DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zgadzam się z Panem całym sercem. Dziękuję za odwagę.
ponad 1 rok temu / Teresa
 
Potrzeba silnych autorytetów by wesprzeć naturalne myślenie..
ponad 1 rok temu / Meg
 
Brawo Panie Profesorze!
ponad 1 rok temu / MARIAN Nikodemo
 
Ala, rodzice, ktorzy wzrastali w dobrostanie psychiczno-emocjonalnym , bez chorób mentalnych u przodków , nie mają dzieci z problemami zaburzeniowymi czy to osobowości czy tożsamości płciowej.... taka zależność. W Poza tym okrutny ale prawdziwy , objawiający się w niejednej rodzinie schemat krzywdzony będzie krzywdził , hater gonna hate.
ponad 1 rok temu / Wiola2
 
Proszę bardzo Profesorze. Brakuje nam jak normalności takich zacnych naukowców. Ciesze się, że przynajmniej władze uczelni zrozumiały o co nam, zwyczajnym ludziom chodzi. Szczęść Boże
ponad 1 rok temu / Wiola
 
ala - nie rozumiem dlaczego rodzic ma akceptować wszystko? Jak dziecko stanie się złodziejem to też ma akceptować? Krytykować rozumiem że nie bo "biedne by było". Więc niby czemu rodzic powinien akceptować sodomię?
ponad 1 rok temu / Jot
 
Takich PROFESORÓW nam dziś trzeba. Bóg zapłać
ponad 1 rok temu / Oda
 
@ ala - To prawda, bardzo biedne byłoby takie dziecko. Ciężko żyć takiemu człowiekowi niepogodzonemu z własną naturą. Tym bardziej, że dziś nawet nie za bardzo wolno go leczyć, żeby uwolnić od tego problemu, tylko się go jeszcze w tej tragicznej sytuacji utwierdza. PS. Żeby nie było, rozumiem dobrze co miałaś na myśli, więc nie musisz tłumaczyć.
ponad 1 rok temu / Iw
 
Dziecko, które postępuje wbrew Rodzicielskim systemom wartości, ETYCE KATOLICKIEJ w tym przypadku, jako buntownik ma pełne prawo żyć jak chce, tylko że z daleka od Rodziny i nie wolno mu się powoływać nawet na swoje pochodzenie, bo je zdradził i odrzucił w pełni świadomie i z konsekwencjami! Podrzucanie takich: co by było, jest typowym chwytem terroru okupantów! Oni też stawiali swe ofiary w sytuacji sztucznie wydumanej, by wymusić przyzwolenie. Syn marnotrawny mógł wrócić do Ojca, ale tylko po uznaniu swej winy i okazaniu skruchy, by nic podobnego więcej nie uczynił!
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 
Wielkie podziękowanie dla pana prof. Nalaskowskiego.
ponad 1 rok temu / Robi
 
??? załamało mnie stwierdzenie profesora: "Nie miałem ZIELONEGO POJĘCIA, że AŻ TYLE osób myśli tak samo jak ja" AŻ TYLE?! = tzn. 32 tys.?! To kropla w morzu przecież! To co pan profesor myśli o Polsce i Polakach?! Że reszta Polaków to sami "mądrzy inaczej"?! Aż tak źle jest z nami?! Strach myśleć - jacy są studenci drogiego profesora, skoro takie pojęcie o inteligencji rodaków prof. ma :
ponad 1 rok temu / pestka
 
Ciekawe co by zrobił jakby miał syna lub córke homoseksualna ,biedne by było
ponad 1 rok temu / ala
 
Dużo sił i zdrowia życzę Panie Profesorze. Dla mnie to sama przyjemność wspierać przyzwoitych w postępowaniu ludzi. I za tę przyzwoitość bardzo Panu dziękuję. Niech Bóg Panu błogosławi i zawsze ma Pana w Swojej opiece.
ponad 1 rok temu / Erica
 
Panie Profesorze, to my DZIĘKUJEMY za odwagę w obronie wartości chrzescijanskich i w ogóle normalności! Serce cieszy,że są Tacy profesorowie w w Polsce. Jest Pan wzorem postaw dla innych profesorów, a nawet księży, by jawnie głosić, że ideologia gender jest najbardziej zbrodniczą ideologią dla człowieka!
ponad 1 rok temu / Jola
 
Panie Profesorze niech się pan niczym już nie martwi.Jeżeli Bóg z nami to któż przeciwko nam. Nie ma w Polsce katolickiej przyzwolenia na homo-pochody ,homo flagi,profanację Matki Bożej przez pederastów i innych zboczeńców deprawujących dzieci na ulicach.
ponad 1 rok temu / kolo
 
Niech cię Bóg błogosławi!
ponad 1 rok temu / katolik
 
Dzięki Bogu za takich ludzi jak Pan, Panie Profesorze! Może Pan na mnie liczyć.
ponad 1 rok temu / magis
 
Cieszę się, że udało się nam w sprawie pana profesora!
ponad 1 rok temu / Anaja
 
Może Pan Profesor na mnie liczyć. W przyszłości też.
ponad 1 rok temu / Kasandra
 
Ciekawe jak to jest, że prześladowane są osoby, które krytykują "opcję na lewo" i wszystkie jej pochodne, a naukowców, którzy nadają na Kościół Katolicki oraz zagadnienia "na prawo" jakoś nie odsuwa się od obowiązków. I to ma być wolność słowa i równość?
ponad 1 rok temu / Czytelniczka
 
@klik Odpowiem Ci w gwarze śląskiej: Co Ty fanzolisz?!
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
Dziękujemy Panie profesorze! Zero tolerancji dla siania zgorszenia na ulicach i terroru tęczowego.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Oby takich "starych ułanów", jak profesor Aleksander Nalaskowski, którzy są gotowi stanąć na barykadzie szermierzy wolności, było jak najwięcej na polskich uczelniach jako i w Narodzie Polskim. To my mówimy Panu, Panie Profesorze, Bóg zapłać za wszystko.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
teraz brzmi jak profesor ,przedtem trochę nie pomyślał
ponad 1 rok temu / klik
 
No cóż, te 32tys. to nie są ci ci podobnie myślą, to tylko mały margines z tych podobnie myślących, którzy mieli chęć, czas i odwagę się publicznie narazić reżymowi poprawności politycznej. Ilu jest wśród nas osobników mających zboczenia za NORMĘ?! - może i z 10%, a reszta uwikłana w codzienność, czyli gonitwę nieustanną za czymś co nam SYSTEM nieustannie puszcza po ścianach,jak takie zajączki. Profesor trochę epatuje, trochę jedzie wazelinką, ale cóż, musimy być takimi nosorożcami, co każdy dymek musi zadeptać zanim pojawi się OGIEŃ - wtedy będzie za późno!
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.