DZIŚ JEST:   27   MAJA   2019 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Propaganda rozpusty i homoseksualizmu! Francja wprowadza „edukację seksualną” w podstawówkach

Propaganda rozpusty i homoseksualizmu! Francja wprowadza „edukację seksualną” w podstawówkach
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Pragnący uchodzić za apolityczny rząd Emmanuela Macrona w praktyce realizuje masońsko-lewacką wizję społeczeństwa. Najlepszym przykładem na to jest wprowadzana do szkół podstawowych nauka wychowania seksualnego, która jest niczym innym jak deprawacją nieletnich.

 

Francuski Minister Edukacji Narodowej Jean-Michel Blanquer wespół z sekretarzem stanu ds. Równości między kobietami i mężczyznami Marlène Schiappa zapowiedzieli  zintensyfikowanie lekcji wychowania seksualnego w szkołach. Schiappa zadeklarowała w radiu i telewizji BFMTV, że rząd wprowadzi w życie ustawę z 2001 roku dotyczącą edukacji seksualnej.

 

Przeglądając rządowe portale internetowe można zobaczyć o jakie wychowanie seksualne dzieci chodzi obecnej władzy. Prowadzony przez ministerstwo zdrowia portal Onsexprime (pl. wypowiadamy się) prezentuje ilustracje sprośnych praktyk seksualnych. Przedstawia też siedem praktyk homoseksualnych oraz bardzo pozytywnie i bezpośrednio pisze o masturbacji oraz seksie oralnym.

 

Nie na tym koniec. Na podległym bezpośrednio ministerstwu Edukacji Narodowej portalu Canopé znajdują się komiksy i filmy promujące radykalne idee feministyczne.

 

Proponowane w internecie podręczniki, czasopisma i literatura dla dzieci mają na celu zachęcenie nauczycieli do „polowania” na „stereotypy związane z płcią” – w praktyce oznacza to walkę ze wszystkim, co odróżnia dziewczęta od chłopców. Proponuje się wychowawcom, by namawiali chłopców do ubierania się na różowo i przypominali dziewczynkom, że mają prawo do robienia kariery zawodowej w budownictwie.

 

Do banalizacji wielu kwestii oraz szerzenia niemoralnych praktyk w internecie trzeba dorzucić wykłady prowadzone w szkołach przez lewackich aktywistów ze stowarzyszeń feministycznych i LGBT.

 

Stowarzyszenie SOS-homofobia przedstawiło w ubiegłym roku szkolnym program swoich pogadanek o homoseksualiźmie, których wysłuchało 26855 uczniów. Ich celem miała być „walka na rzecz postrzegania i równości praw osób LGBT”. Inaczej mówiąc, stowarzyszenie promuje relacje homoseksualne w całym społeczeństwie – począwszy od dzieci! Ponadto jednym z jego żądań jest umożliwienie żyjącym w jednopłciowych układach kobietom korzystania z in vitro, co obiecał Emmanuel Macron w czasie swojej kampanii wyborczej. Projekt takiej ustawy wpłynął niedawno pod obrady parlamentu.

 

Do planów realizacji rządowej wizji edukacji seksualnej Jean-Michel Blanquer i Marlène Schiappa chcą też zaprosić Planning Familial.

 

Począwszy od pytań uczniów, będziemy analizowali problemy takie jak: zostanie matką, korzystanie z antykoncepcji lub aborcji oraz wybieranie preferencji seksualnych, które wykraczają poza obowiązujące normy – wyjaśnia Véronique Séhier, wiceprzewodnicząca Planning Familial.

 

Podobnie jak SOS-homofobia, Planning Familial jest stowarzyszeniem aktywistów radykalnej lewicy, które nie powinno prowadzić akcji propagandowej w szkołach. Francuski rząd ma jednak inne zdanie na ten temat i daje tego typu stowarzyszeniom wolną rękę w deprawowaniu dzieci i młodzieży.

 

Przeciw takiej edukacji seksualnej protestuje stowarzyszenie Avenir de la Culture (Przyszłość Kultury), które zamieściło w internecie petycję w tej sprawie.

 

 

Franciszek L. Ćwik

 

  

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom


DATA: 2019-04-03 14:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rzetelna edukacja seksualna prowadzi do tego że młodzież potrafi się zabezpieczyć przed chorobami przenoszonymi droga płciową, potrafi budować zdrowe relacje z swoją drugą połówka więc nazywanie tego propagandą jest mylne...
4 miesiące temu / Abcdwfghijk
 
W Polsce już w szkole tworzą się "pary"! I nie są to bynajmniej sympatie!
4 miesiące temu / Zbigniew
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "65579"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.