać, że się nie godzimy na marsze deprawacji i zboczeń. Dziękuję kibicom za inicjatywę, bo ich mobilizacja przyczyniła się do tak ogromnej frekwencji. Brawo chłopaki!
6 miesięcy temu / Magdalena
 
Granice absurdu zostały przekroczone. Czym zajmuje się w Polsce Policja? Cytat przepraszam z Wyborczej: Wśród osób usiłujących zablokować pokojowy Marsz Równości był mężczyzna, który stanął naprzeciwko policji z malutkim dzieckiem w wózku. 37-latek został zatrzymany w poniedziałek w związku z narażeniem dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. koniec cytatu No cóż. Zostaje tylko dać dobrą radę panu z wózkiem: niech się przyzna, niech się pokaja, niech przeprosi pana POLICJANTA słowami: Przepraszam, że uderzyłem twarzą w Pana pięść.
6 miesięcy temu / Emil M.
 
W ślad za prawdziwymi polakami z Białegostoku powinny isc inne polskie miasta
6 miesięcy temu / Fryderyk
 
Szacun dla Białego Stoku. Jeszcze żadne miasto nie zgromadziło takich tłumów przeciwników LGBT. Tak trzymać. Polska wolna od LGBT.????????????????
6 miesięcy temu / Zbigbel.
 
to podziekowanie patriotycznym mlodym w tym kibicom pamietajcie ze to oni pokonali Tuska niestety dobra zmiana tego nie widzi i boi sie tych co ida pod haslem BOG HONOR OJCZYZNA a PRYMAS TYSIACLECIA powiedzial ze POLSKA odzyska niepodleglosc dopiero w 3 pokoleniu to mlodzi Polacy sa tym pokoleniem pamietajmy o tym
6 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
@rob do Ziutek:D idziesz na przełamanie?:D Kaczyński jest posłem 1,3,4,5,6 ,7,8 kadencji a wcześniej senatorem:D od 1989 Roku Pańskiego, więc to już faktycznie 30 lat, to na kogo głosując rabie coś przełamiesz?
6 miesięcy temu / szpulas11
 
@wwm widzę że z czytaniem ze zrozumieniem masz trochę nie po drodze- katolickie kontrmanifestacje były pokojowe, starcie było z kibicami. A poza tym my jako większość mamy prawo nie zgadzać się na deprawowanie i demoralizowanie naszych dzieci...
6 miesięcy temu / Polka
 
Absolutnie NIE!!!!!!dla takich marszów równości...jaka to równość kiedy oni mnie straszą ciągle,bo se nie godzę na LGBT
6 miesięcy temu / Wierzaca
 
jeśli jeszcze można:D nawet,,wybitny komunista,, Urban, swego czasu rzecznik rządu powiedział, że ,,niech tam sobie robią co chcą, ale jego osobiście to brzydzi,,:D
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Wstyd Wstyd, to powinno być tym, którzy promują publicznie wszelkie dewiacje i chcą deprawowac nasze dzieci Nie ma na to naszej zgody
6 miesięcy temu / Gość
 
Może budowane Sodomi i Gomori .Panie "wiosna"czy tam "tęcza"niech pan nie prowokuje i pamięta o przysłowiu.Kto sieje wiatry zamętu moralnego zbierze burze w zanadrze. czytaj na swą pełną kudłatych myśli czaszkę.
6 miesięcy temu / FM58
 
do Onyx. "I posilili się. 4. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5. wywołali Lota i rzekli do niego: ?Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? WYPROWADŻ ICH DO NAS, ABYŚMY MOGLI Z NIMI POSWAWOLIĆ!? 6. Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7. rzekł im: ?Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! 8. Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!?3 9. Ale oni krzyknęli: ?Odejdź precz!? I mówili: ?Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi!? I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi."
6 miesięcy temu / taki 1
 
W wolnym kraju wolni obywatele uczestniczyli w legalnej manifestacji. Grupy bandytów przy użyciu butelek, kamieni, kostki brukowej a nawet własnych wydzielin, wyrażali bezprawny protest. Bezwzględnie atakowali grupowo pojedyncze osoby a nawet dzieci, co doskonale widać na dziesiątkach fimów z monitoringów i nagrywanych przez sprawców oraz ofiary. Dla niektórych, nawet tutaj, pogarda, nienawiść i przemoc fizyczna, to przykład własciwej katolickiej reakcji, co jednocześnie czyni niedorzecznymi ciągle lansowane twierdzenia, że to własnie katolicy podobno są nieustannie zewsząd atakowani.
6 miesięcy temu / wwm
 
