DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Propagatorzy LGBT w szoku. Nie spodziewali się masowych protestów białostoczan

Propagatorzy LGBT w szoku. Nie spodziewali się masowych protestów białostoczan
Fot. Adam Białous/PCh24.pl

Aktywiści organizacji LGBT oraz wspierające ich lewicowe ugrupowania polityczne nie mogą pogodzić się z faktem masowego protestu z jakim spotkała się sobotnia homomanifestacja w Białymstoku. Na ulice tego miasta wyszły tłumy przeciwników propagowania ideologii homoseksualnej uprawianej podczas marszów równości. Do tak licznych i różnorodnych form protestu przeciwko homoparadzie nie doszło jeszcze w żadnym innym mieście.     

 

Zestawienie liczb osób biorących udział w homomanifestacji i kontrmanifestacjach daje jasny obraz masowego sprzeciwu wobec homopropagandy jaka miała miejsce w Białymstoku. W marszu równości LGBT, według danych policji, brało udział około 800 osób, w tym około 50 procent z nich to nie Białostoczanie, a mieszkańcy innych części kraju. Do tego przeważającą część białostockich uczestników homoparady stanowili nastolatkowie, których do wzięcia udziału w tej swoistej imprezie, przekonały jedynie wzniosłe hasła - równość, wolność, tolerancja, którymi posługują się w mediach społecznościowych organizatorzy marszów równości LGBT.

 

Natomiast sumując uczestników wszystkich kontrmanifestacji, czyli przeciwników lansowania ideologii LGBT poprzez marsze równości, można tu śmiało mówić o liczbach w przedziale od 8 do 10 tys. osób. Jedynie uczestników kontrmanifestacji zebranych pod Pomnikiem Orła z dewizą „Bóg Honor Ojczyzna” policja naliczyła ponad 4 tysiące. Kolejne 4 lub 5 tys. osób uczestniczyło w Pikniku Rodzin, zorganizowanym przez Marszałka Województwa Podlaskiego w kontrze do marszu równości. Ponadto około tysiąca osób modliło się tego dnia na Różańcu przed białostocką farą w intencji wynagradzającej za profanacje i zgorszenia, których dopuszczają się uczestnicy parad równości.

 

Do tego trzeba było by doliczyć co najmniej kilkaset osób, które brały udział w około 30 kontrmanifestacjach promujących wartości chrześcijańskie (katolicy, prawosławni i protestanci). Między innymi był to Marsz dla Tradycji i Rodziny, którego przeprowadzenie w sobotę zakazał prezydent miasta, a więc miał on swój czas w niedzielę. Wielką skalę protestu przeciwko propagandzie ideologii LGBT podczas białostockiego marszu równości podkreśla, ogromna liczba osób, które podpisały protest przeciwko tej homomanifestacji. Jest to liczba ponad 27 tysięcy osób! Żaden inny protest przeciwko marszowi równości LGBT nie uzyskał takiej dużej liczby głosów poparcia.

 

Tak zdecydowanego i masowego sprzeciwu nie spodziewali się znaleźć w Białymstoku aktywiści organizacji LGBT oraz wspierające ich lewicowe ugrupowania polityczne. Aby zatrzeć ten niewygodny dla nich obraz rzeczywistości, starają się więc obecnie, za pośrednictwem usłużnych sobie mediów, ukazać społeczeństwu wykreowany przez siebie obraz białostockiego marszu równości, w którym to tęczowi, bohaterscy obrońcy wolności i tolerancji, zostali brutalnie potraktowani przez „homofobów”. Rozdmuchują więc do niebotycznych rozmiarów incydentalne huligańskie wybryki, które zdarzają się przy każdym tego typu masowym wydarzeniu, jednocześnie spychając w cień mocny sprzeciw większości uczestników kontrmanifestacji, którzy swoje „non possumus” wyrazili pokojowo, poprzez manifestację wartości chrześcijańskich, tradycji, rodziny oraz modlitwę.  

