DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To jest inna cywilizacja, moralność całkowicie obca naszej. Biali europejczycy, nawet nazywający się niewierzącymi, uznają generalnie za podstawę prawdę opartą na faktach, miłosierdzie, sprawiedliwość. Te pojęcia w kulturze izraelitów, bez oparcia w Nowym Testamencie, mają zupełnie inne znaczenia. Któryś ze znających temat przywoływał nawet przysłowie/powiedzenie żydowskie "co dobrego ci zrobiłem że mnie tak nienawidzisz?". Ich sprawiedliwość opiera się na "oko za oko" i być winnym komuś życie oznacza być jego niewolnikiem, stąd niesłychana agresja wobec Polski, która w ich moralności miałaby prawo decydowania o losach żydów. Tu wkracza ich "prawda" - czyli nie: zgodność z faktami, ale narzędzie do osiągnięcia celu. Zresztą podobnie jak u innych niechrześcijańskich ludów...
4 miesiące temu / Wojtek
 
Jak jeszcze długo ta władza będzie klęczeć przed tą "szlachtą jerozolimską"? Tragedia! Czy my jeszcze jako Polacy i katolicy jesteśmy w stanie mówić głośno w swoich środowiskach o prawdziwym stanie rzeczy? Od tego zależy nasz los.
4 miesiące temu / tom
 
Wikipedia: Polska Akademia Nauk to państwowa instytucja naukowa realizująca działania służąca rozwojowi, promocji, integracji i upowszechnianiu nauki oraz PRZYCZYNIAJĄCE SIĘ DO ROZWOJU EDUKACJI I WZBOGACANIA KULTURY NARODOWEJ. Akademia realizuje swoje cele w ramach korporacji uczonych oraz poprzez sieć instytutów i jednostek naukowych prowadzących badania NA MOŻLIWIE NAJWYŻSZYM POZIOMIE NAUKOWYM. Działalność Akademi JEST FINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU PAŃSTWA i z innych źródeł. Prezes Akademii wykonuje zadania i kompetencje dysponowania budżetem Akademii. W zakresie finansowania ze środków pochodzących z budżetu państwa Prezes Akademii podlega ministrowi właściwemu do spraw nauki. No to jesteśmy w domu, minister nie wykonuje swoich ustawowych obowiązków. Może zasypiemy ministra mailami z pytaniami ?
4 miesiące temu / Jazzz
 
Czytamy aby zrozumieć, krótkie a treściwe do znalezienia w internetach: Encyklika Papieża Benedykta XIV A quo primum
4 miesiące temu / Leaf427
 
Dlaczego zatem prof.Zaryn publicznie stwierdza ze mamy prosic Izrael o zezwolenie na zakonczenie ekshumacji w Jedwabnem? Ta sprawa jest jednym z kluczowych elementow propagandy antypolskiej dla przygotowania gruntu pod kolosalne roszczenia. Najlepszym dowodem wagi tej broni jest bezczelna wypowiedz dobrego policjanta Danielsa ze i 40M podpisow nie pomoze. Za cos takiego powinien byc zaklasyfikowany jako persona non grata. Czy prof. Zaryn jest jednym z tych ktorzy pozujac na rzecznikow sprawy polskiej tam gdzie cos rzeczywiscie mozna zdzialac w obronie wlasnej podkula ogon? Panstwo polskie ma pelne prawo do ekshumacji bez pytania kogokolwiek o pozwolenie. Podpisujmy i zachecajmy do podpisywania apelu dr Kurek w sprawie eksumacji.
4 miesiące temu / Waz
 
Zastanawiam się co by tu napisać. Jeśli napiszę prawdę podpadnę pod paragrafy prawa stanowionego i mowę nienawiści. Kłamać nie będę. Co za czasy :
4 miesiące temu / Jacek
 
Spróbujcie tak zmanipulować liczbami 'prawdę objawioną" o Auschwitz -zaszczują jak dr Ratajczaka....a przecież to komanda żydowskie gorliwie zaganiały transporty do gazu a potem do pieca. Tak samo irracjonalna odpowiedzialność jak zarzucany Polakom brak pomocy żydom w okupowanym kraju .....ale "Naród wybrany" nie mieszczący się w standardach tego świata jest jeden
4 miesiące temu / bez złudzeń
 
Aż boję się pisać by nie paść ofiarą cenzury , co do artykułu to zgadzam się i zaznaczę że jest jeszcze prawo polskie które to powinno postawić zarzuty tym " pseudo historykom " za celowe fałszowanie dowodów .
4 miesiące temu / krzysztof
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.