DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Profesor Aleksander Nalaskowski dziękuje za otrzymane wsparcie: Bóg zapłać!

Profesor Aleksander Nalaskowski dziękuje za otrzymane wsparcie: Bóg zapłać!
Prof. Aleksander Nalaskowski. FOT.:FB/Centrum Życia i Rodziny

Pragnę Państwu, wszystkim, którzy podpisali się pod apelem, pod tą dyskusją, pod tymi postulatami zawartymi w […] „Murem za Profesorem”, pragnę Państwu serdecznie, najserdeczniej podziękować za to – powiedział prof. Aleksander Nalaskowski w materiale video umieszczonym na facebookowym profilu Centrum Życia i Rodziny. To właśnie Centrum zorganizowało akcję zbierania podpisów w obronie naukowca szkalowanego za krytykę LGBT.

 

Naukowiec przywitał się z oglądającymi materiał słowami „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”, po czym przedstawił się jako „sprawca tego całego zamieszania”.

 

Nawet nie wiecie, jak ważne jest wsparcie 32 tys. osób. Nie miałem zielonego pojęcia, że tyle osób myśli dokładnie tak samo, jak ja – stwierdził prof. Nalaskowski, wyznając, że jest całą sprawą zmęczony, ale się trzyma.

 

Proszę, nie miejcie mnie za bohatera, za misjonarza, nie próbujmy ze mnie zrobić ikony. Ja chciałbym z powrotem wrócić za biurko i pracować naukowo. Los, Opatrzność, chcieli, żebym w wieku 62 lat jeszcze stanął, powiedzmy, na barykadzie. Starego ułana posłali na front i stary ułan, mam wrażenie, że zrobił swoje – powiedział naukowiec.

 

Trochę mimowolnie – proszę zwrócić uwagę – nie potężne traktaty naukowe, nie ważne wystąpienia polityczne, ale prosty, żartobliwy, trochę złośliwy felieton, spowodował ogromną dyskusję na temat stanu państwa i praworządności. To właśnie dzięki państwu, to właśnie dzięki państwa głosom. Za to serdecznie dziękuję. Bóg zapłać! – dodał Profesor Aleksander Nalaskowski w nagraniu opublikowanym na Facebooku Centrum Życia i Rodziny.

 

Poniżej można obejrzeć video:

 

 

Źródło: Facebook Centrum Życia i Rodziny

MWł

 

 


DATA: 2019-09-20 12:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zgadzam się z Panem całym sercem. Dziękuję za odwagę.
7 miesięcy temu / Teresa
 
Potrzeba silnych autorytetów by wesprzeć naturalne myślenie..
7 miesięcy temu / Meg
 
Brawo Panie Profesorze!
8 miesięcy temu / MARIAN Nikodemo
 
Ala, rodzice, ktorzy wzrastali w dobrostanie psychiczno-emocjonalnym , bez chorób mentalnych u przodków , nie mają dzieci z problemami zaburzeniowymi czy to osobowości czy tożsamości płciowej.... taka zależność. W Poza tym okrutny ale prawdziwy , objawiający się w niejednej rodzinie schemat krzywdzony będzie krzywdził , hater gonna hate.
8 miesięcy temu / Wiola2
 
Proszę bardzo Profesorze. Brakuje nam jak normalności takich zacnych naukowców. Ciesze się, że przynajmniej władze uczelni zrozumiały o co nam, zwyczajnym ludziom chodzi. Szczęść Boże
8 miesięcy temu / Wiola
 
ala - nie rozumiem dlaczego rodzic ma akceptować wszystko? Jak dziecko stanie się złodziejem to też ma akceptować? Krytykować rozumiem że nie bo "biedne by było". Więc niby czemu rodzic powinien akceptować sodomię?
8 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.