DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Program Lisa niczym dom publiczny? Paweł Kukiz ostro o dziennikarzu TVP

Program Lisa niczym dom publiczny? Paweł Kukiz ostro o dziennikarzu TVP
Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Zaangażowany politycznie muzyk, Paweł Kukiz, ostro skomentował kontrowersyjny program „Tomasz Lis na żywo”. Na sugestię użytkowniczki Facebooka, że został zaproszony do studia TVP2, lider warszawskiej listy komitetu Kukiz’15 odpowiedział w krótkich, zdecydowanych słowach.

 

Internetową wojnę na linii Tomasz Lis – Paweł Kukiz zaczął dziennikarz. Na Twitterze odniósł się on do słów muzyka, które padły na wiecu pod kopalnią w Brzeszczach. „Kukiz: Będę bronił polskiego węgla. A polskiej wódki?” – napisał Lis. Na zaczepkę na Facebooku Kukiz odpowiedział: „Niech się pan nie lęka, panie Lis. Zadbam i o pana :) Nie zabraknie panu pocieszycielki. Jeszcze dwa tygodnie :)”.

 

Po burzy jaką wywołał ten wpis nadeszła kolejna, mocniejsza riposta Pawła Kukiza. Pewna internautka przypomniała, że muzyk bywał zapraszany do programu „Tomasz Lis na żywo”. Odpowiedź spodobała się internautom, bo zebrała wiele polubień.

 

„Nie chadzam do burdeli, pani Beato” – napisał Kukiz.


 

Źródło: Twitter, Facebook

MWł

DATA: 2015-10-12 10:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szanowny Panie Kukiz! Ja, plus grono moich bliskich przyjaciół, zagłosowaliśmy w ostatnich wyborach na Pana. Liczyliśmy, że rzeczywiście uda się Panu do wyborów paralmentarnych stworzyć ruch,który choć trochę odmieni tę rzeczywistość. A Pan co zrobił? Nic! Cała para poszła w gwizdek, w jakieś przepychanki osobowe; mało tego, otoczył się Pan jakimiś dziwnymi ludźmi (mam na myśli tych pseudonarodowców, którzy z prawdziwym Ruchem Narodowym mają tylko wspólnego, co świnia z gwiazdami), itd. Zmarnował Pan zaufanie, którym Pana obdarzyliśmy. To co Pan obecnie robi, to jest zwyczajna hucpa. Acha, ja i moi przyjaciele o których piszę na początku, jesteśmy już zdrowo po 60-ce i nie można nam zarzucić, że głosowaliśmy na Pana dla samej "zmiany dla zmiany". Niestety, do polityki Pan nie dorósł - i to jest smutne. A szkoda.
ponad 4 lata temu / Emeryt
 
To ma być ostro?
ponad 4 lata temu / Venatrix
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.