DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Prokurator generalny USA: nie odnotowaliśmy fałszerstw mogących zmienić wynik wyborów

Prokurator generalny USA: nie odnotowaliśmy fałszerstw mogących zmienić wynik wyborów
William Barr. FOT.:Office of DPC Director, Public domain, via Wikimedia Commons

William Barr stwierdził, że w sprawie amerykańskich wyborów prezydenckich nie odnotowano fałszerstw w skali mogącej zmienić ostateczny wynik głosowania. Na słowa prokuratora generalnego zareagował Rudy Giuliani – prawnik prezydenta Donalda Trumpa.

 

Brak potwierdzonych oszustw na masową skalę mogących wpływać na końcowy wynik wyborów oraz niepotwierdzenie sugestii w sprawie programowania maszyn liczących głosy tak, aby dochodziło do fałszerstwa – do najważniejsze opinie wyrażone przez Williama Barra 1 grudnia.

 

W sprawie przebiegu wyborów prokurator generalny milczał od 3 listopada. Jeszcze przed głosowaniem Barr ostrzegał, że głosowanie korespondencyjne może ułatwiać oszustwa. Teraz jednak polityk blisko współpracujący z Donaldem Trumpem i oskarżany przez demokratów o uległość względem Białego Domu wypowiedział się w sposób przeciwny do stanowiska prezydenta.

 

Po słowach Barra prawnik Trumpa Rudy Giuliani oświadczył, że kierowany przez prokuratora generalnego Departament Sprawiedliwości (ministerstwo sprawiedliwości) nie przeprowadziło w temacie wyborów śledztwa w wystarczającej skali.

 

 

Źródło: interia.pl

MWł

 

 


DATA: 2020-12-02 07:54
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Marcin Dopiero 14 grudnia będzie wiadomo jak wygląda sytuacja. Więc nie bądź naiwny. Najpierw się zastanów, a później głoś swoje farmazony. I tak twój świat konformizmu się rozleci niedługo. Spokój życia i konsumpcja to będzie marzenie ściętej głowy.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
Sprawa jednej kobiety przed Sądem Najwyższym staje się precedensem ułatwiającym aborcję/ mord milionów dzieci a zignoowanie/ oszustwo decyzji setek tysiecy ludzi w sprawie wyboru prezydenta- bez znaczenia!!?? "Bożek Demokracji" w miejscu Pana Boga
1 miesiąc temu / Ironia
 
TAK, oczywiście. Jak Pan tak mówi to barany muszą przyjąć do wiadomości. A dowieziona nocą ciężarówka głosów, czy 21 tys. zmarłych co oddało głosy to zgodne z zasadami. Środowiska prawnicze, to najbardziej zakłamane towarzystwo jakie istniało w dziejach świata
1 miesiąc temu / WojtekP
 
Do tej pory przez dziesiątki, setki lat proces demokracji w USA był wzorcowy, poza dyskusją. Teraz zaczyna to się zmieniać..... Po pierwsze czy odnosi się tylko do tych faktów które wykryto. Czy była wola dalszego wykrywania? A w tych przypadkach które wykryto czy znaleziono sprawców i czy zostaną ukarani? Nic na ten temat. Na czy ja korzyść były udowodnione fałszerstwa? Co się za tym kryje? O tym już się nie dowiemy?
1 miesiąc temu / Mirrro
 
Drodzy przedmówcy, nie rozumiecie co się stało. Oto człowiek Trumpa, nie tylko faktycznie ale i formalne jego podwładny, stwierdza że nie może podtrzymywać bzdur o fałszerstwach. @Tomasz Primke: zdecydowana większość procesów już dawno się zakończyła.
1 miesiąc temu / Marcin
 
Ależ oczywiście, że brak jest POTWIERDZONYCH oszustw. Przecież procesy sądowe dopiero się rozpoczynają...
1 miesiąc temu / Tomek Primke
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.