Tylko Konfederacja polska racja ! Nie wyobrażam sobie, żeby za rządów Brauna, Godek, Winnickiego, Krajskiego dewianci publicznie pluli Polakom, a zwłaszcza katolikom w twarz jeszcze przy wsparciu policji.
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Drodzy, normalni Białostoczanie macie niepowtarzalną okazję wreszcie zagłosować na jesieni na tych, którzy zagwarantują Wam, że żadnych więcej potoków gnojówki oglądać nie będziecie.
6 miesięcy temu / tak tylko
 
Powinno nam być wstyd, że w pozostałych miastach nie potrafiliśmy się tak zmobilizować? Czyżby tylko w Białymstoku mieszkali prawdziwi Polacy?!
6 miesięcy temu / Polka
 
Do marek Gdzie jest napisane, że w Sodomie i Gomorze chciano gwałcić Anioly??
6 miesięcy temu / Onyx
 
Dom to Mężczyzna, Kobieta, Dzieci, ... Dom to życie, a nie duma z wymieranua panie Buedroń. Biednyś pam
6 miesięcy temu / X
 
Mimo wszystko wstyd za ten festiwal pogardy i nienawiści zorganizowany przez społeczności kibolskie.
6 miesięcy temu / Wstyd
 
Katolicki Białystok dał przykład! Czapki z głów
6 miesięcy temu / Aleksander
 
Brawa dla obrońców normalności Co do tzw incydentów, to zastanawiam się ilu było tam naslanych prowokatorów, aby w świat poszło info o ucisnionych mniejszościach
6 miesięcy temu / Gość
 
A jak się zachowuje władza PiS? Atakuje przeciwników marszu LGBT!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Nie chcę bawić się w Karonia ale chyba muszę. Kurski na polecenie Kaczyńskiego utrwala antykulturowe pomieszanie pojęć. Według PiS i PO bez różnicy, Prawica to ta żydokomuna która popiera istnienie Izraela, Lewica to ta, która nie popiera, a więc zwolennicy Sorosa. Michalkiewicz dzieli ich na socjalistów pobożnych i bezboznych. Z prawicą nie mają nic wspólnego, nie szanują ani dogmatów wiary, ani rodziny, ani własności.
6 miesięcy temu / ryt
 
@Ziutek :D ,,po jednych pieniądzach,, jedni mówią, że konserwatywni i prawicowy a inni, że czują się babami, mówić można wszystko:D
6 miesięcy temu / szpulas11
 
800 sodomitów i 700 policjantów. KTO PŁACI ZA OCHRONĘ?
6 miesięcy temu / pytam
 
Wyrazy poparcia dla mezczyzn ktorzy bronią swoich przekonań w przeciwieństwie do pisowskich tchórzy
6 miesięcy temu / Darius
 
@Ziutek. To nie 500 chodzi. Ja nie dostaję a zaglosuje. Od 30 lat jest niemoc.ide na przełamanie może oni cos zrobią.
6 miesięcy temu / rob
 
Wyrazy poparcia dla mezczyzn ktorzy bronią swoich przekonań w przeciwieństwie do pisowskich tchórzy
6 miesięcy temu / Darius
 
Odważę się stwierdzić, że kunktatorstwem jest bicie się w piersi za tzw. "huligańskie wybryki". Pokój nie jest wartością absolutną. Sodomici mówią o pokoju, a chcą, co przykład Zachodu już udowodnił zamykać katolików w więzienu za cytowanie "niepoprawnych" fragmentów Pisma Świętego, chcą deprawować dzieci, aby uczynić je na całe dorosłe życie niewolnikami demona rozpusty, zadając im katusze gorsze niż śmierć, chcą wreszcie, aby jeszcze szerzej lała się krew milionów nienarodzonych dzieci.
6 miesięcy temu / krisbac
 
Spoko, rząd i media Pisowskie prześcigają się w potepianiu ludzi którzy mieli odwagę stanąć naprzeciw zboczencow
6 miesięcy temu / Zapamietamy
 
Naprawdę, brakuje kardynała Stefana Wyszyńskiego . To rzeczywiście był Ojciec Narodu, Obrońca wierzących. Gdyby żył, mieliby z Nim nie lada kłopot.
6 miesięcy temu / Hanna
 
Najpierw beda w szoku a potem beda plakac za swoje pokazy nierownosci, nietolarancji itd. Kto to slyszal aby takie to cos dzialo sie na ulicach naszej kochanej Ojczyzny. Takie cyrki wprowadzaja polakow w depresje, gniew I rosterke I placz. Czy ludzie zasluguja na to aby patrzec na taka publiczna rozpuste? Dlaczego rzadziciele pozwalaja na to? Dlaczego policja ich broni? Madrzy polacy narazie sie przygladaja na to idioctwo. Ale kiedy nikt nie bedzie ratowal starego dziadka torturowanego przez policje I wlozenie mu publicznie kajdanow I wpakowanie go dp policyjnego samochodu to synom I wnukom puszcza nerwy. Aktorzy odgrywajacy polska policje sa w takim samym grzechu jak Ci sodomici. Michale Archaniele przyslij nam Twoja policje do Polski. BLAGAMY!Amen.
6 miesięcy temu / Anielka
 
