DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Propaganda transseksualizmu w Hiszpanii. Na plakatach umieszczono nagie „trans-dzieci”

Propaganda transseksualizmu w Hiszpanii. Na plakatach umieszczono nagie „trans-dzieci”

Chrysallis, hiszpańskie stowarzyszenie rodziców dzieci transeksualnych, rozpoczęło propagandową, afiszową kampanię na rzecz zboczeń seksualnych. Główny plakat całej akcji przedstawia czworo nagich dzieci. Akcji - rzecz jasna - towarzyszy niewybredne hasło.

 

Slogan towarzszący akcji sugeruje wprost, że są dziewczynki  i chłopcy z organami charakterystycznymi dla płci przeciwnej i twierdzi, że „to takie proste”. Plakaty rozklejono  w wielu miastach m.in. na stacjach metra. Ukazały się one także w szeregu różnych mediów. Kampania na rzecz transseksualizmu może być prowadzona dzięki subwencji w wysokości 30 tys. dolarów, która wpłynęła od „mecenasa” z Nowego Yorku.

 

Chrysallis opublikowało swoje afisze także na Facebooku, ale zostały one stamtąd szybko usunięte z racji „pogwałcenia reguł portali społecznościowych”. Stowarzyszenie zdecydowało więc zmienić rysunki na Facebooku, umieszczając swój slogan tak, by przykrywał genitalia roznegliżowanych dzieci.

 

Kampania Chrysallis jest kontynuacją wcześniejszych tego typu akcji, które miały już miejsce w Hiszpanii, chociażby jak ta w kwietniu 2016 roku, którą prowadzono w szeregu placówek szkolnych.

 

Wszystko wskazuje na to, że tym razem hiszpańskie stowarzyszenie dysponuje sporymi środkami finansowymi, bo stać go było na wydrukowanie dużej ilości różnego rodzaju materiałów propagujących transseksualizm w wielu obcych językach. Chrysallis nie chce swojej działalności ograniczać tylko do Hiszpanii, ale ma zamiar prowadzić ją także w innych krajach.

 

FLC


DATA: 2017-01-12 19:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I jak z tym walczyć w całej lewackiej komunistycznej jerwunii!
ponad 2 lata temu / zima
 
Niech CHRYSTUS zacznie panować w narodach bo giniemy. Apelujcie o pogłębione rozumienie idei Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla szczególnie w Polsce. Bóg dał nam ten ratunek jako ostatni akt swojego Miłosierdzia. Prawa człowieka będą chronione przez Boże Prawo i łaski nawrócenia będą płynać na zwiedzionych ludzi. Polska już zrobiła pierwszy krok w LAGIEWNIKACH 19.11.2016. Bóg przyjął ten Akt bo już widać łaski dla Polski. Za mało jednak pogłębia się ten temat, za mało modlitw i za mało Kościół utozsamia się z tym Aktem .Proszę w portalu pch24 nagłaśniać ten aspekt i zachęcać do refleksji. Ludzie a nawet duchowieństwo nie pojmuje pilności nagłaśniania znaczenia tego Aktu. Widać dziś całkowitą bezsilność narodów do obrony. MÓWMY o Intronizacji CHRYSTUSA KRÓLA jak najczęściej aż do poczucia spontanicznej wdzięczności Bogu za ten RATUNEK. Chodzi o to, by inne narody poszły za naszym wzorem. Dopiero wtedy ŁASKĄ BOGA odrodzą się w swojej tożsamości. Pozdrawiam
ponad 2 lata temu / maria m.
 
Chrysallis? Do takiej akcji bardziej pasuje patronat stowarzyszenia Pedofillis.
ponad 2 lata temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.