 

Obecnemu relacjonowaniu zachowania przeciwników białostockiej homoanifestacji, jako wyłacznie agresywnemu, przeczą policyjne raporty dotyczące tego wydarzenia. Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA, opierając się na nich podał, że „zatrzymanych zostało i usłyszało zarzuty 25 chuliganów”. Do tej pory na policję zgłosiła się jedna ofiara pobicia i kradzieży, której dokonały na niej osoby korzystające ze sposobności popełnienia przestępstwa. Policja nie informuje o innych pobitych uczestnikach marszu LGBT, którzy by zgłosili swoje zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Biorąc pod uwagę te policyjne statystki i fakt, że w sobotnich wydarzeniach brało udział kilkanaście tysięcy osób, nie można poważnie traktować relacji lewicowych mediów, które w tytułach swoich materiałów używają słów „masakra” czy „pogrom”.

 

Niestety takie właśnie niepoważne i zmanipulowane relacjonowanie białostockiego marszu równości LGBT wykorzystują do swoich celów politycznych (obecnie trwa bowiem kampania wyborcza) liderzy lewicowych partii. Politycy Lewicy Razem - Adrian Zandberg, SLD - Włodzimierz Czarzasty oraz Wiosny - Robert Biedroń zapowiedzieli, iż w najbliższą sobotę zorganizują w Białymstoku „Marsz przeciwko przemocy”.  Politycznego, przedwyborczego charakteru tego marszu nie krył Robert Biedroń „za kilka miesięcy będziemy mogli dokonać jasnego wyboru - albo stoimy biernie i przyglądamy się przemocy, (...) albo budujemy wspólnotę, budujemy dom, który nazywa się Polska” – powiedział.

 

Trzeba tu dodać, że w białostockim marszu równości LGBT brało udział wielu działaczy i członków partii lewicowych takich jak Wiosna, Lewica Razem, KOD i Obywatele RP. Większość z nich wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych.

 

Adam Białous


DATA: 2019-07-22 13:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
59
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Widziałem w pewnym mieście na ścianie wschodniej pierwszy marsz organizowany w tym mieście zainteresowanie osób postronnych było spore ludzie po prostu chcieli zobaczyć ten cyrk na żywo. W roku następnym przeszedł drugi marsz w tym mieście a zainteresowanie mieszkańców było już znikome. Cyrk objazdowy lazł hałasując niemiłosiernie, wyginał się w pokracznych pozach zdaje się że więcej było policji zmuszonej do brania udziału w tej grotesce niż tych kolorowych klaunów. Myślę że za trzecim razem klauni będą bawić już tylko samych siebie. Amen.
10 miesięcy temu / Obserwator
 
LGBT plus zoofile, nekrofile, pedofile, cala owa ogranizacja to niczym sekata ludzi totalnie nieswiadomych ktorzy podcinaja galaz na ktorej sami siedza. Bialystok brawo! Polsko walcz i wygraj! Owa organizacja dazy do uczynienia z ludzi bezplodnych erotomanow! LGBT plus... uderzaja w caly Bozy Dekalog. Czyz nie uderzaja w przykazanie 6, 9 itd. Gdzie w przykazaniu 9 mowa, aby nie pozadac zony blizniego swego,hmm kto jest w tym zwiazku zona, a kto mezem? Rodzina daje zycie i jest fundamentalna. LGBT plus... cala sila dazy do zniszczenia porzadku Bozego. Precz z ta szatanska organizacja i jej slugami!!!
11 miesięcy temu / Greg
 
Następnym razem w kolejnych miastach trzeba kończyć tęczowe marsze i kontry na tym samym dużym placu, żeby ich czapkami nakryć ;-
11 miesięcy temu / esem
 
Białystok dziekuję
11 miesięcy temu / bozena
 
Żądam usunięcia ideologi neomarksistowskich z z przestrzeni publicznej w naszym kraju.Przypominam że w naszej konstytucji jest zapis o zakazie promowania takich wartości.
11 miesięcy temu / REX
 
Stary Testament,Księga Rodzaju,rozdział 19,wersety od 1 do 11.
ponad 1 rok temu / Czytajcie
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.