Największym wygranym jest PiS, który za wszelką cenę chce wejść na salony europejskie, więc na rynek zagraniczny będzie szedł przekaz o bezwzględnym traktowaniu przez Policję elementów agresywnych wobec LGBT.
6 miesięcy temu / M.Migas
 
po co " wyszły tłumy przeciwników" ? powinni przejśc po pustych ulicach ,zlekceważeni ,protesty tylko im daja satysfakcję
6 miesięcy temu / błe
 
Ciekawe że rząd PIS mówi że jest prawicowy i konserwatywny a pozwala na marsze sodomitów i jeszcze chroni ich przy pomocy policji. Tylko cóż z naszego narzekania jak większość ludzi w Polsce i tak zagłosuje na PIS bo dostaję 500 plus.
6 miesięcy temu / Ziutek
 
Od wczoraj TVP Info zdominowana jest przez doniesienia dot.Białegostoku! Cały czas mam włączony telewizor i nie mogę wyjść ze zdumienia. Mowa jest tylko o chuliganach i surowych konsekwencjach dla bandytyzmu. Politycy PISu potępiają agresję, a policja chwali się co raz to nowymi zatrzymanymi. ANI RAZU NIE PODANO LICZBY OSÓB UCZESTNICZĄCYCH W IMPREZACH POZA-TĘCZOWYCH! Ani nie podano, że było sporo takich imprez w mieście. Wygląda na to, że p.Kurski ma polecenie reagowania na to co pisze taka np.Korwin-Piotrowska z GW, a ona tylko w dniu dzisiejszym wysmażyła już z 8 komentarzy na temat Białegostoku!
6 miesięcy temu / Anaja
 
te tam ,,parady lgbzboq,, to mają cechy cyrku objazdowego, ktoś płaci za wikt, opierunek, transport i gaże, tam jest jedna ekipa ,,występujących artystów,, + paru miejscowych , nigdy nie było ,,parad logdzboq,, równocześnie w kilku miastach, no i ciekawym jest wkład Policji w pacyfikowanie ,,każdego zalążka oporu,,:D jak za czasów milicji obywatelskiej czy policji polskiej generalnego gubernatorstwa. A może czas przywrócić nazwę Policja Państwowa? Lub Polska Policja Państwowa?
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Trzeba napiętnować grzech,nie człowieka. Grzech nie można afirmować. Multikulti
6 miesięcy temu / 321
 
@Zażenowany: Dlaczego kibice nie mogą bronić swoich dzieci przed homodewiacją i seksualizacją?
6 miesięcy temu / bum
 
To nie tylko usłużne lewicowym politykom media "rozdmuchują ... do niebotycznych rozmiarów incydentalne huligańskie wybryki, które zdarzają się przy każdym tego typu masowym wydarzeniu". To samo robią media publiczne, podporządkowane rzekomo prawicowemu rządowi , jak i politycy partii rządzącej, którzy to odgrażają się jak to nie będzie tolerancji dla łamania prawa, chuliganów itp. brednie oczywiście wybrykami samych zboczeńców takimi jak z Gdańska się nie zajmą. Wystarczy je włączyć i posłuchać przytaczanych wypowiedzi minister MSWiA. Promują tę samą narrację.
6 miesięcy temu / zgred
 
Dla mnie niepojęte jest to że policja nie aresztowała z tego korowodu ciemnogrodu żadnego sodomity. Przecież ich zachowania i hasła to obraza moralności nie wspominając już że ta parada jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Czy parada złodziei również byłaby tolerowana ?
6 miesięcy temu / Antylewus
 
Przyjdzie czas że trzeba będzie bronic kościołów aż do krwi. Wtedy już nie będzie komu. Bedę wtedy mówił do Episkopatu. Opluliście ich w Białymstoku, a broniliście lgbt
6 miesięcy temu / Mirrro
 
Trudno wpuścić islamistów do katolickiego kraju.trzeba zmienić samoświadomość.
6 miesięcy temu / 321
 
#Izydor Oracz. Jestem za, jest tylko MAŁY problem Polska nie jest od 2009 krajem suwerennym.
6 miesięcy temu / W.W.
 
czyli w marszu lgbtqu...... brali udzial konfidenci dawnych i obecnych sluzb, bolszewicy z krwi i kosci i pozyteczni idioci jak jest napisane w art. mlodziez bialostocka...faktycznie wielka mi to reprezentacja narodu
6 miesięcy temu / PAwelek
 
