DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ala -"Przyrost naturalny Afryki to 25% ROCZNIE, tak samo w Indiach i Bangladeszu." Rozumiem - co proponujesz? I komu? Dać Ci filmik o żydowskiej rodzinie z Australii z 17-oma dzieciakami? Czy takim coś proponować co? to już antysemityzm? Innym natomiast można?
9 miesięcy temu / Jot
 
@czas - i też na pewno PRZEJDZIE czas : I będzie TYLKO Bóg ze swoimi świętymi!
9 miesięcy temu / cierpliwa
 
Przyjdzie czas kiedy świat uwolni się od religijnych zabobonów i zwycięży rozum i prawdziwa empatia
9 miesięcy temu / Czas
 
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego taka organizacja jak lucis trust poprzednio: lucifer trust jest tak mocno formalnie związana z ONZ? Jedną z odpowiedzi jest właśnie agenda Nairobi Summit
9 miesięcy temu / ProBro
 
Czyżby to ta, co ma siedzibę nad wieloma "wodami"? Tj ludami i tłumami, narodami i językami?
9 miesięcy temu / czloax
 
Przyrost naturalny Afryki to 25% ROCZNIE, tak samo w Indiach i Bangladeszu.
9 miesięcy temu / Ala
 
Epiphanius "Ukryta strona dziejów" - najlepsza i moim zdaniem najpełniejsza publikacja naukowo-historyczna traktująca m. in. o źródłach, motywacjach, celach i agendzie ONZ
9 miesięcy temu / ProBro
 
Nic o nas bez nas.
9 miesięcy temu / jw
 
Organizacja Narodów Zgłupiałych do likwidacji!!! To ci sami, którzy przegłosowali, że homoseksualizm to nie choroba, a tylko inna orientacja i wiele jeszcze różnych bzdur też przegłosowali nie badając niczego... ZLIKWIDOWAĆ TEGO RAKA LUDZKOŚCI!!!
9 miesięcy temu / prolife
 
A czy w tym szczycie uczestniczą takie państwa jak Rosja, Chiny, Arabia Saudyjska, Izrael i kto tym tematom nadaje ton, kto narzuca te tematy i wymusza na innych przyjmowanie tych ustaleń?
9 miesięcy temu / Czesław
 
Narody zjednoczone w czym? W nwo? W likwidacji narodów? Ta organizacja to satanizm. Wystąpić.
9 miesięcy temu / ser
 
Czy upowszechnienia aborcji, przymusowej edukacji seksualnej będzie dotyczyć każdej narodowości i wszystkich szkół w tym rabinicznych? Co na to Rząd Dobrej Zmiany z....... na czele?
9 miesięcy temu / Piotr
 
Oczekuję od władz, że Polska nie będzie uczestniczyła w tym szczycie.
9 miesięcy temu / fensys
 
To jest istota i praprzyczyna powołania tej masońskiej agendy! Realizacja pkt. 105-108 Encykliki Quadragesimo anno Piusa XI AD1931 tak w skrócie: Zjawisko skupienia sę bogactw i władzy w rękach nielicznej garstki ludzi, którzy nie będąc nawet właścicielami, a tylko zarządcami, w ten sposób regulują obieg kapitału czyli krwi życia społeczeństw, że uzurpują sobie już prawo decydowania o tym kto ma prawo w ogóle jeszcze ODDYCHAĆ!!! AD 1931! - któż dzisiaj, prawie sto lat po tych słowach, je zna i widzi skutki bezkarnej realizacji tych zbrodniczych, podłych, knowań?! Słuchając największe tzw. współczesne autorytety ma się wrażenie, że albo nie znają albo z premedytacją nas utwierdzają w niewiedzy!!!
9 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Ciekawe co na kościół watykański na to powie?
9 miesięcy temu / Pppp
 
nie mogę znaleźć tekstu pełnego wypowiedzi Franciszka w samolocie z podróży z Madagaskaru, gdzie mówił o schizmie, o atakach, ale powiedział też takie słowo znalazłem je u o. Pelanowskiego "Antychryst - Nowy Targ cz. III" od 17:34 min cytuje: "Katolickim obowiązkiem jest być posłusznym instytucją międzynarodowym", czyli np ONZ.
9 miesięcy temu / axe
 
Spokojnie. Mateusz i Andrzej podpiszą. Oni wszystko podpiszą.
9 miesięcy temu / xyz
 
No to teraz juz wiemy napewno dokad ten swiat zmierza. Te tematy byly niedopuszczalne jeszcze nie tak dawno. Widac wyraznie ze ktos realizuje jakas swoja polityke rekami ONZ no i z przykroscia trzeba stwierdzic KK tez.
9 miesięcy temu / Stan
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.