Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Projekt UE oparty na komunizmie? Poznaj prawdę o tajemniczym manifeście...


Odtwórz w YouTube
 

O niesławnym manifeście z Ventotene, projekcie budowy europejskiego państwa opartego na dyktaturze komunistycznej partii rewolucyjnej i realizacji tego ponurego scenariusza we współczesnej UE - mówił dr Filip Ludwin z Ordo Iuris w rozmowie z Pawłem Chmielewski.


DATA: 2021-01-12 13:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Ryś Ale błędy komunizmu najpierw opanowały Rosję.
1 miesiąc temu / Polka
 
@ Polka Czy Ventotene leży w Rosji? Czy może Marks był Rosjaninem?
1 miesiąc temu / Ryś
 
I tak oto spełniły się słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie, że błędy Rosji rozleją się na cały świat. Teraz czeka nas wypełnienie III Tajemnicy, bo warunki ratunku nie zostały spełnione, a później już tylko TRIUMF NIEPOKALANEGO SERCA MARYI I WIECZNY POKÓJ W CHRYSTUSIE
1 miesiąc temu / Polka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.