Czy ten facet z marszu ośmiuset, z biustonoszem na głowie, który był na marszu w Warszawie i w Częstochowie, pewnie i na innych, to jest z Wiosny, z Lewicy Razem, z KOD, czy też jest to jeden z Obywateli RP? Bo pasuje do wszystkich!
6 miesięcy temu / Józefa
 
A może by tak odciąć się od tego bydła kibolskiego zamiast iść w zaparte i pokazywać tylko światu jak to katolicy idą pod rękę z bandziorami. Nie białostoczanie a zwykłe bydło niewyżyte i patologia.
6 miesięcy temu / Zażenowany
 
Dziś słyszałam słowa rzecznika episkopatu potępiające kontrmanifestacje w Białymstoku. Nawet jeśli dotyczyły najbardziej agresywnych to nie raczył obronić w żaden sposób osób , które przyszły z troską i w obronie przed tą straszliwą ideologią. boi się reagować w stanowczy sposób, mówiąc o szacunku i tolerancji dla innych poglądów naszych braci.Żenada. Kto obroni moje dzieci kiedy oni wejdą do szkół i zaczną porostu realizować swoje postulaty? Teraz mówią jutro będą działać. Jestem dumna z mieszkańców Białegostoku.Nareszcie jakiś konkretny opór
6 miesięcy temu / wjust
 
Nie słowa a czyny się liczą. Luminarze homolobby próbują zrobić z Polski drugą Holandię. Nic z tego panowie i panie.
6 miesięcy temu / Wieś
 
Jeżeli w ten sposób układfają się proporcje w kraju 800 za lgbt, 8 tys przeciw - warto by to wykorzystać i naciskać o referendum. Pytanie było by proste: "Czy jesteś za wpisaniem do Kodeksu Karnego propagandy i praktyk homoseksualnych?" Po decyzji społeczeństwa, nie było by już miejsca na profanacje, deprawacje czy po prostu na obrazę zwykłych uczuć estetycznych obywateli.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
w pierwszej kolejności chciałem podziękować Mediom Narodowym i wRealu24 za to, że udostępnili relację Live dzięki czemu mogłem na własne oczy zobaczyć co się działo. I nie ukrywam, że to co zobaczyłem bardzo mnie ucieszyło. Widziałem jak obywatele polscy sprzeciwili się szatanowi. Wlało to we mnie iskrę nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone. Nie spodziewałem się, że iskra wyjdzie właśnie z Białegostoku. Życzę aby tak było teraz na każdej paradzie w Polsce. Króluj nam Chryste.
6 miesięcy temu / wreszcie
 
Jestem białostoczaninem. Jestem dumny z Białegostoku, mimo lewackiego prezydenta... A popatrzmy na te dekadenckie metropolie jak Warszawa, Gdańsk, Poznań Wrocław. Rzygać się chce.
6 miesięcy temu / tomb84
 
Dość propagowania na polskich ulicach różnych zboczeń seksualnych. Wasza sprawa co robicie w siebie w domu pod kołdrą, nikomu nic do tego, ale od ulic - miejsc publicznych - wara wam. Państwo polskie wydaje się państwem ubezwłasnowolnionym, czy nie stać nas wprowadzenia prawa zakazującego propagowania w miejscach publicznych zachowania nieobyczajnego ? Że Zachodnia Europa popełnia samobójstwo zbiorowe to jego sprawa, czy my musimy iść za ich przykładem ?
6 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
publiczni gorszyciele i tak mają szczęście, że nie spadł na nich z góry ogien siarki jak w Sodomie i Gomorze,i że im się nie wiąże kamieni młyńskich do szyi; zboczeńom nie chodzi o jakieś przynależne im prawa,bo tych ich praw do bycia zboczeńcami nikt nie gwałci,ale idzie im ,tak jak to było w Sodomie i Gomorze, o wprowadzenie powszechnego terroru-zmuszenia wszystkich normalnych ludzi do bycia dewiantami, do posiadanai przez sodomitów praw zmuszania innych do dewiacji,do bezkarnego praktykowania zboczeń na normalnych ludziach w Sodomie i Gomorze zboczeńcy chcieli zgwałcić nawet Aniołów. Trzeba odróżnić tolerncnję dla zboczeń od ich prawnej legalizacji i uprzywilejowania,bo to się skończy owym apokalipitycznym uciskiem,jakiego dotąd nie było. Zgorszenie wszystkich ludzi spowoduje,że będą oni tak źli/owych 19 cech wymienionych przez św.Pawła/,że dalsze istnienie ludzkości nie będzie miało sensu.Państwo już w tej chwili za dużo im pozwala.To się źle skończy.
6 miesięcy temu / marek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.