DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Rozumiem, że rządzący od tej pory systematycznie czytają PCh, wyciągając wnioski.
ponad 3 lata temu / jkm
 
Widzę e chorzy z nienawisci to sa komentujacy artykuł.nikt wam niczego nie narzuca nie zmusza do ślubów z gejami ale wy i tak uwazacie sie za przesladowanych.I przestancie pisac o jakieś promocji.Ten rząd chyba jasno promuje tradycyjną rodzine programem 500+.wy po prostu macie jakąś obsesje na tym punkcie.
ponad 3 lata temu / pol
 
Super, że zajęliście się tą sprawą. Trzeba tropić takie wsparcia LGBT.
ponad 3 lata temu / Nikola
 
Wspieranie jakichkolwiek działań, a także prowadzenie działań propagujących nienaturalne zapędy chorych emocjonalnie ludzi, jest "subtelną" przemocą skierowaną przeciwko mojej osobie i mojej rodzinie. Czuje się zaszczuty przez zboczone środowiska homopseksulane i feministyczne, które odbierają mi prawa naturalne nadane przez Boga!!!
ponad 3 lata temu / odszkodowania
 
cała ta "dobra" zmiana to albo wyrachowani lewacy albo gamonie do n-tej potęgi; o źle skończą, niezależnie do którego klanu należą; róbta tak dalej, a nawet smrodu po was nie będzie przy następnych wyborach;
ponad 3 lata temu / JARO
 
Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki: W poniedziałek 21 listopada w Trzecim Komitecie Zgromadzenia Ogólnego ONZ (ZO), państwom wspierającym światowe homo-lobby udało się skutecznie zaatakować rezolucję Grupy Afrykańskiej, zmierzającą do hamowania wpływów LGBT w Radzie Praw Człowieka. Polska niestety wsparła interesy ?tęczowej? międzynarodówki.
ponad 3 lata temu / trudno uwierzyć w uczciwość ministerstwa
 
Tak, artykuł jest prawdziwy. Wszystko znajduje się nas tronach organizatora kampanii. Poza tym Ministerstwo odniosło się do artykułu w swoim komunikacie i w zasadzie niczemu nie zaprzeczyło.
ponad 3 lata temu / do Cichy
 
przez takie akcje i fundacje moja niechęć i wstręt do LGBT wzrasta. Czy ktoś widział żeby propagowano hetero, rodzinę, rodzicielstwo? A potem się dziwią że przyrost naturalny jest mały.
ponad 3 lata temu / mama
 
Jeżeli ten artykuł jest oparty na prawdzie i jest rzetelny , to poparcie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Fundację ?Autonomia wspierającej LGBT i homoseksualny styl życia jest skandalem, wręcz można się załamać. Co na to minister odpowiedzialny za przekazanie tych środków pieniężnych. Powinien podać się natychmiast do dymisji.
ponad 3 lata temu / cichy
 
To chyba jednak są masoni albo ich sługusy. Najpierw aborcja, teraz kasa dla gejowskich deprawatorów. Jakoś nie widać tutaj ostatnio niejakiego Rozczarowanego - fana PiSu. Po klęsce ustawy antyaborcyjnej zamilkł. Albo zmienił nicka, uCiszył się.
ponad 3 lata temu / Leaf427
 
Cieszę się, że nie odpuszczacie. W sprawach związanych z promocją homoseksualizmu i LGBT trzeba być stanowczym. Super!
ponad 3 lata temu / Marko
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.